Andy Whitfield

8,7
1 904 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Andy Whitfield

Aktualnie na Tv Puls leci Spartakus: Krew i piach - ze świetnym Andym...

evil84

Zgadzam się w zupełności. Andy miał w oczach taką siłę, odwagę, determinację, waleczność. Spojrzałeś na niego i już czułeś respect. Nawet na samym początku gdy był jeszcze zagubiony w Kapui, miał w oczach coś tak intrygującego i przeszywającego.Szkoda, że zmarł :( Taki młody i przystojny facet. Genialnie pasował do roli Spartakusa. Szkoda, że w kolejnych sezonach nie ujrzymy go już :( ....... Nie chcę oceniać aktora który gra w tej chwili Spartakusa bo jeszcze nie zaczęłam oglądać 2 sezonu. Ale kompletnie mi nie pasuje z twarzy. Brak mu tej siły która biła od Andiego.. Nie ma w oczach tej iskry, takiej woli walki, takiej pewności siebie. Andy bije go 100% jeżeli chodzi o wygląd wojownika i postawę. Tyle w tej chwili mogę powiedzieć.

cryingslave

Przyzwyczaisz się. Mnie też na początku McIntyre nie przekonywał, ciąglę postać Andy'ego tłumiła swoją doskonałością jego zastępcę. W sezonie Spartacus: Zemsta z odcinka na odcinek "nowy" Spartacus tworzył swoją historię a w obecnej Wojnie Potępionych gra znakomicie. Nie sposób wyobrazić sobie jak wypadłby nie żyjący Andy ale Liam McIntyre godnie go zastąpił tworząc swoją charakterystyczną postać Spartacusa.

Qnen

Być może masz rację. Nie ma wyjścia nikt nie wskrzesi Whitfielda, także trzeba się przyzwyczaić do nowego Spartakusa.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones