Aleksandra Śląska

Aleksandra Wąsik

8,6
6 846 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Aleksandra Śląska

Jako male dziecko ogladalam serial Bona,nigdy zaden serial a raczej postac ze serialu nie wywarla na mnie takiego wrazenia jak Bona(pisze z perspektywy ponad 20 lat,wiec obiektywnie) oczywiscie za sprawa Pani Slaskiej ktora zagrala tak ze az brak slow ,byla tak prawdziwa iz myslalam ze to sie dzieje naprawde gdzies za sciana.Dzis po tylu latach ogladam ten serial po raz enty i odczucia sa takie same,to nie chwilowa fascynacja tylko prawdziwy podziw.Czapki z glow przed talentem Pani Aleksandry

kgkarina33

Musze się zgodzić. Właśnie ponownie obejrzałam Bonę, głównie dlatego, że pamiętałam serial z czasów młodości, a właściwie pamiętałam Aleksandrę Śląską - właściwie dzięki niej pamiętam serial jako świetny serial.

grampa

ponownie zaczynam ogladac ,ten serial i genialna rola A.Slaskiej wciaga tak ze traci czlowiek rachube czasu,pare odcinkow tak szybko zlecialo ze 8 godzin gdzies ucieklo.Co za talent posiadala idealnie pasowalaby do glownej roli w Ptakach Hitchcocka albo Sprawy Kramerow i wielu innych swietnych filmow,gdyby urodzila sie w usa to bylaby ikona kina ale Polska kinomatografia i teatr stracil by tak wiele ze chyba lepiej ze byla Polka

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones