Amy AdamsIII

Amy Lou Adams

8,2
71 900 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Amy Adams

I nie brak jej talentu, nie wiem jak to wytlumaczyc ale mato cos ...

Qlakatmandu

Zgadzam się w zupełności...

To cud kobiecej urody!
Zmysłowość, kobiecość, ale i dziewczęcość, śliczna twarz i rewelacyjna figura...

awarek_2

Jeśli ktoś zechce wątpić w urodę Amy to będzie miał ze mną do czynienia.

Jack_Holborn15

Bogini ;)

freeman10

No nie wiem, czy rude mogą być boginkami, ale być może. Trzeba zapytać klasyków-malarzy;-)

Jack_Holborn15

Ze mną też!

mariooks1945

Na ubitą ziemię!:-)

Jack_Holborn15

No i znalazł się ktoś taki niestety. Zobacz komentarze pod poniższym artykułem:

https://film.org.pl/plebiscyt/najseksowniejsze-aktorki-xxi-wieku-wybor-czytelnik ow-189249/

Jeśli Amy jest brzydką aktorką, to jakie są piękne?

mariooks1945

No cóż, dziwaków na świecie nie brakuje;-) Zaś Amy Adams ma taki delikatny głos, eteryczny wygląd, jasną cerę i w tym typie ona się prezentuje najlepiej. Bo nie twierdzę, że inne typy karnacji, na przykład Anna Korcz, mi się nie podobają.

mariooks1945

Ona seksowna? Ma nadwagę, kompletny brak wcięcia w talii, krótkie nogi no i niestety ale urodę raczej wiejskiej dziewczyny. Nazywanie jej seksowna czy też piękna (bo również słyszałem takie określenia względem jej urody-kompletnie nietrafione) jest wysoce niestosowne. O gustach się nie dyskutuje ale się o nich mówi.

rafson77

LOL. To że ktoś ma nadwagę czy inne cechy, które wypisałeś nie oznacza, że nie może być seksowny, chyba że ci brakuje piątej klepki.

rafson77

jest zajebista

awarek_2

Tak jest!

Qlakatmandu

o tak, jest cudowna, i taka ciepła, pogodna, ma piękny rozbrajający uśmiech :-)

Kasha

Też ją uwielbiam!

Qlakatmandu

to coś... te dwa cosie...

użytkownik usunięty
Qlakatmandu

http://ia.media-imdb.com/images/M/MV5BOGU1ZTRhZWItMzUxMy00ODU2LTg3Y2ItMTM0MDM4Zm JlMDY4XkEyXkFqcGdeQXVyNjI0Mjk2MTU@._V1_.jpg

Qlakatmandu

Powiedziałabym, że brzydka i niezgrabna raczej, ale talentem jest nie do przebicia w tym momencie, najlepsza współczesna aktorka

AssEater

"Powiedziałabym" co ty mozesz wiedziec kobieto :D

Faster1611

Oj mogą, mogą, każdy może ocenić urodę innego człowieka. Po prostu kwestia różnych gustów.
Również jestem kobietą i uważam Amy za naprawdę seksowną i piękną. Obok Rose Leslie to chyba mój ulubiony aktorski Rudzielec. Poza tym przyjemnie się na nią patrzy, świetna gra aktorska (jako Camille w "Ostrych Przedmiotach" była rewelacyjna).

yehet

Dokładnie, jako Camille jest rewelacyjna! Powinna była dostać Złoty Glob. Mam nadzieję, że dostanie w końcu Oscara. Choć jestem też realistą...

mariooks1945

Oscarowego filmu z nią jeszcze nie widziałam, ale na plakatach jest naprawdę nie do poznania. Mam nadzieję, że w parze ze świetną charakteryzacją idzie również niesamowita gra aktorska.

yehet

Ja też jeszcze nie widziałem, więc nie mogę się wypowiedzieć. Niemniej trzymam za nią mocno kciuki 24 lutego!

AssEater

Widziałem ją przed Nowym początkiem tylko w Wątpliwościach, gdzie uroczo zagrała siostrę Jakubę:) Emanuje od niej pogoda ducha, delikatność i opanowanie. Nie wyobrażam jej sobie w roli histeryczki czy furiatki. Zagrała w ogóle taką rolę?

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Qlakatmandu

Tak tak tak!

Qlakatmandu

Miałem napisać taki temat. Nie mogę się na nią napatrzeć. Jest podobna do mojej byłej, identyczne spojrzenie, aż ciarki przechodzą za każdym razem jak ją widzę w filmach. Mega seksowna Kobieta!

Bikiniarz

no to kiepsko skoro "byłej"...

whitestripes_333

obecna też jest dobra :D

Bikiniarz

Najwidoczniej nie aż tak skoro przywołujesz byłą a nie obecną ;)

Qlakatmandu

To samo chciałem napisać! Świetna dziewczyna

Qlakatmandu

No to najwidoczniej nigdy w życiu nie widziałeś pięknej kobiety. Żałuj!

Qlakatmandu

Jest bardzo ładna, ale aktorsko z filmów, które z nią widziałem - jest po prostu słaba.

Qlakatmandu

Była niesamowicie seksowna, gdy była mniejsza. Cóż, z wiekiem nie piękniejemy, szczególnie tyczy się to kobiet.

Qlakatmandu

Była seksowna, zgrabna i atrakcyjna. Teraz już nie jest. Niestety. A o jej charakterze świadczy to, jak się spasła.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones