Alyson Hannigan

Allison Lee Hannigan

7,9
8 512 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Alyson Hannigan

ale ona prędzej wygląda na 25 at niż na 40.

filmowy_laufer

Żeby tylko....To jest aż dziwne :D Pierwszy raz chyba widzę taką osobę...Jej styl też jest taki zwyczajny, młodzieżowy wręcz :D

filmowy_laufer

W ostatnich dwóch sezonach HIMYM było już wyraźnie widać, ze jest panią pod 40 i jest parę lat starsza od swojego serialowego męża. Co oczywiście nie odbiera jej młodzieńczego uroku.

filmowy_laufer

Bez przesady. Oglądałem przykładowo American Pie: zjazd absolwentów i wygląda na 30 lat.

filmowy_laufer

w tv tak tego nie widac ale wejdz w google szukanie grafiką i wpisz jej nazwisko. Ywglada dokladnie na tyle lat ile ma

kokroucz

Wieem, już dawno to zrobiłem ;)

filmowy_laufer

Fajnie wygląda, ale nie wiem czy tak młodo. Jest z tego samego roku co Josh Radnor, a on wyglądał w serialu dużo młodziej od niej.

filmowy_laufer

Wierzyć się nie chce, że ma już 45 lat. American Pie wydaje się jakbym oglądał wczoraj, ale ten czas zasuwa :(

Radiw84

No 20 lat pykło :) Ogólnie szkoda Alyson, wydaje się być bardzo sympatyczna w Jak poznałem waszą matkę (mam na myśli jej grę aktorską), szkoda że nie dostaje już ról.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones