Andy Samberg

Andrew David Samberg

8,3
7 459 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Andy Samberg

Aż mi szczena opadła jak go zobaczyłam w "i love you man". Niesamowite ciacho, te usta, te oczy, ten głos... ale najbardziej powalający jest ten jego urok, pełen seksapil. O żesz chyba się nie ogarne xd
Wiem o nim od dwuch tygodni (szok, żeby the lonely island nie było dobrze znane w Polsce) a już obejrzałam z nim wszystkie filmy (nawet tam gdzie gra epizody) i sto razy obejrzałam klipy the lonely island. 'like a boss' pod względem teledysku wymiata, ale muzycznie wygrywa chyba im on a boat. Świetne są jeszcze "Rocky" i "After party" ale niestety nie ma do nich teledyskow.
Tak czy inaczej The Lonely Island to geniusze w tym co robią, a Andy to normalnie bóg seksu, jak jeszcze laski nie słyszałyscie jego smiechu to radzę to nadrobić, bo to najbardziej zajebisty smiech jaki słyszałam w życiu.
I własciwie to aktor z niego tez całkiem całkiem ;) Oby sie porządnie rozkręcił i grał główne role w komediach, bo w klipach thelonelyisland powala.

return_lux

MAM TAK SAMO! hahha :D jestem jego fanką od dawna i myślę że jest tak mega przystojny że mam nogi z waty! :D chciałabym żeby wystąpił jeszcze w kilku nie koniecznie komediowych filmach <3

return_lux

W porządku, ale do słownika można by było czasem sięgnąć...
Pozdrawiam.

return_lux

TLI nie jest popularne w Polsce z jednego prostego powodu: Polacy nie rozumieją tekstów.

ChemicaLegia

to teraz doyebałeś/aś

return_lux

Co za gość, zero talentu aktorskiego, przeciętny do bólu i do tego - nogi długości 60 cm przy wzroście 178.

return_lux

Musisz obejrzeć jeden odcinek Parks and Recreation w którym on występuje, sezon 2 epizod 19. Będziesz zachwycona.

return_lux

Bardzo lubię jego talent komediowy, przyjemnie się Andy'ego ogląda, mimo że jest chyba najbrzydszym mężczyzną, jakiego widziałem (jego usta są nieludzkie).

ziemko_2

Jakieś trzy miesiące temu powiedziałabym dokładnie to samo (coś w stylu "ale ten gość jest brzydki..., Autorko tego posta, are you crazy?"), ale po czterokrotnym obejrzeniu wszystkich sezonów Brooklyn Nine-Nine jestem oślepiona jego urokiem ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones