Andy Whitfield

8,7
1 905 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Andy Whitfield
ILoveHaribo

Dokładnie, miał wszelkie predyspozycje żeby zrobić wspaniałą karierę, przede wszystkim ogromny talent... Rola spartacusa otworzylaby mi zapewne drzwi do kariery. Nigdy nie zapomnę jego roli Gabriela, często wracam do tego filmu...

attra

dokładnie ;/ pierwszy raz zoabczyłam go w Gabrielu. Facet miał swój styl, a Spartacus wyniósłby go wysoko, bo serial stał się bardzo popularny i lubiany. Ogromna szkoda, bo szybko podjął leczenie i w ogóle.

ILoveHaribo

świetny aktor, powalił mnie w Spartacusie, po prostu niesamowity, jak się dowiedziałam, że nie ma do już w 2 części to aż straciłam ochotę do oglądania. Szkoda faceta, na prawdę niesamowity.

ILoveHaribo

Dopiero od teraz zaczołem ogladać Spartakusa i musze przyznać że serial swietny.
Szkdoa bo Andy świetnie wpasował sie w tą rolei nie wyobrażam sobie treaz kogos innego, szkoda faceta bo świetnie sie zapowiadał.
Jego Spartakus majstersztyk, te casłu czas smutny wyraz twarzy, nie wiem jak sobie radzi nowy aktor w nowych częciach ale Andy pokazał klasę, szkoda, ze kolejny świetny aktor musiał odejść u szczytu kariery.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones