Amy SmartI

Amy Lysle Smart

7,6
7 004 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Amy Smart

Moim zdaniem ich podobieństwo jest takie widoczne, że aż ciężko uwierzyć, że nie są spokrewnione. Jak uważacie?

SmoothCriminal

prawie jak żywiec:)

FRANK_MARTIN_FILMWEB

Frank, mam paczkę do wysłania!

SmoothCriminal

wymiary?:)

FRANK_MARTIN_FILMWEB

Zmieści się do Twojego Audi A8 ;)

SmoothCriminal

ale tak naprawde te pdobieństwo jest znikome , z mojej strony napisze że Amy jest naprawdę ładna a ta druga pasztet i tyle.
Ona jest jak Amy tylko że w krywym zwierciadle, diabeł tkwi w szczegółach.

FRANK_MARTIN_FILMWEB

Moim zdaniem obydwie są ładne i do siebie podobne :)

SmoothCriminal

dobrze , niech tak będzie:)

FRANK_MARTIN_FILMWEB

Magda Boczarska chyba trochę ładniejsza ale fakt są do siebie podobne.

SmoothCriminal

Faktycznie.

mulholland_2

W końcu ktoś się ze mną zgodził :P

SmoothCriminal

Fuc...kin true:)

SmoothCriminal

Bardzo jak Boczarska, bardzo, tylko lepsza, bo z importu! :)

SmoothCriminal

W jednym filmie Boczarska jest kompletnie nago. Nie pamiętam tytułu i trafiłem na niego zupełnie przypadkowo. Sam film niezbyt dobry, ale jest w nim Boczarska wychodząca spod prysznica. Bez makijażu i bez ani jednej szmatki. Wierzcie mi, że nie ma się czym podniecać.
Prawdę mówiąc to ona jest nieatrakcyjna. Piersi małe i obwisłe (to fenomen), brzuch spory, a pośladki sflaczałe i wiszące. Tak jakby miała nadwagę i niedawno się odchudziła. Widok był obleśny i tak jak po filmie "Idealny chłopak dla mojej dziewczyny" uważałem ją za piękność, tak po tym filmie całkowicie mi klapki z oczu opadły i stwierdziłem, że to jest pasztet.
Kto ją zobaczy w tej scenie, już nigdy nie uzna jej za kobietę atrakcyjną.

prowrocek

Ja i bez tego filmu uważałem ją za mało atrakcyjną:) A podobieństwa do Amy nie widzę kompletnie.

SmoothCriminal

Trzeba mieć zamiast oczu odbyty, żeby dostrzec najmniejsze podobieństwo.

Mamasloo

O, nie wiedziałam, że to jest w ogóle możliwe - mieć zamiast oczu dwa odbyty! Niektórzy po prostu są bardziej spostrzegawczy - to i zauważą podobieństwo panie Mamasloo.

SmoothCriminal

Jakiś miernik tej rzeczonej "spostrzegawczości" może...albo chociaż licencję na wyłączność? No chyba,że racja "jest zawsze po naszej stronie i juSz".

Mamasloo

Mamasloo@ bingo

SmoothCriminal

Fizyczne podobieństwo to nie wszystko, bo Amy ma smart błysk w oczach a pani Boczarska , cóż...

lichthagen

...poza tym pani Boczarska bez tynku korygującego - zwłaszcza rysunek oczu - już się dalece mniej nadaje do takich ryzykownych porównań

SmoothCriminal

Nie są wcale podobne

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones