Aneta Todorczuk

6,9
472 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Aneta Todorczuk

nie przepadałam za nią za czasów samego życia gdy zastąpiła Magdalenę Kumorek, ale teraz ją polubiłam choćby dlatego że pięknie śpiewa, kiedyś ją widziałam w wielkanocnym odcinku zacisza gwiazd i śpiewała z Wodeckim ,,lubię wracać tam gdzie byłem " super wykonanie.

kinomanka_13

Ja mam z kolei odwrotnie.
Kiedy zaczęła grać w Samym życiu to fajnie wyglądała, tak bardzo dziewczyńsko i naiwnie niczym Kumorek w pierwszych odcinkach. Co prawda nie było czuć takiej samej świeżości jak przy Magdzie no ale nie wymagajmy tu cudów.
Z czasem owa Pani zaczęła się moim zdaniem staczać. Już nie tyle jej Agnieszka, co po prostu ona sama jako aktorka. Ta fryzura '' na pazia'' może i ładna ale jak dla mnie była wręcz okropna. W przeciwieństwie do ''tamtej'' odsłony Anety było dużo gorzej.
Pod tym względem już nawet Kumorek z tymi jej rozczochranymi włosami wyglądała zniewalająco i tak bardziej ''młodzieżowo''.
Poza tym Kumorek bardziej moim zdaniem pasowała do tego serialu. To jest idealna aktorka do odgrywania postaci które szukają sensu życia.

Ertix_Poke

zgadzam się Kumorek dużo lepiej grała Agnieszkę, Kumorek to moja ulubiona aktorka od momentu gdy zaczęła grać w samym życiu, gdy nie było już Stelmaszyka (Dunina) i Kumorek ten serial nie był fajny, mam nadzieję że Kumorek jeszcze raz zagra ze Stelmaszykiem , mam nadzieję że jeszcze Kumorek zobaczę na małym i dużym ekranie bo to genialna aktorka, uwielbiam ją za poranka kojotę, samo życie i przepis na życie oraz za to jak wspaniale śpiewa.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones