Andrew Bryniarski

6,9
1 214 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Andrew Bryniarski

http://www.youtube.com/watch?v=sHSLl0Ivv4o

Widać kariera aktora się znudziła

Maxkeenan

Wgl. nie kojarze tego pionka ... Moze jestem kiepskim kinomaniakiem ale gdyby to byl dobry aktor to bym go zapamietal a zapewne nie wykazal sie niczym szczegolnym wiec kiedy zobaczylem na YT wlasnie filmik z wyzwaniem na walke z koxiem to wszedlem na jego "FILMOGRAFIE" Nie wiem co to za pionek ale ni to polak ni to amerykanin jakas mieszanka niczego z niczym .... Jesli ten gwiazdor wchodzi na ta strone to go serdecznie pozdrawiam ... Zyskujesz popularnosc przez takie cos - jestes zalosny ..... Wyziwj na walke Khalidova/Pudziana/Szpilke czy kogo tam jeszcze znajdziesz .... I jezeli nie ogladales filmikow Koxa kiedy wypowiadal sie ze nie jest fighterem tylko chcial pokazac ze kulturysta nie tylko moze podosic ciezary ... Ale to Ci umyka w tym pustym mozgu ... (hejting hejting robie dokladnie to co ten marny "aktor") ;)

Darthalex

"Teksańska masakra piłą mechaniczną" chyba oglądałeś? Koleś chce walki dla show i dla kasy, a nie żeby wyjść i dostać w czambo :) Nazywanie go pionkiem i że jest żałosny jest nie na miejscu... każdy orze jak może, a od nejmana i tak pewnie lepiej by wypadł :D I on nie robi tak jak ty to piszesz "hejtingu" (ty bez celu go obrażasz) tylko "promoting"(on jeśli walka dojdzie do skutku zarobi na tym kasę, a ty dalej nic nie będziesz miał z obrażanie go).

Darthalex

Szpilka zapowiada sie w miarę, ale nie ma sie co oszukiwać, ze to zwykły osiedlowy kaptur. Ani się nie potrafi wypowiedzieć na poziomie, brak jakiejkolwiek techniki, po prostu wypada i bije, zero obrony...no i ani nie walczył z żadnym wymagającym pięściarzem (Adamek, Włodarczyk z krórych każdy by go rozłożył).
Pudzian - no comment. Masę ma ale kondycji brak.

A Bryniarski jaki by nie był, w odróżnieniu do wyminionych przez Ciebie, w swój własny sposób zapisał się na kartach kinematografii. Zagrał jedną z najbardziej mrocznych i krwawych postaci wśród horrorów. Za 10 lat ludzie nadal będą ciekawi KTO kryje się pod tą maską z ludzkiej skóry...a już dawno przeminie nsława Pudziana, Szpilki, i reszty.. :]

Aktorem genialnym może nie jest, ale wiesz...ze..rał byś się w portki, gdybyś sie rano obudził i zobaczył tego gościa w masce i z piłą mechaniczną pod drzwiami :D

Cuma

Jezeli rano bym sie obudzil i zobaczyl goscia w masce z pila mechaniczna to raczej male znaczenie by mialo to kto to jest czy to 15 latek z bolku obok czy ten pozer ... I to chyba nie jest nic nadzywczajnego bo chyba nie ma osoby przy zdrowych zmyslach ktora zobaczac goscia w masce z pila mechaniczna odwrocila by sie na drugi bok i dalej poszla w kime ... bezsensowny przyklad ... Poza tym co z tego ze gral w tej teksanskiej masakrze skoro przez caly film mial maske ? Nawet jak by go tam zagrala Pamela Anderson to nie zrobilo by mi to roznicy ...

Darthalex

Za 50 lat, gdy ktoś obejrzy Teksańską Masakrę...nie oprze się pokusie żeby wygooglować kim był ten ktoś pod maską.
Za 50 lat, nikt nie będzie już pamiętał o Adamku, Włodarczyku, Koksie...

To jest ta różnica. Koleś może nie jest zbyt utalentowany, może nie potrafi się zachować na poziomie, ale w filmie mi się podobał. Sceny, gdy kamera skupiała się na jego oczach wyzierających spod maski...no ciarki chodza po plecach. :)

PS. 15 latek z bloku obok miałby trudności z utrzymaniem piły... :D

Darthalex

BRYNIARSKI nie mial caly czas maski na twarzy w TEKSANSKIEJ MASAKRZE bo byl moment jak byl bez maski i szyl sobie nowa maske. W filmie komputerowo sprawili ze mial znieksztalcona twarz bez nosa.

Maxkeenan

Wielki kurde "Polak", który po polsku potrafi powiedzieć:
"Jesteś mała pi*da", "Moja krew wraca do Polski", "Spier**laj Hardcorowy Koksu". Co chwilę powtarza, że jest Polakiem, a nie był nigdy w Polsce, co jak co, ale skoro chce odwiedzić swoje korzenie to mógłby przyjechać. Przecież na pewno go na to stać. Nazywa Koksa pozerem, a sam jest pozerem. Niech spieprza. Może i fajnie by się oglądało taką walkę, a nie chciałbym, żeby kolejny celebryta walczył w MMA. Chyba starczy, wydaje mi się, że ten sport broni się już sam za siebie.

Somewhere

Łatwo go obrażać, a co robi Koksu? też zarabia poprzez różnego rodzaju promowanie własnej osoby i zbijaniu na tym kasy, tak samo zarobił na walce z Najmanem. Mi on nie przeszkadza, ale dziwny punkt widzenia obraliście, jak Robert też nie jednego obrażał czy w żartach czy nie, ale zarabia na tym SHOW, bo to co wszystko robi to SHOW, więc dlaczego inni nie mogą?!

skh

Mnie najbardziej wkurza to, że uważa się za wielkiego Polaka, choć nie umie mówić nawet po polsku, ani nigdy nie był w Polsce. Mi tak bardzo nie przeszkadza, że chce zarobić, ale sorry niech nie nazywa się Polakiem. Bliżej do Polaka jest Mamedowi Chalidowowi niż jemu. Poza tym o walkę Burneika - Najman nie zabiegał żaden z uczestniczących, tylko organizator, a tutaj sam Bryniarski nie będąc przez nikogo pożądaną osobą pcha się do Polski na siłę walczyć z Koksem. Mi się wydaje, że to są różnice.

Somewhere

"(...)o walkę Burneika - Najman nie zabiegał żaden z uczestniczących(...)" - naprawdę w to wierzysz?

Sickert

Jasne, że wierzę, Najman i Burneika, są tak bardzo medialni, że oni nie muszą, propozycje same się tworzą.

Somewhere

Ni się samo nie dzieje. A słowo "medialność" w ich przypadku to złe słowo. Bardziej "Nachalne parcie na szkło i zrobienie wszystkiego dla pieniędzy".

Somewhere

"Bliżej do Polaka jest Mamedowi Chalidowowi"
Buahahah może olisadebe też jest bardziej Polakiem niż on ?

Somewhere

MMA - wielki "sport". Podobnie jak wrestling - wszystko jest udawane. Każda walka jest według scenariusza, i jeszcze zanim wejdą na ring, zanim wyjdą z szatni, obaj zawodnicy wiedzą który ma wygrać i który kiedy paść na deski. Trzeba być głupim, żeby myśleć inaczej, zwłaszcza że panowie z ringu zwykle schodzą kompletnie nienaruszeni. Po walkach bokserskich zawodnicy puchną, zalewają się krwią...a w MMA po walce wyglądają jakby wyszli prosto ze SPA. :D Sport...litości :]
Najman jest dobrym bokserem ale w MMA to nie ma czego szukać, nie te gabaryty.
MMA to zabawa dla takich koksów jak Pudzian, Burneika itp. co jadą na koksie żeby robić mase. Pudzian po walce z najmanem (tej 30 sekundowej) był taki spocony jakby przebiegł 20 km sprintem.. :] Burneika to samo, kilka minut i zadyszka :D Koksujcie panowie dalej :D

Somewhere

Mow co chcesz ale BRYNIARSKI by pokonal i poskladal koksa i napewno by nie uciekal bo i waga nie ta i wiek nie ten. BRYNIARSKI wazy teraz ze 140 kilo jest duzo wyzszy od BURNEIKI i nie sa mu obce sztuki walki bo sporo lat trenowal boks i wrestling. Niczym nie wyrozniajacy sie z tlumu OZDOBA byl w stanie rozwalic luk brwiowy burneiki i kilka razy mu lutnac to mysle ze 140 kilowy BRYNIARSKI by zniszczyl BURNEIKE i dlatego BURNEIKA nie zgodzil sie na te walke. Dobrze wiedzial ze moze przegrac i sie wystraszyl. MASA MIESNI I SILA TO JEDNO A ODWAGA I SERCE DO WALKI TO ZUPELNIE INNA PARA KALOSZY

Maxkeenan

I co z tą walką?

maykell

Szkoda ze BURNEIKA wystrszayl sie BRYNIARSKIEGO i nie zgodzil sie na te walke. Jestem tego pewien ze 140 kilowy BRYNIARSKI wyzszy o 18 cm od burneiki by go pozamiatal. A zreszta widziales ze niczym nie wyrozniajacy sie w sporcie OZDOBA potrafil zagrozic burneice to wyobraz sobie co by zrobil wielki chlop BRYNIARSKI trenujacy wrestling i boks... Wynik walki sobie sprobuj wyobrazic...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones