Andrew GarfieldI

Andrew Russell Garfield

8,5
38 821 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Andrew Garfield
użytkownik usunięty
redbart

postać Desmonda sama w sobie jest Oscarowa, ale Andrew Garfield odegrał ją co najwyżej dobrze. Mam nadzieję, że dostanie najwyżej nominację i nie będzie laureatem. Hugo Weaving zagrał moim zdaniem lepiej w "Przełęczy Ocalonych".

Jak najbardziej zgadzam się co do Hugo Weavinga - najlepiej zagrany syndrom stresu pourazowego od lat. Szkoda, że nie dostał nominacji :/

redbart

Casey affleck jest murowanym faworytem

redbart

Postać jest genialna, ale nie oscarowa :P
Oscar powinien dostać Casey Afflec albo Denzel Washington.

redbart

Ja również życzę mu tego Oscara, bo jeżeli przegra z Goslingiem to to będzie ogromna porażka.

Natalciee

Gosling fatalny. Garfield jest od niego młodzszy, ale zagrał o wiele lepiej. Ja trzymam kciuki za Mortensena, ale jak Garfield by dostał to bym się nie obraziła, bo był równie świetny. Gosling jest w Lalalandzie okropnie nudny i bezpłciowy. Denzela i Afflecka jeszcze nie widziałam.

redbart

ten typek był lekko upośledzony, kalka z Foresta Gumpa, żałosny cienias

redbart

Wątpie aby go zdobył albowiem murowanym faworytem jest Casey Affleck który zamiata zresztą wszystkie nagrody tj bafte, globa i jeszcze z 5 innych. Oczywiście zycze mu tego Oscara chociaż szanse są marne, naprawdę marne.

redbart

A ja z kolei uważam, że z wszystkich nominowanych Garfield był bardzo dobry i przekonujący. Sam scenariusz i motyw wojny odwagi, poświęcenia, okrucieństwa oraz sama heroiczna postać Desmonda chwyta za serce nie mówiąc ze wydarzenia z filmu były oparte na faktach. Nie rozumiem tylko dlaczego musical (w tym przypadku La La Land- 14 nomacji, łoł), który jest zupełnie innym rodzajem filmu ( nie mnie to oceniać czy lepszym czy gorszym bo nie o to mi chodzi) wygrywa 6 Oscarów, a ten z 6 nomiacjami zaledwie dwa...? Trochę mi przykro, że Hacksaw Ridge, po którym wyszłam z kina pełna emocji i refleksji zgarnął tak mało nagród... Czuję ogromny niedosyt i lekką niesprawiedliwość.:( Szkoda :(((.

redbart

Uważam, że o wiele bardziej zasługiwał i na nominację i na wygraną....za postać o. Rodrigeza w Milczeniu. Absolutne Mistrzostwo. Rola Desmonda była mniej wymagająca.

Kornelia999

Nic nie szkodzi na przeszkodzie, by dostał nominację na Oscary 2018

redbart

Niby za co? Za zagranie całego filmu ze skwaszoną miną?

redbart

Dla mnie był dotychczas najsłabszy z nominowanych (cóż, z tej piątki nie widziałem tylko Mortensena), powiem więcej: nawet Gosling do którego najwięcej internautów piło był moim zdaniem o wiele lepszy. Garfield w "Przełeczy ocalonych" zagrał Dossa strasznie irytującą metodą - nachalnie stękający głosik czy mimika upośledzonego chłopca sprawiały jakby ten występ był wymuszony. Jak dla mnie najbardziej niezasłużona nominacja w tej kategorii jeśli chodzi o 2016 r.

kryst007

Zgadza się. Słaba rola. Niemniej członkowie Akademii nabierają się na takie sztuczki ("zagram niczym upośledzonego gościa, może łykną?") vide kiepska rola Redmayne'a w "Teorii wszystkiego".

Grifter

O, z Redmaynem też mam takie samo odczucie! ;)

kryst007

Piwko! :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones