Andrew Upton

6,8
11 ocen pracy producenta
powrót do forum osoby Andrew Upton

on, wyglada okropnie! moze tylko na tym zdjeciu, ale jak task w realu to pogratunowac gustu blanchett..

talia

A co to kogo obchodzi, jak on wygląda, jeśli jej się podoba...

Poza tym można przypuszczać, że rozsądna kobita nie wyjdzie za faceta i nie będzie miała z nim dzieci tylko dlatego, że on ładnie wygląda "do wieczorowej sukni". Brawo dla Cate!!!

talia

Przeciez ten koleś wygląda jak rolnik...:|
może i ma WSPANIAŁY cudny charakter i jest boski,
smieszny,kochany i inteligenty ale naprawde
w to wątpie wiec współczuje Cate gustu...i wogle
kim jest ten kolo z zawodu?? ani to reżyser,ani scenarzysta...
nie dość ze brzydkie to jest,to jeszcze nie ma pracy....
no świetnie,świetnie...gratulacje Cate!!

Aleera_2

Typowa kobieta...

Aleera_2

ale z ciebie śmieć..

talia

Nie znacie faceta i go wyśmiewacie. Jego i jego żonę. Czy to nie jest żałosne? Do tego, miłość jest ślepa, facet nie musi być mega przystojny, aby "zasłużył" sobie na miłość aktorki, bez przesady.
Poza tym czy mąż aktorki musi być albo scenarzysta albo reżyserem czy tez aktorem? Moze jest prawnikiem? Księgowym? Lekarzem? Może nawet rolnikiem. Czy to coś złego? Czy hańbą jest bycie rolnikiem?

talia

w opisie Cate pisze ze jest scenarzysta

talia

Świetny temat do dyskusji... Naprawdę należy pogratulować założycielce tematu. Winszuje wiedzy o życiu, prostactwa, ignorancji i głupoty.

A teraz szybciutko przejdźmy do metrum sprawy - Co z tego jak on wygląda?! Przecież Cate nie wybierała go po to aby ładnie się prezentował na zdjęciach rodzinnych, lecz do wspólnego ŻYCIA, prawdopodobnie na zawsze!

"Przeciez ten koleś wygląda jak rolnik...:|
może i ma WSPANIAŁY cudny charakter i jest boski,
smieszny,kochany i inteligenty ale naprawde
w to wątpie wiec współczuje Cate gustu...i wogle"
Pozwoliłam sobie przytoczyć ten fragment, z wypowiedzi userki Aleera.
Aleera po prostu żal mi Ciebie dziecko... Skoro nie jest atrakcyjny to wątpisz w to że jest inteligentny? Jesteś przerażająco płytka. Lepiej wyloguj się z flmwebu na zawsze... Taka moja dobra rada. Na pudelku, bądź kozaczku będziesz mogła bez przeszkód dawać upust całej swojej frustracji do tego okropnego świata - taki wiek.

"kim jest ten kolo z zawodu?? ani to reżyser,ani scenarzysta...
nie dość ze brzydkie to jest,to jeszcze nie ma pracy....
no świetnie,świetnie...gratulacje Cate!!"
Ja też gratuluje Cate - nie dość że to świetna, piękna kobieta (mogłaby mieć większość facetów na Ziemi) to jeszcze jest bardzo mądra i inteligentna, nie wspominając o jej wielkim talencie aktorskim. Ma bardzo dobry gust i jest oryginalna, w żadnym wypadku płytka. Nie jest jakąś skandalistką, do wszystkiego doszła sama, bez dawania i pokazywania 'ciała' wszystkim na około. Brawo Cate!

talia

moim zdaniem jest ładniejszy od niej:P

msgamgee

Ty żartujesz, co nie? I jak na Cate (tak świetną i wszechstronną aktorkę) można mówić (tudzież pisać) 'ona'. Powiadam Ci - w piekle czekają na Ciebie za Twój występek. ;-)

talia

@Ktoś tam ma najwięcej racji, także nie będę sie powtarzać.

ALE... Nasunęła mi się jeszcze jedna teoria... Może matka natura poskąpiła Andrzejowi aparycji, ale za ta była niezwykle hojna w obdarzaniu jego innych części ciała... :-)

Eruanriel

ahaaahahahah dobre :)

użytkownik usunięty
Aleera_2

mnie tylko zawsze zastanawia w takich przypadkach czy on też zwrócił na nią uwagę ze względu na jej charakter czy dlatego że jest piękna. ale tego się nigdy nie dowiemy.

użytkownik usunięty

Oni poznali się zanim jeszcze Cate była sławna (zanim zagrała główną rolę w "Elizabeth"). Szczerze mówiąc, gdyby nie jej niezwykły talent aktorski, to dla mnie byłaby zwykłą kobietą, mimo że jest dosyć atrakcyjna. Z tego co wiem, to są oni bardzo ze sobą szczęśliwi. Cate pytana o swoją rodzinę, zawsze mówi, że ma wspaniałego męża i takich samych synów. A co jest ważniejeszego od szczęścia?

talia

Trochę latek upłynęło od wyrażenia głębokiego "zadziwu" autorki wątku wyborem, jakiego dokonała CB. Może doszła jakaś refleksja, coś się do podręcznego raptularza zapisało w drodze, pogrzebało się w gimnazjalnej hierarchii wartości... a może nie.
Postulat się w każdym razie wyłania, tyleż ścisły co bliski de javu. Utworzyć należy czym prędzej Komisję do spraw Mariażu. Piękni pięknych brać mają, bogaci bogatych, bida ma do bidy ciągnąć a brzydota do niepiękna wszelakiego. W jaśnie Komisji zasiadać będą estetki i esteci z całego świata wyposażeni w zmodyfikowane mierniki C. Lombroso lub naukowe osiągnięcia badaczy nordyckiej rasy panów (dyć piękno nie może być względne czy dyskusyjne). Na mocy uchwały Komisja rozwiąże małżeństwo CB, ładne dzieci przy niej zostawi, te brzydsze odda ojcu, którego się odeśle do utworzonego na którejś z wysp Uglylandu. Ta historia nie ma końca...
W każdym razie pogratulować Ci świetnie wykalibrowanego kompasu, za wskazaniami którego pchasz swój wózek.

talia

nie wierzę w to, co czytam... jak w ogóle można pisać takie rzeczy?

talia

Dojrzałaś coś przez te 16 lat?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones