Angelina Jolie

Angelina Jolie Voight

8,5
71 355 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Angelina Jolie

Niby usta? Jak kogoś pytam co w nich takiego, to zawsze słyszę, że fajnie by nimi robiła (wiadomo co)... :/ Chude to i niezgrabne. (Oceniam tylko wygląd, bo o nim się najwięcej mówi).

h3b4n

Każdy ma swoją opinie, ja uwarzam ją za ładną aktorke ale pierwszy raz pomyślałem że nieźle by TO robiła.
I szczerze mówiąc chyba mają racje XD. Pozdrawiam

h3b4n

Nigdy przez myśl mi nie przeszlo, o jej ustach...

Na swój sposób jest ładna :)

filmowy_laufer

Jeśli Brad Pitt zamienił Aniston na Jolie skuli wyglądu to jest pałą! A w sumie na charaktery Aniston też wygrywa! :/
To że adoptowała pół Afryki nie czyni jej charakteru atrakcyjniejszym (to po prostu dobry uczynek)...

h3b4n

Rozumiem, że to twoje znajome, skoro porównujesz ich charaktery?

goddessa

no tak

h3b4n

Zapewne bardzo je znasz. Nie wiem, czy wiesz, ale każdy ma inne gusta. Jak dla mnie Jolie jest niesamowicie piękna, ale tu chyba bardziej chodzi o umiejętności aktorskie.

h3b4n

Aniston to jest byle co do angeliny. Pala nt

filmowy_laufer

Ciekawie powiedział o niej jeden z szefów Sony Pctrs podsłuchany przez hakerów - rozkapryszona, niezbyt ładna i małoutalentowana... - a gość zna ją na co dzień i z nią współpracował, więc może powiedzieć duuużo więcej niż my.......

oktagon32

Ale jego też nie poznamy xD

h3b4n

Hm...mnie z wyglądu się nie podoba, duże usta, duża koścista twarz, ale nie jest też jakaś brzydka, jest wiele, ale to o wiele ładniejszych aktorek od niej, ale co do jej charakteru to wszystkie czy to małżeństwa czy aktorki powinny brać z niej przykład i z ich związku, Angelina jest osobą o wspaniałym sercu i nie chodzi o samo adoptowanie dzieci, tylko o jej pomoc innym i udzielanie się charytatywnie, do tego skromność, jak najbardziej na plus! to się powinno chwalić. :)

h3b4n

duze usta czy wypukłe etc nie maj wpływu na doznania podczas oralu,Sprawdzone

snickers2013

Pedał ^^ a tak serio jest ładna i nie pi erdolić ;) większość lasek bierze z niej przykład z wyglądu i jej zazdroszczą jak jasna ch olera ;)

h3b4n

Fakt, w tej chwili jest strasznie chuda (chyba cierpi na anoreksję), ale jej twarz uważam za zjawiskową. Aż trudno uwierzyć że to dzieło natury (a tak jest). Najlepszy chirurg nie powstydziłby się takiej pracy.
Przepiękne oczy, zgrabny nosek, ładne kości policzkowe, zmysłowe usta. Zazdroszczę jej urody, choć nie jest moim ideałem piękna (dla mnie ideałem jest np. Michelle Pfeiffer).

Sighma

nosek akurat zrobiony ...

użytkownik usunięty
Asiek666

Operacja jej nosa nie jest potwierdzona. Jedni widzą robotę chirurga inni nie. Poza tym nawet jeśli poprawiała, to naprawdę nieznacznie. Nikt nie widzi innych jej zalet tylko sie na jakiejś 'przypuszczalnej' operacji skupiają, żeby coś udpowodnić.

nikt nie chce nic udowodnić ale to widać na zdjęciach jako nastolatka była ujmując krótko brzydka, wyrosła fakt na ładną kobietę ale nos aż tak bardzo się naturalnie nie zmienia... Nawet jeżeli jest to drobna poprawa to jednak jest. Jeżeli chodzi o moją prywatną opinie średnio lubię filmy z jej udziałem i uważam, że są ładniejsze kobiety. Zresztą ma kasę żeby wyglądać jak wygląda nie oszukuj się jak byś tyle miała też byś ładna była.

użytkownik usunięty
Asiek666

To ja jestem jakaś ślepa - jak będziesz miała czas pokaż zdjęcia na których widzisz zmiany o których piszesz, bo to ciekawe.

::)

Asiek666

Czy ja wiem? Moim zdaniem jej nos się nie zmienił.
Tu jako nastolatka:
http://3.bp.blogspot.com/_bzDlewLyaIY/SKXPEpeFs0I/AAAAAAAABVk/yyVAtKEOPSE/s400/a ngelina%2Bjolie%2Bchild2.jpg
Tu jako dorosła kobieta:
http://1017theone.ca/files/2014/05/Angelina-Jolie-2.jpg

h3b4n

Jak już wcześniej ktoś napisał - zależy od gustu. Jedni narzekają na jej ,,kościstość", a ja na przykład uwielbiam jej kości policzkowe i chciałabym mieć naturalnie taką twarz *.*

breathe196

co to znaczy - LASKI CHCĄ WYGLĄDAĆ JAK ONA???

może jak jej reklama???

jest zjawiskowa - a problem nie leży w jej zjawiskowości tylko w tym,że kobiety nie umiom docenić siebie - ja tam NIGDY BYM NIE CHCIAŁA WYGLĄDAĆ JAK ŻADNA AKTORKA - bo jestem wystarczająco inspirująca i zjawiskowa - w codzienności Jolie nie ma aż ''takich ust'' - ciekawi mnie jej wieczorowy i planowy image ale bez jaj - nie jest boginią - właśnie w niej widać czystą ludzką kobiecość - nie tani seks i nie jakąś wielkość niedotykalną - :)

Baronek7

Nie napisałam, że chcę wyglądać jak ona, tylko że chciałabym mieć takie kości policzkowe ( w sensie, że tak zapadnięte). Tak więc nie bulwersuj się tak. To czy ktoś się inspiruje inną osobą (i nieważne czy zobaczy ją w gazecie, czy na ulicy) to już jego sprawa. Cieszę się, że jesteś samowystarczalna.
A co do wyglądu celebrytów to chyba każda myśląca kobieta zdaje sobie sprawę, że są upiększani.

Baronek7

"Nie umiom".
Ja bym chciała wyglądać jak Angelina, ale może mam jeszcze jakąś tam małą szansę na wyładnięcie :')

Zuza88

'nie umiom' - COM NAPISAŁA TOM NAPISAŁ - sieć przyjmie wszystko - jak papier :)

w sumie mi ciebie szkoda - cenię u ludzi nie urodę ale to coś co sprawia,że są niepowtarzalni ponad tym co schematyczne - w pewnym sensie JOLIE taka jest ale i obok mnie są tacy - nie udzielam rad ale nie wierzę,że twoje poczucie piękna jest aż tak silnie lobbowane wyglądem JOLIE którą znasz z gazety - poza planem mogłabyś - jak niejedna kobieta - tak jak poza galą - być dla wielu mężczyzn bardziej pociągająca - w ogóle - piękna..........

aktorka - każda aktorka WIĘCEJ inwestuje w urodę bo ciało jest narzędziem pracy - a nie ma żadna z nich monopolu na piękno - jest nas parę miliardów i z tego co wiem lans gazetkowy to jedno a indywidualne upodobania to dwa - :)

Baronek7

'COM NAPISAŁA TOM NAPISAŁA' - poprawnie:)

Baronek7

Ano, możliwe.
Faktem jest, że Angelinę znam tylko z gazet, internetu itp, ale nie zmienia to tego, że jak dla mnie jest piękna. Ma duże usta, wysokie kości policzkowe, jest wysoka, szczupła... Jest czego zazdrościć ;)

Zuza88

to mnie też byś musiała zazdrościć :)

wyreżyseruj się - nie patrz na gazety :)

breathe196

Ciekawie powiedział o niej jeden z szefów Sony Pctrs podsłuchany przez hakerów - rozkapryszona, niezbyt ładna i małoutalentowana... - a gość zna ją na co dzień i z nią współpracował, więc może powiedzieć duuużo więcej niż my......

h3b4n

Dla mnie jest przepiękną kobietą i wspaniałą osobą. Uroda wiadomo rzecz gustu, dla mnie to jedna z najpiękniejszych kobiet na świecie. Dobra aktorka i przede wszystkim cudowna osoba ze względu na działalność humanitarną, dzięki adopcji trojga dzieci uratowała im życie. Nie mam pojęcia w jakiejkolwiek kwestii można się do niej przyczepić. Jest ideałem.

Porównanie z Aniston jest śmieszne, nie dorównuje Angelinie pod żadnym względem.

wrzos09

Angelina kiedyś była narwana, gdy jeszcze była z Thorntonem. Taka buntowniczka, narobiła sobie wtedy pełno tatuaży itd. Ale z czasem spokorniała (zresztą podobnie jak Thornton).
Ludzie nie lubią jej chyba m.in. za to, że uważają, iż te adopcje są robione pod publiczkę. W sumie to bez sensu, bo chyba nikt takich rzeczy nie robi tylko dla opinii publicznej. A nawet gdyby tak było, to fakt jest niezaprzeczalny, że te dzieci mają teraz dobrze.
Ogólnie Angelina jest często przedmiotem żartów, np. jej słynna noga spod sukienki, anoreksja czy to że z Bradem stanowią tak piękną, idealna parę (Brangelina). A nawet powstały dowcipy o jej operacji amputacji piersi.

Sighma

Serio? adopcje pod publiczkę? brak słów. Anoreksja to temat do żartów? amputacja piersi to powód do żartów? żeby mogła powiedzieć dzieciom, że nie stracą matki przez raka. No to życzę tym wszystkim ograniczonym debilom raka, żeby byli szczęśliwi.

h3b4n

Popatrz na siebie do lustra. Zakompleksiony gnom i zazdrosnik

h3b4n

Ja uważam że jest świetną aktorką.
Czy jest ładna ? Każdy ma inny gust.
Moim zdaniem tak ,ma coś w sobie,przykuwa uwagę,łatwo zapamiętać jej twarz.

h3b4n

Uważam podobnie. Nie wiem co w niej takiego zjawiskowego. Wstrętnie wulgarne usta, figurę ma paskudną, zero kobiecości. Jeszcze sobie zrobiła takie wielkie cyce, które w żaden sposób nie pasują do tej jej wychudzonej sylwetki. I wmawiają ludziom, że to ideał piękna.

Piękna i zjawiskowa to jest dla mnie Charlize Theron, Liv Tyler czy nawet Halle Berry, ale nie ona.

Za świetną aktorkę też jej nie uważam. Nie mówię że jest zła, ale sporo jej brakuje. Zresztą jak się spojrzy nawet na jej filmografię z ostatnich 10 lat to tylko jeden film zasługuje na uwagę. I jest nim "Oszukana".

Belief

Kiedy zrobiła cycki? Pokaż zdjęcia.
Bo przed amputacją piersi miała na 100% naturalne.

Sighma

Pomyśl jeszcze trochę to może wpadniesz na odpowiedź.

Sighma

Wpadłaś już czy sobie odpuściłaś? :)

Mam dla Ciebie zdjęcie:
http://ajolie.biz/gallery/albums/userpics/10034/75231.jpg

Zobacz jak ona teraz wygląda. Powiedz mi, że to nie wygląda fatalnie. Nie mogła sobie zrobić takiego rozmiaru jak miała wcześniej? Po co jej takie balony, które zrobiły z niej tylko karykaturę?

użytkownik usunięty
h3b4n

Mnie sie jej buzia bardo podoba, najpiekniejsza dziewczyna Brada(a to mój ideał)...,,takie kości policzkowe ( w sensie, że tak zapadnięte)''mam.

h3b4n

Powiem szczerze - mnie też się nie podoba, wolę Belucci, fajnie powiedział o niej jeden z szefów Sony Pctrs podsłuchany przez hakerów - rozkapryszona, niezbyt ładna i małoutalentowana... - a gość zna ją na co dzień i z nią współpracował, więc może powiedzieć duuużo więcej niż my.......

oktagon32

Gdyby stanęła obok Bellucci, to by dopiero była łokropna!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones