Amanda Bearse

7,8
1 302 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Amanda Bearse

Bardzo się zdziwiłem kiedy przeczytałem, że jest lesbijką...

Gaspar_van_Clocken

To przez Al'a. Ciągle się z niej wyśmiewał.

Mr_Mey

No tez nie mialem o tym pojecia zielonego.
W sumie AL caly czas jej dogryzal ale musze przyznac ze niezla z niej.....:D

użytkownik usunięty
Mr_Mey

a ja na forum imdb znalazlam. A dlaczego sie tak dziwicie jesli moge spytac???

Mr_Mey

Dokładnie! Al pewnie ciekawie podsumował ;) Wracając do tej pani nie widziałem jej w żadnym filmie poza Bundy...

Gaspar_van_Clocken

Jeszcze lepsze jest to, że w jednym odcinku była jej kuzynka bliżniaczka - też les. ;)

Shape

Dziwne... jakoś za bardzo nie chce mi się w to wierzyć ;/

michcioroslina

Własnie. Prosimy o źródło.

Cyryn

Szukałam na necie i jakoś nigdzie wiarygodnego źródła nie odnalazłam.
Jedyne co było takie w miare normalne, to na onecie. Ale chyba wszyscy wiedzą jak bardzo można wierzyć onetowi, prawda? ;>

Shape

W jaki sposób jej kuzynka może być jej bliźniaczką? Chyba, że jej kuzynka ma bliźniaczkę to co innego...

Shape

W którym to było odcinku ?

Shape

Przecież to ona ją grała, jprd.

użytkownik usunięty
Gaspar_van_Clocken

a ja na forum imdb znalazlam. A dlaczego sie tak dziwicie jesli moge spytac???

użytkownik usunięty
Gaspar_van_Clocken

ja tez jestem lesbijka i nie widze zadnego problemu ;)

Tak, to prawda, Amanda jest lesbijka, przyznała się do tego publicznie, wystarczy wpisać w google, po co ktoś ma udowadniać, sami Sobie znajdźcie.

Gaspar_van_Clocken

A kogo to obchodzi ? Tania sensacja . Grunt , że fajnie grała :)

ALDIR

Mnie to bardzo zdziwilo, ponieważ grając Marcy sparodiowała wyzwolone kobiety i feministki, a spora częśc środowisk homoseksualnym identyfikuje się z feminizmem. To tylko znaczy, ze Amanda ma spory dystans do siebie samej i do pewnego rodzaju stereotypów. :).

Gaspar_van_Clocken

Chciałbym sprostować - zdziwiłem się, bo byłem święcie przekonany, że ona jest z takim gościem, też aktorem :)

Gaspar_van_Clocken

Ta informacja w ogóle nie wpłynęła na to jak ją postrzegam jako aktorkę

Gaspar_van_Clocken

nie dziwie się jej, uprawianie sexu z oblesnym chlopem nie może byc przeyjemne, a sanie penisa jest obrzydliwe. Kobieta > mężczyzna

piotrek1112

naprawdę jesteś chłopakiem czy tylko masz nick męski i jesteś lesbą, że tak piszesz? xD

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
spidermarx

Chorobę tak chociaż nie każdą. Orientacja seksualna to nie jest choroba a jeśli tak, to ty też powinieneś się leczyć.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
spidermarx

Jeśli uważasz, że orientację seksualną da się leczyć to wylecz się ze swojej (jaka by nie była) to wtedy pogadamy.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
spidermarx

Życzę ci z całego serca syna lub wnuka geja lub córkę lub wnuczkę lesbijkę. Wtedy inaczej spojrzysz na świat i otworzą ci się oczy, bo na razie jesteś tępym i pustym jak bęben homofobem, którego aż żal. PS. Jestem szczęśliwą mężatką z dwójką dzieci a ty mam nadzieję, że się nie rozmnożyłeś czy tam nie zniosłeś jaj bo szkoda tego pięknego świata na takie kreatury jak ty.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Gaspar_van_Clocken

Dziwisz się? Już sam Al Bundy ponad 20 lat temu to wiedział hahahahhaha

użytkownik usunięty
Gaspar_van_Clocken

Jak patrzę na jej mordę to się nie dziwię.

Gaspar_van_Clocken

w 259 odcinku "Świata wg Bundych" przyznała się :-)

Gaspar_van_Clocken

Jak na les. Byla ładna w sumie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones