Andżelika Piechowiak

6,2
225 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Andżelika Piechowiak

Zero talentu. Nawet Mroczkowie już lepiej grają od niej.

DREWNO! .

Ja czasami nie wiem nawet kiedy ona zadaje pytanie a kiedy tylko coś mówi. Nie wiem kto obsadza takich ludzi do ról w serialach...

Chyba najgorsza aktorka jaką w życiu widziałem. 1/10.

SzOpMaN

Najgorsze aktorki tzw. "aktorki z łapanki" to masz w gniotach zwanych Anna Maria Wesołowska i Malanowski i Partnerzy.
Co do Andżeli to ukończyła PWST i jakby była najgorsza to by jej nie ukończyła... tak więc człowieku ogarnij się i nie peplaj bzdur.

tomucho77

A widziałeś ją w MJM ? naprawde to jest tragedia. U niej zdania twierdzace, pytania, zdania wykrzyknikowe itd. brzmią tak samo.

SzOpMaN

Nie oglądam tego gówna.

tomucho77

obejrzyj. oceń sam jej gre aktorską. nastepnie sie wypowiedz.

Jesli nie widziałes jak gra w MJM to japa ; P

SzOpMaN

Nie oglądam gównianych seriali w stylu MJM oglądałem Andżelę w kilku filmach i muszę przyznać szczerze że wypadła w nich nawet nieźle.

Tak więc japa koniu...

tomucho77

Co z tego, że jest dyplomowaną aktorką. Nie zmienia to faktu, że jest bardzo przeciętna. Znam inżynierów, magistrów, którzy nie pracują w swoim wyuczonym zawodzie bo są po prostu słabi mimo zdobytego dyplomu.

dominik87k

Skoro jest aktorką dyplomowaną to znaczy że jej aktorstwo z roku na rok jest lepsze. Przecież Gajos czy Kondrat na samym początku nie byli wielkimi gwiazdami, a do tego kim są dzisjaj dochodzili przez wiele lat szlifując swoje aktorstwo.

tomucho77

TOMUCHO ale ty masz zryta banie i tyle na temat brak slow...

feta82

Zryta bańkę to ty masz skoro dajesz Zielińskiej 10/10. Weź idź się odśwież w solance.

tomucho77

akurat zielinska ocenila na moim koncie moja kobieta
uwazam ja za ten sam poziom aktorki co ta twoja gwiazda Piechowiak te same dno jesli chodzi o aktorki to prawdziwe aktorki to Meryl Streep Sigourney Weaver kate Winslet a z Polskich Janda Ostaszewska Bochosiewicz i wiele innych ps odswiezyc w solance... stary wspolczuje ci naprawde masz zryty leb nawet nie wiem po co ci to pisalem jak tak nie zrozumiesz

feta82

A mi Piechowiak oceniała moja kobieta. Stary współczuję ci naprawdę masz zrytą na amen makówkę nie wiem po co z tobą dyskutuję.

ps. lubisz sałatkę grecką z fetą i oliwkami ?

tomucho77

tak czytam Twoją i kolegi zwaśniona wręcz dyskusję, ale ok.
Piechowiak ma wigor, nawet nie najgorzej zagrała w sitcomie Lokatorzy. Szopman ma rację z jej nietrafionymi emocjami słownymi w MJM: zdania zdania twierdzące, pytania, zdania wykrzyknikowe itd. (wyrobi się jeszcze)
Mimo to uważam, że należy Jej dać szansę (bardziej niż Kożuchowskiej czy Zielińskiej - na nie już za późno by dawać szansę, są tak beznadziejne ostatnio), bo laska ma to coś, a jeszcze nie udało jej się pokazać w pełni swojego warsztatu.
pomijam, ze jest ładna, pomimo, ze chudzinka, ale naprawdę ja widzę Ją w roli świetnej baby, która gryzie, płacze, krzyczy, wrzeszcy a zarazem kokietuje a momentami staje się werbalna.
DO Reżyserów słowo! Dajcie Andżelice Piechowiak szansę i obsadźcie ją w dobrym filmie albo sztuce teatralnej, kobitka ma potencjał

malyfromhell

Jestem tego samego zdania :)

SzOpMaN

tak czytam Twoją i kolegi zwaśniona wręcz dyskusję, ale ok.
Piechowiak ma wigor, nawet nie najgorzej zagrała w sitcomie Lokatorzy. Masz rację z jej nietrafionymi emocjami słownymi w MJM: zdania zdania twierdzące, pytania, zdania wykrzyknikowe itd.
Mimo to uważam, że należy Jej dać szansę (bardziej niż Kożuchowskiej czy Zielińskiej - na nie już za późno by dawać szansę, są tak beznadziejne ostatnio), bo laska ma to coś, a jeszcze nie udało jej się pokazać w pełni swojego warsztatu.
pomijam, ze jest ładna, pomimo, ze chudzinka, ale naprawdę ja widzę Ją w roli świetnej baby, która gryzie, płacze, krzyczy, wrzeszcy a zarazem kokietuje a momentami staje się werbalna.
DO Reżyserów słowo! Dajcie Andżelice Piechowiak szansę i obsadźcie ją w dobrym filmie albo sztuce teatralnej, kobitka ma potencjał

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones