Andie MacDowell

Rosalie Anderson MacDowell

7,8
11 059 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Andie MacDowell
Heidi666

przyłączam się..... nie mogę patrzeć na jej twarz, a poza tym zniszczyła mi "Michaela".

Heidi666

A ja myślę wręcz przeciwnie - cenię ją jako aktorkę.

Heidi666

Kogo poza tobą obchodzi do kogo się przyłączasz, mongole? Może Andie MacDowell ma się tym przejąć? Przyłączyć to się możesz do knura w miłosnym uścisku, miernoto ty jedna...Pluń sobie w gębę i siedź cicho!

lisoszakal

A kogo obchodzi ,że cię nie obchodzi ?Co do reszty inwektyw, zachowam poziom jakiego nigdy nie osiągniesz i nie zaszczycę Cię wymianą zdań ...

Heidi666

"Opluwanie" i szumne oznajmianie "przyłączenia się do opluwaczy" dobrej, cenionej aktorki, a przy tym subtelnej kobiety przez jakieś burki i tym podobne lizane przez krowy szczawie jest na jeszcze niższym poziomie niż moje inwektywy... Innymi słowy - nikomu bym nie zaserwował takich inwektyw bez powodu... Widocznie sobie zasłużyłaś na nie.

lisoszakal

Wieśniak z ciebie.

Heidi666

Bardzo dobra i cudownie piękna aktorka. Uwielbiam ją.

użytkownik usunięty
Heidi666

do tego twarz koncernu kosmetycznego który testuje produkty na zwierzętach mówię o L'OREAL... trzeba być kompletnym arogantem by brać nie małą kasę za reklamę tych świństw...

Aleś ty zakłamany. Za takie wieloletnie kontrakty, opiewające na kosmiczne sumy, pewnie jeszcze byś im dupska wylizał. Futra też oblewasz farbą na znak protestu? Nie jesz mięska, z tych biednych, mordowanych zwierzątek? Polska to kraj hipokrytów.

Heidi666

Bardzo ciekawe.
Świetnie ogląda się filmy z tą aktorką.

vjankuv

Nigdy specjalnie za nią nie przepadałem, ale po obejrzanym ostatnio "Groundhog Day" przyznam, że naprawdę dobrze zagrała atrakcyjną i pełną wdzięku kobietę. Taką w której można się zakochać, więc plus dla niej.

Piramidoglowy

Dla mnie to troche taka marna aktorka. Tzn. to co widziałem to ok. nawet wporządku, ale musiałbym ocenaic ją co do jednego filmu a nie całości. W pojedynczych filmach wywiązuje sie z zadania, ale całosć to jeden wielki i ten sam bełt. No troche się robi nie dobrze od tej jej "stałości" i robienia ciagle tego samego. Ale dzięki, że podałeś tytuł - obczaje. Podobno Kieślowski chciał ja w "Podwójnym życiu Weroniki", więc może coś "umi"!

Heidi666

Bardziej od gry aktorskiej drażni mnie jej twarz, która przypomina maskę, sztuczna jak mało kto.

kisha31

To chyba mówisz o Julii Roberts ;P

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones