Alina Janowska

Alina Maria Janowska

8,1
7 522 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Alina Janowska

Media podały, że jest chora na Alzheimera. Mimo wszystko Dużo Zdrówka Pani Alinko ;)

suzi323727

zdrowia jej życzę, Pani Alina to świetna aktorka i życzę jej by zagrała jakąś rolę. Ja wiem że jest chora, ale niech zagra. Marek Walczewski gdy miał alzheimera to zrezygnował z aktorstwa ale zagrał w filmie Ono, i później już nie grał, szkoda.

kinomanka_13

Kurczę mam nadzieje że znajdą lekarstwo na to paskudztwo
Moja wychowawczyni z podstawówki ma alzheimera
Dawno jej nie widziałem 6 lat

giovanni50

aha, obawiam się że mogą lekarstwa na to nie znaleźć chociaż wierze że mogą wynaleźć lekarstwo na to paskudztwo , mam ciocię w Piekarach Śląskich której jej dawno nie widziałam, widziałam ją kiedyś parę razy gdy byłam mała, a to ciocia nie tylko moja ale mojego taty i ma alzheimera wiem to od taty bo mi mówił i do niej nie jeździmy bo ani mnie ani nikogo by nie poznała, wiem że kilka osób trochę poznała ale i tak jej nie mogę zobaczyć. I współczuje ci że twoja wychowawczyni ma tą chorobę, to ta twoja wychowawczyni to na pewno starsza osoba że zachorowała na tą chorobę ? Ja w podstawówce miałam taką Panią od matematyki której ciągle nie było bo miała nowotwór, cała szkoła poszła na pogrzeb ale ja nie poszłam bo coś mi wypadło nie pamiętam dokładnie przyczyny nie pojawienia się na pogrzebie.

kinomanka_13

Mąz jej zmarł na zawał tak z 14 lat temu
Został jej tylko syn
Nie wiem czy ona zyje
Z Alzheimerem ludzie żyją jakieś 6-7 lat
Czytałem kiedyś o zdarzeniu we Francji
Cierpiąca na zaniki pamięci kobieta zmarła bo weszła do zamrażarki
Mąż jej pare dni szukał

giovanni50

Przykre. Na prawdę przykre ;(

suzi323727

Jest też dziecięca odmiana :(

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones