Amiah Miller

7,3
1 203 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Amiah Miller

I to mimo, że nie odezwała się ani słowem niczym w filmie niemym. :)
Trochę, jeśli nie bardzo, w stylu Dakoty Fanning. Ciekawe czy uda jej się zrobić tak dużą karierę (pewnie nie, ale niechby połowę tego osiągnęła to będzie ok).

MarcoK

To samo pomyślałem. Taka ładniejsza Dakota Fanning. W "Planecie Małp" była zaskakująco dojrzała.

boolion

Dokładnie. Byłem pewien, że to nowa siostra Fanning.

boolion

Ona chyba w ogóle jest bardzo ''dojrzała'' - w internecie od groma jest jej zdjęć w naprawdę ciężkim makijażu, na pewno nie ubiera się też jak trzynastolatka. Wiem, że jest to po części wina wizażystów, ale na premierach wyglądała jak dwudziestolatka i co gorsza tak też się wypowiadała. To samo tyczy się jej równolatki Millie Bobby Brown znanej ze Stranger Things. Nie jest to w moim zamyśle jakiś zjadliwy komentarz więc proszę go w ten sposób nie odbierać :) Po prostu przeraża mnie troszkę, że 13-latki udają dorosłe kobiety i wszyscy są happy że tak jest. Kiedy Dakota Fanning pojawiała się w wieku 13 lat na czerwonym dywanie, nie robili z niej ciotki klotki, ani ona sama nie starała się postarzać na siłę. Nie wiem, ja niestety mam straszną alergię na ''stare-malutkie''.

Veiller

Jak sama zauważyłaś wypowiadała się też jak dorosła - Wiec bardzo możliwe że jest po prostu bardzo dojrzałą osobą pomimo swojego wieku .

MarcoK

Zdecydowanie bardziej wygląda jak młodsza siostra Amandy Seyfried

henrycze

Zgadzam się w 100%. Ta mała będzie wyglądać jak ona

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones