Andrzej Łapicki

8,2
15 376 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Andrzej Łapicki

Od 5 czerwca ma nową żonę, Kamilę - lat 25 (czyli jest między nimi 60 lat różnicy !!!). Z wykształcenia jest ona teatrolożką i pracuje w miesięczniku „Teatr”. Poznali się zaledwie kilka miesięcy temu, gdy Kamila pisała artykuł o aktorze i swym mistrzu...

supermaczo1

O..widzę że ktoś Pudelka czyta :)
.............

supermaczo1

Dokładnie tak, przenoszenie kretyńskich plot z Pudelka i Faktu na Filmweb. Tu dyskutuje się o filmach i aktorstwie, nie o sensacyjnym życiu prywatnym twórców. Łapicki jest jednym z wybitniejszych aktorów, dlatego może robić, co tylko chce.

użytkownik usunięty
Fatal1ty

"Łapicki jest jednym z wybitniejszych aktorów, dlatego może robić, co tylko chce"


Sukcesy zawodowe usprawiedliwiają wszelkie naganne, wątpliwe moralnie zachowania? Czyli jeśli Artur Boruc zostawił żonę i małe dziecko by balować z dziwkami to nie należy uznać tego za naganne tylko, dlatego iz jest wybitnym bramkarzem?

Zgadzam się z tym, iż życie prywatne nie powinno rzutować na ocenę dokonań artystycznych aktora czy reżysera, ale jednocześnie każdy ma prawo ocenić drugą osobę jako zwykłego człowieka w oderwaniu od tego, kim ta osoba jest w swoim życiu zawodowym. Dlatego też Andrzej Łapicki być może jest wybitnym aktorem, ale jest też pozbawionym wstydu zwyrodnialcem.

Spodziewałam się, że ktoś zinterpretuje moją wypowiedź w ten sposób - prostuję, otóż nie chodziło mi o przyzwolenie na naganne zachowania typu np. bicie żony. Jednak Boruc czy Łapicki są też ludźmi i nie nam oceniać ich zachowanie. To, że są dobrzy w tym co robią, rzeczywiście niczego nie usprawiedliwia, ale także nie powinno powodować, że za złe uczynki są bardziej piętnowani, niż przeciętny człowiek, który zostawia żonę i "baluje z dziwkami". Pomijam już inne aspekty sytuacji znanych osób, np. takie, że z tabloidów nie dowiedzimy się, jak sytuacja (np. małżeństwa Boruca) wyglądała naprawdę.

Fatal1ty

widze ze nei tylko supermaczo czyta fakt czy pudelek; wiec nie wie dlacego sie czepiace kogos, supermaczo napisal tylko ze jest ponownie zonaty jakby ktor nie wiedzial ewentualnie zeby autorzy strony mieli taka informacje akby chcieli kiedys cos zmienic w profilu aktora

jago18

Wreszcie ktoś odkrył prawdziwy sens zamieszczenia przeze mnie tej informacji... (Jeśli moderatorzy strony nie aktualizują informacji w profilu to muszą to robić użytkownicy.) A dowiedzialem się wczoraj nie z FAKTU i nie z żadnego durnego PUDELKA - tylko z TVN24.

supermaczo1

Tak, jasne, a te wielokropki i wykrzykniki w tej wielce "obiektywnej" wiadomości wcale nie sugerują nastawienia emocjonalnego mówiącego: "Patrzcie!!!!! 60 lat różnicy!!!!"

Fatal1ty

Jak miałbym 85 lat to chciałbym mieć żonę która ma 25 lat tym bardziej że jego pierwsza żona zmarła w 2006 r. więc ani mu nie odbiło żeby ją zostawić ani tez nie wzięli rozwodu w tym wieku więc jak go można nazwać go w ten sposób... nikt jej nie zmuszał do małżeństwa jest dorosła i tyle :) Czy można komuś odmawiać prawa do szczęścia z powodu wieku?

Kilinski

Ej no dobra ale jakac 85 lat juz sie nie mysli o tych rzeczach a 25 latka ma swoje potrzeby i pewnie chciala by miec dziecko kiedys a to niby jest mozliwe ale beda potrzebowac powaznego leczenia nie karz mi tego rozwijac bo mi sie nie chce

jago18

A może by tak każdy wsadził nos w swoje życie, a nie rozwodził się nad czyimiś potrzebami łóżkowymi?

zwlaszcza, że nie jest "wybitnym bramkarzem." słowo "wybitny" absolutnie nie idzie w parze z grą pana
Boruca. Boruc na razie nie może opuścić bardzo słabej ligi szkockiej. to oczywiście poza tematem filmowym, i
tp, tylko taka dygresja ;)

Lecz się,jakim zwyrodnialcem?Ta kobieta jest dorosła.

supermaczo1

Ciekawe jak wygląda ich życie seksualne....... xD.

Hitek

pewnie coś na kształt twojego.


<za krótki>

eidur86

Oni nie maja takiego zycia bo on w kazdej chwili moze sotac zawal wiec jego kochana zoneczka po niespelna 3 tygodniach od slubu by zostala wdowa

jago18

No fakt. Biedny facet. Młodą żonę ma, pewnie jego rówieśnicy mu zazdroszczą, ale i tak nie może korzystać z "życia" xD.

Hitek

Najlepsze w tym wszystkim jest to, że facet miał i ma życie lepsze i
ciekawsze niż pudelkowy chłam, który dopada również filmweb.pl

Seks jest ludzką potrzebą, niewątpliwie. Ale czy tylko na nim się
państwo koncentrują? Przecież potrzeba miłości i seksu to zupełnie inna
hierarchia w piramidzie.

Więc po cholerę komuś zaglądać do łóżka? Wydaje się to próbą leczenia
swoich frustracji, ale nie podam dokładnych badań. Wiem jedno -
chciałbym, aby ktoś mnie na łożu śmierci trzymał za rękę i chciałbym być
kochany. Dlatego facetowi zazdroszczę (i może ludzie też, tylko inaczej
reagują?).

Mieszkacie w blokach? Przyjżyjcie się starszym ludziom mieszkającym obok
siebie. Chcecie skończyć jak oni? Przecież my też kiedyś (niedługo)
będziemy starzy.

a pomyśleć, że mam tylko dwadzieścia parę lat...

Pozdrawiam

eidur86

facet musi być psychicznie chory zeby wieku 85 lat brać slub z 25 latką
a ta 25 latka to jakas flądra bez wstydu
no cóż moze dziadek -mąż ,przepisał swojej wnóczce-żonie majątek

konrii_2

Jak dla mnie to normalne. Poza tym jego życie.

Flądra bez wstydu? Za kogo Ty się uważasz, że możesz tak gadać o obcej Ci
osobie?

I myślisz, że chodzi tutaj tylko o kasę?

Jesteście miarą "człowieczeństwa"

eidur86

Młoda kobieta nie wychodzi za takiego dziadka "z miłości".

Fafrocel

Szacunkowo, około 10% ludzi pobiera się "z miłości." 40% z przyzwyczajenia, 40% ze strachu (przed samotnością, i tp), i 10% z pozostałych powodów.

konrii_2

on może potrzebować opieki, ona może w nim widzieć swojego mistrza
nie oceniaj bo nie wiadomo co się komu w życiu wydarzy

eidur86

Bardzo mądra wypowiedź eidur86. Pozdrawiam!

supermaczo1

Starym ludziom, którzy wiążą się z 25 latkami chodzi tylko i wyłącznie o seks.

Hitek

on nie maja zycia lozkowego a jego zoneczka sie pieknie ustawila przepisal caly majatek na nia brawa

jago18

... no ale co was to boli, przecież jak zrobiła to dla kasy to i tak życie jej za to wcześniej czy później odpłaci, już wy sie o to nie bójcie. Jeżeli między nimi jest prawdziwe uczucie to wystarczy życzyć szczęścia.

jago18

On nic jej nie przepisał. :D

supermaczo1

To mój dziadek jest starszy mniej ode mnie, niż on od swojej żony.

Hitek

nie wiem czy ktoś podał link do zdjęć, jeśli tak to sorry:
http://www.kozaczek.pl/plotka.php?id=16709
owszem wygląda jak wnuczka, ale o gustach się nie dyskutuje (choć ona zapewne u rówieśników wzięcia nie miała, może dlatego :P)

W_B_B__Beaver

Sorry ale nei jak wnuczka! a raczeja jak jakas przybleda, wiem ze na "starosc" sie wzrok pogarsza ale u pana Andrzeja jest bardzo zle

Hitek

Zaden argument. Gdzies na wyspach, pewien 28 latek zostal dziadkiem...

supermaczo1

Muszą się bardzo kochać. Bo jeśli weźmie się pod uwagę codzienne ataki wieśniaków, którzy obrzydzają im życie, nie sądzę żeby jego majątek był wystarczającym zadośćuczynieniem.
Tym bardziej zazdroszczę.

Kto wie, panie Łapicki, może po latach, ktore minęły od prowadzenia kroniki, nabrał pan cywilnej odwagi. Lub może wiek daje taką siłę, że już nie oglądamy się na durni którzy nas otaczają. Warto więc doczekać :)

Jorjan

swoją drogą, przez to małżeństwo sporo osób w ogóle dowiedziało się, że ktoś taki jak Andrzej łapicki w ogóle istnieje;
i forum jakby ożyło ... ;-)

gdyby to pociągnęło jeszcze za sobą większe zainteresowanie jego filmografią ...

supermaczo1

No nieźle, na stare lata załatwił se osobistą pielęgniarkę, która go i w nocy pilnuje. Nic tylko pogratulować, w samotności nie będzie umierał i nie w domu starców.

Pablo_833

a noc poślubna była ??


W_B_B__Beaver

no pewnie ze tak musiała sie przemuc zeby mu dać bo inaczej spadek mogą krewni dziadka podwazyc ze niby nie był związek zkonsumowany czyli niewazny hhahahahahaha

użytkownik usunięty
konrii_2

Ale niektórzy z was są chamscy. Co was to obchodzi, ile lat ma jego żona? Widocznie są ze sobą szczęśliwi i się kochają, jednak wy nie macie pojęcia, że miłość to nie tylko seks i lansowanie się z atrakcyjnym partnerem, by znajomi zazdrościli.

supermaczo1

Kurcze, szukam i szukam po słownikach języka polskiego co to znaczy "teatrolożka" i nie mogę znaleźć. Skąd je "super..." coś tam wytrzasnąłeś?

supermaczo1

3 lata się męczyła i spadek zgarnęła. Dobry plan.

Xerxo

Ja pudelka nie czytam
szkoda chłopa

giovanni50

Skąd wiesz ze było o tym na pudelu? Jakbyś nie czytal to byś nie wiedzial, ja nie wiem ze było to na pudelu, bo nie czytasz,a skoro to wiesz to musi być twoje hobby.

Xerxo

strzelałem w ciemno

giovanni50

To nigdy więcej tego nie rób, bo wylądujesz z alimentami na 18 lat.

Xerxo

A skąd wiesz jaki ona miała plan? Znasz ją?

arti2807

Nie mogę ci powiedzieć skąd.

Xerxo

W takim razie, skoro tak świetnie potrafisz kryć swoje źródło informacji, może lepiej nie ujawniać publicznie takich ,,rewelacji'', których nikt nie może zweryfikować?

arti2807

Jakich rewelacji? Czy ty jesteś niedorozwiniety psychicznie?

Xerxo

Ja nie, ale ty ośle jesteś na pewno.
Poczytaj przygłupie swój komentarz, to będziesz wiedział co za ,,rewelację'' napisałeś, a potem walnij się głową o ścianę i ochłoń.

arti2807

Matka cie nie potrafiła wychować czy jak?

Xerxo

To raczej ty masz problem z wychowaniem.
Piszesz, że celem partnerki pana Łapickiego była jego śmierć i zgarnięcie spadku.
Kogo tu matka nie wychowała ?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones