PODKŁADANIE GŁOSU

ostatnia wypowiedź: Gabrielle_Jodoin
joannek joannek
ocena: 10

O co chodzi z tym podkładaniem głosu pod Bohuna??? W których scenach Domogarov mówi swoim głosem, a w których podkłada Rozenek???

• Iciusia Iciusia

chyba jak mówi po polsku to mu podkładają,właśnie nie była pewna dlaczego ten głos mu jakoś nie pasuje;P

• Bohun_7 Bohun_7

mi sie wydaje ze Bohun jak mowi po polsku to jest dubbing, a gdy mowi po ukrainsku to jest to glos pana Domogarowa(ale pewnosci nie mam) a wlasnie czy to Domogarow spiewa dumke Bohuna??

• Izqa23 Izqa23

Nie, to nie on śpiewa Dumkę, a z tego co wiem, to Domogarow jest dubbingowany przez cały film, tylko nie wiem dlaczego...

• Gosiaff Gosiaff
      brak oceny

Dumke śpiewa Edyta górniak z innym piosenkarzem .Aleksander śpiewa w duecie z Justyną Steczkowską piosenkę pt.czy te oczy mogą kłamać

• hedonistkaa hedonistkaa

to nie o tę dumkę chodzi... ;) tylko o piosenkę, którą śpiewa w Rozłogach "Oj czyj to koń stoi".

• maestro_czaja maestro_czaja

Rozenek podkłada głos tylko w polskich kwestiach Bohuna. Reszta to faktycznie głos Domogarowa :)

• Izqa23 Izqa23

Skoro tak, to miło wiedzieć :) ale kto w takim razie śpiewa dumkę, on sam, czy jest dubbingowany?

Co do samej "Dumki Bohuna" nie wiem, czy to naprawdę śpiewa Domogarow, odnośnie tego utworu wiem tylko to, że jest to autentyczna dumka z Ukrainy ;)
    Lecz osobiście - wydaje mi się, że to Aleksandr śpiewa ;) Słyszałam inną piosenkę z jego udziałem i ma ładny, niski głos :)Dlatego wnioskuję, że to on wykonuje tą Dumkę. Ale to tylko mój domysł ;)

• Izqa23 Izqa23

Ech... to jednak nie on śpiewa dumke :( przeczytałam to na jego stronie internetowej, w zapisie jednego z czatów z polskimi fanami. Ktośtam powiedział, że bardzo ładnie wykonał właśnie ten utwór w filmie, a on odpowiedział że dziękuje, ale to nie on śpiewał :D

Szkoda :( !
    Ale przynajmniej jest szczery :P

• Izqa23 Izqa23

ten czat wogóle był światny, radzę sobie poczytać :)

• rosengarden rosengarden

możesz podać link do niego?

• Bohun_7 Bohun_7

no wlasnie daj linka

• Izqa23 Izqa23

Proszę bardzo: http://www.domogarov.ru/chat/november-chat.htm :)

• rosengarden rosengarden

Dzięki :)

• Bohun_7 Bohun_7

ielkie dzieki zabawny z niego czlowiek jak czytalam to sie usmialam

• majka_117 majka_117

"Dumkę Bohuna" śpiewa Roman Radziwonowicz, to wiem na pewno;)

• Lady_M_2 Lady_M_2

Szkoda, że zdubbingowano głos Bohunowi. Pan Domogarow z tym swoim wschodnim akcentem byłby bardziej autentyczny ;)

• urszula_3 urszula_3

no tak ale ksiazkowy Bohun super mowil po polsku

• majka_117 majka_117

Ale był analfabetą;) a w filmie prosze jak sobie świetnie radził z czytaniem:D

• Gabrielle_Jodoin Gabrielle_Jodoin

Czytaniem? Byłabym raczej za udawaniem;)
                      "Bohun wprawdzie nie umiał czytać, ale wstydził się tego, bo nie chciał za prostaka uchodzić" - cytat zerżnięty wprost z prozy pana Sienkiewicza.

Szczerze - o niebo bardziej wolałabym usłyszeć w filmie Domogarowa bez dubbingu, poradziłby sobie na pewno. Cholera, przecież to aktor z wykształcenia, pracujący językiem i w tej kwestii gotowy na wiele. Nawet na starcie z naszym niełatwym polskim (co z resztą pokazał nieraz).

• Tari Tari

za udawaniem? no jak za udawaniem przecież on czytał, a nei udawał że czyta :D chyba ze nie rozumiem sensu Twojej wypowiedzi :D

Ja już też nie ;D
                          Ale już wiem, faktycznie, zwracam honor. Widziałam "OiM" niedawno i rzeczywiście czytał. No i bardzo dobrze - trzeba w końcu obalić ten głupi mit, że Kozacy to same debile i analfabeci byli. I możliwe, że sam pułkownik Iwan Bohun nie podpisywał się krzyżykami:)

• Tari Tari

Iwan Bohun może się i nie podpisywał, ale mało ma on wspólnego z OiMowym Jurko BOhunem ;p chyba tylko nazwisko i to że kiedyś na Ukrainie było głośno o BOHUNIE :)

a i tytuł ten sam (ataman - pułkownik, jedno licho w kozackiej tytulaturze), a i ciągoty (chociaż lekkie) do Lachów, a i robienie nierzadko na przekór Chmielnickiemu - w sumie nie tak mało:) chociaż w sumie masz rację, więcej ich dzieliło.

• Tari Tari

No cóż Jurka np. nie rozstrzelano za zdrade ;)

no właśnie (acz Jaś nie zdradził po całej linii ;p) - ale szczerze mówiąc co to za Kozak, skoro co pada ze starości?!
                                tak czy siak Jur to urocze stworzonko było:)

• sangomaho sangomaho

ja też ;D
              "Aqua: Dlaczego wybrales aktorstwo?
              A_Domogarow: Nic innego nie umiem robic."

• zorita zorita

xena: Wygladal Pan zabojczo jako Bohun!!!
                A_Domogarow: Dziekuje. W zyciu wygladam tak samo.

• jula86 jula86

Wiem że temat troszkę już dawno założony, ale może mi ktoś powiedzieć w jakim języku Domogarow w końcu mówi? On umie po polsku mówić? Czy wszędzie gdzie go słysze mówiącego po polsku to nie jest jego głos...Sorki za takie głupie pytania, ale dopiero "poznaje" tego aktora:)

Potrafi mówić po polsku (nauczył się na potrzeby "Makbeta" i potem mówił po polsku u Wajdy w teatrze tv i w "Na koniec świata" też coś z siebie wyduszał), ale w OiM jest całkowicie dubbingowany i po polsku go nie usłyszysz.

Idzie bardzo łatwo poznać, kiedy Sasza mówi po polsku, ma mocny akcent i ostro ten nasz piękny polski kaleczy.

• jula86 jula86

dzięki za info :) to super nawet, że troche polski kaleczy, ja tam lubię facetów mówiących z akcentem :D

Byle to nie był akczent amełykański. Ale te wschodnie chłopy to jednak...mmm:)

• Sharlet Sharlet
        brak oceny

"Potrafi mówić po polsku ("nauczył się na potrzeby "Makbeta") - a to on grał w polskim teatrze czy jak mam to rozumiec??

tajes, w teatrze Bagatela w Krakowie, główna rola, dawno temu. dodatkowo też dawno temu, ale trochę mniej, w jakże polskim teatrze tv, u Wajdy bodajże, w każdym razie coś z Iwaszkiewicza, ale nie pamiętam. byłam fanką tego pana cztery lata temu, to kawał czasu jakby nie patrzeć;)

• SgtPepper1942 SgtPepper1942
        brak oceny

Oj, nie wiem. Niedawno widziałem z nim wywiad (chyba 2010 rok) i zdołał jedynie jedno zdanie powiedzieć w naszym języku.

bo był gwiazdą w Polsce w czasach około- "ogniem i mieczem" (czyli jakby 10 lat przed tym wywiadem) - stąd wówczas sypały się propozycje w polskojęzycznych produkcjach, a później jego popularność przygasła. umiejętności językowe bez regularnego powtarzania czy jakiejkolwiek formy obcowania zanikają. a że (z reguły :P ) nie zaskakuje fakt, że w Rosji nie mówi się po polsku, to zagadka rozwiązana.

• orpa orpa

Głos pod postać Bohuna pan Rozenek podkłada w całym filmie "Ogniem i mieczek".

Zgłoś nadużycie

Opisz, dlaczego uważasz, że ten wpis nie jest zgodny z regulaminem serwisu:
WTF:false,ads:true