Amber Heard

Amber Laura Heard

5,5
21 640 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Amber Heard

Wcześniej Johnny był dla mnie ideałem piękna, partnera, ojca , a teraz?

Poleciał na jakąś kiczowatą less-blondynę. Ładna jest , kojarzy mi się z ze Steward i Johannson na raz.

ejdziesia

I za to że Depp na nią poleciał dałaś jej ocenę 1?

Anaissa

No może wydawać się głupie i dziecinne, ale tak.

ejdziesia

Bo to jest głupie

ejdziesia

ejdziesia, widzę, że myślimy tam samo:)

ejdziesia

to jest głupie i dziecinne

ejdziesia

A tych aktorek "Steward i Johannson " wogle nie porównuj z nia bo pod wzgledem chociazby urody one jej nie dorastają do pięt

Veronica86

Dla mnie jakby Amber pofarbować na brąz to byłaby bliźniaczą siostrą Stewart :P Nic oryginalnego w niej nie ma. Obie tak samo przeciętnej urody. I obie marnego talentu.

QueenLizzy

Ojoj, kogoś tutaj zazdrość zżera.

marcilla

na to wygląda :)

marcilla

Krytyka nie wynika z zazdrości,krytykuje się coś co się nie podoba,kobietki zacznijcie myśleć!

QueenLizzy

Prawda.

QueenLizzy

Tez tak myśle

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
paczi88

mnie też często, szczególnie za młodu, Scarlett przypominała z twarzy świnkę ;)

aerivin

Jak można, nie znając kogoś, mówić o nim, że wygląda jak zdzira (czy zdzirka - bez różnicy)?
Albo że jest suką?

Litości!

KROPKA

Litości... -.- "
Oczywiście, że można. Wiele jest takich kobiet które mają wygląd zimnej suki. Może i prywatnie, z charakteru takie nie są, ale z wyglądu jak najbardziej.

KROPKA

Można od strony serotypowej pod względem wyglądu czy od strony naukowej. Pewne cechy fenotypowe są kodowane przez allel leżace tak blisko alleli z cechami charakeru iż są ze sobą sprzężone są oczywiście wyjątki ale przez to często jeśli osoba odrobine o tym się pouczy i poczyta to często informacje po poznaniu a wcześniejszym zinterpretowaniu się zgadzają.

DymitrBielikow

Jestem biologiem znam sie na genetyce i masz racje. Dlatego wierze ze osoby rude sa wredne i poznalam sie na nich osobiscie.

lyndal_filmaniak

...gdybyś żył w Tanzanii to polowałbyś na albinosów,z takim podejściem...

Tamilina

Nie. I to nie jest moje podejscie . To jest fakt. Rudzielce sa wredni I falszywi.

użytkownik usunięty
lyndal_filmaniak

Coś w tym jest, znam 3 osoby rude i prędzej czy później wychodziło szydło z worka

KROPKA

Stary komentarz, bo sprzed 5 lat. Ale jak widzimy Amber okazała się s*ką i nic poza tym

Veronica86

na zdjeciu profilowym bardzo ja przypomina

ejdziesia

Tutaj raczej ocenia się głównie grę. Strasznie dziwnie zrobiłaś.
Johnny na nią poleciał i tyle, sam chciał - nikt go nie zmuszał :).
A co to wgl ma do gry aktorskiej to ja nie wiem...

ejdziesia

Dla mnie też Depp stracił ten magiczny urok faceta, który ma w swoim życiu oryginalnie pięknie i zbuntowane partnerki, dodawało mu to jakiejś takiej outsiderskiej tajemniczości. W każdym razie Amber Heard jest złą aktorką, bardziej ładną buzią, więc sądzę że ta jedynka w ocenie była uzasadniona.

Dekafonia

Lata robią swoje! ;) Johnny to sie robi taki młodszy Hugh Heffner ;)

Dekafonia

Lepiej bym tego nie ujela. Przecież ta amber nie ma w sobie ani krzty oryginalności. Wczesniej byl z moss, vinonna, vanessa a ta jest ich zupelnym zaprzeczeniem. I zgadzam się jest bardzo tandetna i przecietna gdyby nie ta cała afera z johnnym w ogole nie zwrocilabym na nią uwagi. I w zadnym wypadku nie pisze tego z zazdrosci V np jest dla mnie ucielesnieniem piekna jest delikatna ma nietuzinkowa dziewczeca urodę, kate i vinona to dziewczyny o naturze outsiderki a amber niczym sie w zasadzie nie wyroznia, nie ma stylu ani charakteru takie jest moje zdanie.

Bluecastle

Zgadzam się

Bluecastle

Skoro z nimi już nie jest to było coś z nimi nie tak

ejdziesia

Jakby Johnny zostawił amerykankę to by była na niego nagonka. Ale to, że zostawił kobietę z Europy mają gdzieś. Po za tym Vanessa ma na pieńku z prawem w Stanach. Kiedy na początku lat 90-tych była w związku z Lenny Kravitzem to była przyłapana na posiadaniu narkotyków. Vanessa miała wybór albo zostaję w Stanach i idzie odsiedzieć w więzieniu albo ma zakaz wstępu do Stanów.

ejdziesia

Idz i się rozpłacz .Żeby podniecać się decyzjami aktora zza oceanu ,ile ty masz lat 8??

Danio31b

tak jest ,kolo okazał sie słaby i poleciał na mlodsza cipke a oni ja juz do wora za to ...dziecinada

Danio31b

Ile Ty masz lat, żeby podniecać się żalami jakieś siksy z internetu ?

ejdziesia

Skoro jesteś siksą i wylewasz żale, to po co śmiecisz tu forum ??

Danio31b

Mam prawo komentować to co chce i jak chce. Mogę się podniecać, wylewać żale, dyskutować. Nie musisz wchodzić w moją głowę, ani w wymianę zdań. Na pytanie odpowiedziałam pytaniem. Równie dobrze Ty nie musisz się zastanawiać ile mam lat i dlaczego napisałam swój post. Tekst "idź się rozpłacz" też nie stoi na wysokim poziomie, tylko pochodzi z bagna intelektualnego osoby, która chce być fajna odpowiadając na post sprzed prawie 3 lat.

ejdziesia

Przeczytaj sobie twój pierwszy post i pomyśl kto tu ma bagno umysłowe. Nie dość ,że nie dojrzała to jeszcze bezczelna

Danio31b

Weź się Panie zabierz za moralizację innych postów na temat Amber Heard. Albo najlepiej stwórz swój własny i tam sobie dyskutuj z kim chcesz. Taką mam opinię i nie mam zamiaru się użerać z jakimś trollem, który pisze posty na poziomie "chyba Ty"-przedszkole. W pierwszym poście wszystko gra. Nawet nie umiesz uzasadnić swojej opinii.

Bezczelnym uważasz kogoś , na którego komentarze nie potrafisz normalnie odpowiedzieć nie atakując go i od razu obrażając. Mam takie zdanie, a Pan weź swoje trzy grosze stąd i idź szukaj innej pożywki trollowej na tym forum, bo nie mam już zamiaru odpowiadać osobie, która na to nie zasługuje.

ejdziesia

Chyba pomyliły Ci się strony dziewczynko. To nie jest pudelek.

Dasio

Odpisujac na ten post sam się równasz do poziomu autora.

Danio31b

"Niedojrzała",piszemy razem,trollu.I uspokój się już.Tu jest FORUM,dziewczyna ma prawo sie wypowiadać,o ile to dotyczy filmów/aktorów/aktorek itd,itp....Nikogo nie obraziła,a za to ty swoimi wypowiedziami potwierdzasz tylko,co napisała powyżej:bagno intelektualne.W dodatku z marna polszczyzną.

aerivin

Uważaj, bo ci żyłka pęknie z tej złości xD

ejdziesia

Mam identyczne odczucia jak Ty. Depp stracił w moich oczach gdy zostawił Vanessę - kobietę z którą spędził ponad 10 lat i z którą ma dzieci - dla takiej Heard... W świecie filmu jak dla mnie nie ma nic do pokazania: ani talentu ani ładnej buzi. Ogółem uchodzi za bardzo atrakcyjną ale ja nie widzę w niej nic specjalnego.

ejdziesia

Less-blondynką? Haha to chyba musze jej zawyżyć ocenę! Bardzo oryginalna recenzja aktorki.

użytkownik usunięty
Gaja99

Autorce chodziło o to że ta kobieta była wcześniej w związku lesbijskim a teraz jest z Deppem. Dla mnie to dziwne no ale to personalny wybór, co do Deppa to już dawno przestał być tym tajemniczym człowiekiem.

Gaja99

Proszę o zawyżenie oceny dla tej osoby. Teraz zwłaszcza jej się to przyda. Sprowadz znajomych i wpisujcie miasta. Ja zacznę:

Miasta

ejdziesia

Jeśli ktokolwiek z hollywood jest Twoim ideałem to szczerze Ci współczuję..

mariusz_zlatan

Dzięki wielkie za ten bohaterski akt odpisania na ten post. Jak w opisie- był nim Johnny Deep. Apeluje o czytanie ze zrozumieniem.

Nie oczekuję od nikogo aprobaty.

ejdziesia

I nawet nie wiesz jak się pisze nazwisko Twojego ideała? Swoją drogą z tej Amber jest chyba lepsza aktorka niż przypuszczałem...

lew890

Sam widzisz, jacy idole- tacy ograniczeni fani. Jeśli on podnosił na nią rękę, powinien srogo zapłacić. Nieważne, czy ona go prowokowała i aranżowała całe zajścia.

To jest najwyższa cena jaką zapłaci po utracie ''uroku''. Straci fanów, dobre imię. W imię czego.

Wiem dobrze, że Idol ma na nazwisko Depp, ale całe życie od maleńkiego był dla mnie "dipem". Johnny Deep, Depp. Nie mogę przestawić mózgu. Ale to nie tylko mój problem.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones