Aleksandra Hamkało

6,2
10 401 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Aleksandra Hamkało

Pytanie, jak wyżej. Nie mogę jej oglądać. Wątpię, czy jakikolwiek profesor filmówki z taką
interpretacją tekstu przepchnąłby ją przez dwa lata.

neonsens

tak.
skończyła

neonsens

Skończyła i to właśnie widać.Typowy sposób grania dla absolwentów takich szkół, czyli nadinterpretacja, nadinterpretacja i nadinterpretacja.

Opasek

well said

neonsens

Zaskoczyła mnie ta informacja, ale ona faktycznie ma wykształcenie aktorskie... Też nie mogę na nią patrzeć, jej gra (o ile można to nazwać grą) jest irytująca, wszystko na jedno kopyto - szeroko otwarte oczy z tlącym się gdzieś pytaniem "co ja tu robię", tembr głosu i tempo wypowiedzi zawsze takie same, mowa ciała to "bezradność". Perfekcyjna statystka ;)

enchant

neonsens wiesz że też się nad tym zastanawiam ?

enchant

Irytująca to zbyt łagodnie powiedziane ona W,,,kur....wiająca i to mega straszne beztalencie

neonsens

Nie do słuchania - jest nie do zniesienia.

malgozaba

Zobaczyłam ją w " Maglu towarzyskim"- rany, jaka irytująca osoba. I do tego ten głos afektowanej gimnazjalistki.
Śmieje się , macha nogami, bełkocze jakieś bzdury typu :"Jestem ładna, ale nie chcę tego wykorzystywać, Chcę być brzydka!". Skąd toto się wzięło?

neonsens

Widziałam ją wczoraj w ,,Ziarnie prawdy" i to niesamowite jak odstawała aktorsko od reszty. Pozostali bardzo dobrzy aktorzy, podciągali jej rolę (patrz Więckiewicz), dzięki czemu dialogi nie wypadały drętwo. Ona sama grała bardzo słabo, jakby dukała kwestie w szkolnym przedstawieniu. Urodą też - w mojej ocenie - nie zachwyca - nawet piersi, w porównaniu do Dancewicz, przeciętne.

epilenka

Jest straszna. W Ziarnie Prawdy grała jak aktorka W11.

epilenka

zgadzam się, kazda senia z nią była męką.

politka_2

scena*

epilenka

Zgadzam się, ale jeśli chodzi o piersi to ciężko mieć lepsze na ekranie niż Dancewicz! Obiektywnie ma dobre :D

epilenka

cycki to jej chyba dorobili, bo ma małe (ot, chociażby w Baby blues pod bluzką widać, że nic tam nie ma albo w Maglu towarzyskim), sceny erotyczne pewnie kręcono osobno z Więckiewiczem, bo ona gadała, że nie zgodzi się nigdy na takie sceny. pewnie będą ją brać do filmów, bo jest ładna, ale talentu nie ma

beciami

tfu, chodziło mi o Big love ;D

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
prowrocek

A ty lecisz na śmietnik, parszywy baranie.

Pazdzierznik

Cztery lata temu napisałem komentarz, niedawno został usunięty, a ja nie pamiętam co tam wtedy napisałem i nawet nie wiem jak to sprawdzić.
Ten komentarz wisiał tutaj 4 lata :)
No i w sumie mam ubaw, że ktoś ma taki refleks, a usuwanie go po 4 latach...? Kto miał przeczytać, ten i tak już przeczytał.

prowrocek

ten pędzel nad Tobą musiał go zgłosić w tym czasie, kiedy napisał komentarz i usunęli. Konfitury zawsze się znajdą xD a Twój komentarz wychodzi na to był starszy niż ta konfitura tu siedzi na portalu :D

Shaker82

Zgłosił, ale mnie to nie robi :) Cztery lata, to ja naprawdę już nie pamiętam, co tam było. Na 100% nie była to pochlebna opinia, bo tej pani nie lubię, ale co dokładnie, że się pędzel tak oburzył? Nie wiem.

neonsens

Nie kojarzę jej z filmów ale jeśli to prawda i jest beznadziejną aktorką to pewnie kończyła szkołę.

neonsens

aż zadałem sobie trud żeby sprawdzić jak ona się nazywa, a tu okazuje się , że nie tylko mnie dramatycznie razi jej aktorska bezsilność. jest kompletnie tragiczna, bezradna i z jakiegoś niezrozumiałego powodu wsadzona na konia na którym jezdzić nie potrafi. ona w jakiś sposób ukończyłą we wrocłąwiu aktorstwo?? nieznajlepiej to świadczy o tej szkole. z tej mąki chleba nie będie, oj nie będzie

gaicki

Nie kojarzę tej Pani z innych filmów, ale w Disco Polo zagrała moim zdaniem całkiem przyzwoicie :)

neonsens

Nie pamiętam jej roli w sali samobójców, ale co do roli w disco polo, na początku faktycznie strasznie irytowała, ale im dłużej oglądałem ten film tym bardziej podobała mi się jej rola i jeśli miałbym ten film obejrzeć ponownie, to głównie ze względu na nią i satyryczne poczucie humoru, które baardzo mi przypadło do gustu ;)

neonsens

Ja.
Ja bym ją przepchnął.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
neonsens

Oczywiście najłatwiej przypisać komuś łatkę mocnych pleców, ale przy takiej irytującej "aktorce" trudno pominąć fakt, że jej ojciec jest aktorem, więc "dopomógł" córce, żeby przeszła przez szkołę. Tak jak wyżej, oprócz przyjemniej dla oka urody, reszta jest fatalnie na jedno kopyto, zagubionej, rozedrganej, nieśmiałej, przestraszonej, wrażliwej dziewczyneczki. MASAKRA

neonsens

nie przepadam za nią, jest taka krzykliwa, pyskata i wyniosła. Ładna, ale charakter chyba ma ciężki. Też nie widzę w niej wybitnej aktorki. Kojarzy mi się z rozszczekanym, małym pieskiem.

Lotta_Rosie

co z tego ..jak ma ladne cycki :)

neonsens

jak dla mnie ta aktorka ma w sobie cos magnetycznego a to sie o wiele bardziej liczy niz papierek

neonsens

1.Gdybyś umiał czytać ze zrozumieniem to wiedziałbyś po przeczytaniu biografii iż skończyła.
2. Nie rozumiem Twojego "cierpiętnictwa". To wolny kraj. "Nie możesz oglądać" - nie oglądaj.
Co z Tobą? Masochista?

Dobrosz_65

Taki cwaniak ;) No to powiedzmy, że neonsens obejrzał z nią kilka filmów, ale ie wiedział, że ona występuje. No to więc teraz ocenia, jak gra.

Po co piszesz? Nie pisz.

filmowy_laufer

Zastanów się ćwierćinteligencie zanim coś publicznie napiszesz. Jak nie wiedział że występuje, to jak mógł oceniać? Aby oceniać trzeba zauważyć. A co jak co ale JEJ nie da sie nie zauważyć.

Dobrosz_65

Ktoś tu mnie nie zrozumiał. Ale lepiej żyj w niewiedzy, bo widać, że nie umiesz się normalnie wypowiadać.

neonsens

Ma straszna maniere w glosie co sprawia ze ciezko sie jej slucha i irytuje, przynajmniej mnie..

neonsens

Zgadzam się, kompletne beztalencie. Fakt, że skończyła szkołę aktorską jedynie potwierdza poziom takich szkół i układy pozwalające na obsadzanie ról takimi osóbkami. Nawet przykro na nią patrzeć, nie tylko słuchać... brak słów

neonsens

Ale za to fajnie się rucha w filmach.

neonsens

Zgadza się, nie da się jej oglądać. Piękna kobieta, ale czy musi pokazywać się na ekranie?

neonsens

Zauważyłam, że obecnie bardzo dużo słabych aktorów z wrocławskiej AST wypuszczają, a kiedyś tę szkołę ukończyli tacy aktorzy jak: Baka, Gonera, Więckiewicz, Mecwaldowski, Lubos, Jakubik, czy Preis. Chyba zbierają takich desperatów co się nie dostali do Krakowa, Warszawy czy Łodzi i tak przepychają, aż ukończą.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones