Amber Heard

Amber Laura Heard

5,5
21 648 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Amber Heard
BlackRose58

mnie niesamowicie przypomina Kristen Stewart. Jak oglądałam "I zapadła ciemność" to w niektórych momentach identyczna mimika i jedna mina w stylu Kirsten. Ale trzeba jej przyznać, że skubana jest ładna :D

BlackRose58

wybitna aktorka to z niej nie jest, ale za to prześliczna!

użytkownik usunięty
mzap

Czy ja wiem... Uwazam ze aktorka jest z niej ok, dla mnie jest przekonujaca, a uroda na pewno bije takie babki jak wspomniana wlasnie Stewart, Hathaway czy Johansson!

BlackRose58

http://www.filmweb.pl/forum/inne/Dziunia+na+weekend%3A+Emma+Watson,2668597

Decepticon_Destructor

Według mnie aktorką nie jest dobrą, ale złą też nie. Co do urody, to oczywiście nie wiemy na pewno jak wygląda na żywo, ale widziałam gdzieś chyba też jej zdjęcie bez makijażu i też bardzo mi się podobała. Jest śliczna moim zdaniem, jestem dziewczyną i w kobietach nie gustuje, ale nawet mi ciężko oderwać od niej wzrok, po prostu świetnie na nią popatrzeć :)

BlackRose58

a ja mysle, ze ma talent, i potrafi pokazac pazur, tylko nie miala szczescia do rol. Na szczescie zobaczymy ja w kilku nowych filmach. Mysle ze nie jest latwo zagrac smiertelnie seksowna babke z charakterem, a jej sie to udaje znakomicie. Potrafi oczarowac ale tupnac tez noga kiedy trzeba.

tatiana1989

Ja myślę, że jak by nie zagrała to i tak będzie w cieniu Deepa.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones