Angelina Jolie

Angelina Jolie Voight

8,5
71 082 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Angelina Jolie

Czemu jej biologiczna starsza córka ubiera się jak chłopak? Coś tu nie gra nie uważacie?

scarlet147

Tez to zauważyłam, widocznie ma taką naturę, mnie to nie przeszkadza.

scarlet147

Bo jej tak wygodnie ? Wymyslasz problem gdzie go nie ma ...

krainachichow

Po prostu pytam, to już nie można o nic zapytać?

scarlet147

Bo niektórzy nie narzucają jakiś dziwnych ról pasujących do określonych płci.

scarlet147

Zajmij się swoim życiem. To z deczka żałosne, że pytasz o osobistą sprawę jakiejś osoby, której nie znasz i prawdopodobnie nigdy nie zobaczysz. I to jeszcze kogo...forumowiczów. Brak mi słów.
Przestań próbować narzucać komuś swój tok myślenia, bo to niegrzeczne. Ale Ty i tak zapytasz "czy tu już nie można nic powiedzieć?" Dobra, dobra...szukaj głupich gdzie indziej, patrz: Bravo.

MeMarie

ty też ich nigdy nie poznasz więc nie marudź. Poza tym to jest forum publiczne i każdy ma prawo wypowiedzieć swoje zdanie na temat danych ludzi

MeMarie

Poza tym skąd masz taką pewność że ich nigdy nie poznam? Może poznam. Życie pełne jest niespodzianek i nie można być niczego pewnym.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
MeMarie

sama jesteś trollem i to jakim!!!! To ty kup sobie podręczniki szkolne, bo jak szkołę już dawno skończyłam, jestem dorosła a nie małolatą. Po prostu wiele rzeczy obiektywnie oceniam i komentuję i nie rozumiem dlaczego tak cię to boli jak o danej gwieździe w tym przypadku dziecku danej gwiazdy wypowiadam się mało pochlebnie. Nie wszystkich muszę lubić, bo to się nie da.

scarlet147

hahahaha

MeMarie

A moim zdaniem to jest kara dla Angeliny za to że odbiła męża Jennifer Aniston. Nie buduje się szczęścia na cudzych łzach, zawsze to powtarzam. Angelina zachowała się jak łajdaczka to los ją pokarał taką Shiloh. A to miało być najpiękniejsze dziecko świata hahahahahahha! Śpiewać możesz baju baj! I to najpiękniejsze dziecko świata będzie do końca swojego życia uważane za dziwadło i debilkę. To jest kara nie tylko dla Angeliny i jej wybryki z młodości, ale także za ludzka pychę! Jeżeli ludzie coś lub kogoś uważają za ideał to zemsta losu będzie okrutna pamiętajcie o tym głuptaski!

scarlet147

Obiektywnie?! Hahaha

użytkownik usunięty
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem

nie Smoleńsk tylko GENDER XD pewnie ksiądz postraszył twórczynię tematu z ambony.

scarlet147

Może lubi? Masz problem?

Gonaa

ale sama przyznasz że to nie jest normalne. Nie po to rodzimy się jako mężczyzna albo jako kobieta aby na siłę udawać płeć przeciwną. Skoro jest dziewczynką to powinna ubierać się jak dziewczynka. Chociaż w sumie jak to dziecko ma być normalne skoro wychowuje się w takiej rodzinie w której głównie pieniądz rządzi

scarlet147

Na siłę? Wątpię, żeby Angie ją do tego zmuszała. Jak dla mnie to normalne.
"One person's craziness is another person's reality." //Tim Burton
Więc najlepiej zajmij się swoim życiem i tym jak ty się ubierasz a nie jak robią to inni.

Gonaa

to już nie można wyrazić swojego zdania?

scarlet147

oczywiście, że można, ale nie rozumiem wielkiego oburzenia z tego powodu

użytkownik usunięty
scarlet147

gorzej kiedy czyjeś zdanie kogoś krzywdzi

scarlet147

A co to znaczy "normalne"? Poza tym nie wiemy, czy w rodzinie Pitta i Jolie rządzi pieniądz ani jak wychowują swoje dzieci, więc wydaje mi się, że takie komentarze są trochę na wyrost.

Arlin

A skąd ty wiesz co rządzi w ich rodzinie? Jesteś w ich rodzinie czy wyczytałaś to w podrzędnych pisemkach dla kobiet?

scarlet147

a teraz jest mało normalnych rodzin - to raz - moda jest głupawa - szczególnie dla kobiet - ocieka seksem - dobrze,że nie robią z niej lalki jak Beckhamowie - to przegięcie - widziałam domy w których rządzi nie tylko pieniądz ale i jedyny słuszny kościół i ojciec tyran albo totalny luz - to,że ktoś ma pieniądze nie świadczy o tym,że w jego domu jest on bogiem - mnie zawsze bawiło ZRÓWNYWANIE PŁCI Z ROLĄ SPOŁECZNĄ I ATRYBUTAMI - a gdybyś się urodziła w zasranym średniowieczu to zgodnie z rolą miała byś wybór być - żoną i matką - zakonnicą lub kurtyzaną - teraz jednak też zrównujemy męskosć i kobiecość do nieistniejących definicji a ludzie za bardzo wierzą w te kolorowe obrazki gdzie widzimy zawsze seksowne kobiety i mężczyzn w garniturach - długie włosy i piersi oraz bicepsy -

nie tędy droga - zdanie możesz wyrazić i rozumiem,że cię to niepokoi ale nie myśl o tym standardem mitologii gazetkowej - tam masz jeden typ kobiet i wszystkie musimy do niego dążyć - w Playboyu drugi - a nas jest miliardy.......

Baronek7

Ciekawe czy jak będzie ta Shiloh brała ślub to będzie miała na sobie smoking i muchę zamiast białej sukni i welonu hahahahaha

użytkownik usunięty
scarlet147

Możliwe, to jest jej prywatna sprawa. Znam takie przypadki, gdzie i para brała ślub była ubrana tak, że panna młoda nosiła garnitur, a pan młody suknię. Nie tobie takich ludzi oceniać.

scarlet147

W Twojej rodzinie chyba rządzi ksiądz proboszcz.

scarlet147

Co ty w ogóle pieprzysz człowieku? Przecież ona nie ma siostry, tylko brata - Jamesa Havena..

1WhySoSerious

To raczej ty co pieprzysz? Czytanie ze zrozumieniem się kłania!!! Ja napisałam o jej CÓRCE a nie siostrze

scarlet147

Fakt coś tu nie gra ,ale raczej z Tobą.

breton1

Za pare lat pewnie płeć zmieni jak córko syn Cher

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
scarlet147

Przeginasz, Angie w młodości była "skandalistką" używam nawiasu bo to, co wtedy było skandalem dziś jest normą wśród smarkaterii która wycina nawet numery znacznie gorsze. Święta jesteś? Nigdy się nie upiłaś ani nie zapaliłaś trawy? Twoi znajomi też nie? Brat? Siostra? Rodzice? Każdy ma prawo wychowywać dzieci jak mu się podoba o ile nie robi im krzywdy a nie sądzę, żeby chodzenie w spodniach położyło się głębokim cieniem na psychice dziewczyny. Chcesz ulegać schematom to idź ugotować mężusiowi kolacyjkę i nie zabieraj głosu na publicznym forum, bo zgodnie ze stereotypem naszej płci takie rzeczy nie przystoją.

Czerwona_azalia

Mam wrażenie, że nawias wygląda trochę inaczej, te dwie kreski ( " ) to cudzysłów ;)

Zuza88

Co racja to racja ;p

Czerwona_azalia

Z moich obserwacji wynika że ok 70% kobiet albo nawet więcej przez większość czasu nosi spodnie. W sezonie zimowym praktycznie rzecz biorąc wszystkie Panie tak się noszą. Autorka postu chyba widzi gender (błędnie rozumiany) w tym co jest NORMALNE i akceptowane przez praktycznie rzecz biorąc wszystkich.

Cadavera

Właśnie o to chodzi, dlatego to, co wypisuje ten człowiek to absurd ;)

Czerwona_azalia

Z drugiej strony Shilon wygląda troszkę zbyt chłopieco. Wydaje sie to dziwne ale na Boga....ja 10 lat temu kiedy miałam 15 lat tez byłam chlopczycą i z tego wyrosłam. Niech dzieciak nosi to co chce i poszukuje siebie samodzielnie. Oby tylko Angie nie narzucała dziewczynce wlasnego pomysłu na jej styl.

Cadavera

Też byłam chłopczycą, matkę ogarniała czarna rozpacz jak miała mi założyć sukienkę ;) Rodzice jednak zawsze przenoszą jakieś swoje wyobrażenia na dziecko, to normalne i trudno oczekiwać żeby kilkulatek sam decydował o swoim stylu, myślę, że Angie jest na tyle racjonalna że przytłamszenie swoją osobą jej córki raczej jej nie grozi ;)

Czerwona_azalia

Shiloh ma zaburzenia psychiczne

użytkownik usunięty
scarlet147

A ty cierpisz na pustą przestrzeń miedzy uszami.

Odwal się

To Angelina cierpi na pustą przestrzeń pomiędzy uszami

użytkownik usunięty
scarlet147

Wowowow, do matki też się tak odzywasz?

Cadavera

Nie byłem w temacie bo mnie to nie interesuje, ale czytając Wasze teksty sprawdziłem z ciekawości o co biega. Mnie to nie rusza bo to przecież nie moje dziecko i nie znam tych osób, ale zauważyłem, że ona nie "wygląda troszkę zbyt chłopieco", tylko po prostu jak chłopiec i to nie tylko przez ubiór od pewnego czasu. Trochę to dziwne bo jeszcze zdjęcia sprzed lat pokazują, że ubierali ją "normalnie". No ale to już sprawa rodziców.

MartiniKS

Może po prostu pozwalają jej ubierać się w to, co chce. I fryzjer ją strzyże tak, jak ona chce. Bardzo dobrze, w ten sposób się wychowuje wewnątrzsterownych ludzi. Co to w ogóle za problem, nie do końca rozumiem, przecież nic strasznego, ani nieodwracalnego nie robi. Włosy odrosną i można obciąć inaczej zawsze, a ciuchy - zmienić w kilka minut.

breton1

Ja dużo bardziej lubię córkę Katie Holmes

scarlet147

Kiedy się spotkałyście?!

Lena_Xxx

2 lata temu w Nowym Jorku

scarlet147

Ja się założę,że córce Katie to zwisa.A Angie ma to centralnie w zadku.A przy okazji, scarlet-lecz się-chociaż nie wiem czy już nie jest za późno.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones