Allison Janney

Allison Brooks Janney

7,9
19 566 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Allison Janney

Za 'I Tonya'. Rewelacyjna rola, tak strasznej baby dawno nie widziałem :)

użytkownik usunięty
michal.2907

Tak toksycznej mamuśki nie widziałem od dawna.Nominacja musi być a nawet statuetka :).

Albo ona albo Laurie Metcalf za 'Lady bird'. To póki co faworytki.

michal.2907

pierwszy krok po statuetkę zrobiła :) dla mnie rola roku, nawet lepsza od Frances McDormand, choć minimalnie :)

michal.2907

Zgadzam się, mamuśka z piekła rodem. Rewelacyjny występ i całkowicie zasłużony glob

michal.2907

Nie wiem czy oglądałeś „Hej, Skarbie”? Mamuśka Janney to nic w porównaniu do potwora jakiego zagrała tam Mo’Nique. Tyle w temacie mamusiek :D Co do Allison, uwielbiam ja w rolach komediowych. Nie raz udowadniała również ze posiada talent dramatyczny. Wiedziałem ze kiedyś nadejdzie jej moment. Obawiam się jednak że Oscara zgarnie Laurie Metcalf.

MikeyS

No Mo'Nique to niezła konkurentka. Wstrętne mamuśki- dobry pomysł na nowe 7 wspaniałych filmwebu :)

MikeyS

O tak! Mo'Nique miała bardzo odważną rolę, ale teraz w sumie dużo chamskich rodziców na ekranie: Frances McDormand z jej ostatnim tekstem do córki choćby, tyle że ona akurat kocha swe dzieci w przeciwieństwie do tych dwóch; Christopher Plummer (nie tylko kochany dziadzio), Kevin Costner (wymagający ojciec Molly Bloom); Matt Damon w "Suburbicon"; matka z "The Florida Project" choć ona chamska była dla wszystkich poza córką, której po prostu nie wychowywała; czy wymagający ojciec Johna McEnroe.

użytkownik usunięty
michal.2907

Gratuluje statuetki !!!!

A dziękuje :) Tak serio: zasłużony Oscar. Jestem bardzo zadowolony.

użytkownik usunięty
michal.2907

Tak jak ja :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones