Angelina Jolie

Angelina Jolie Voight

8,5
71 355 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Angelina Jolie

Czemu jej biologiczna starsza córka ubiera się jak chłopak? Coś tu nie gra nie uważacie?

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
sylwiak32

Córka Katie Holmes jest podobna do mnie w młodości

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
scarlet147

Boże... żałosne. a po co ci to wiedzieć? ja nie mogę, co za ludzie -.-"

isobel

Nie rozumiem was o co wam chodzi zadałam normalne pytanie a wy od razu tak na mnie najeżdżacie. Najlepiej kogoś zgnoić, to wam najlepiej wychodzi, zajmijcie się lepiej sobą i swoimi żoneczkami/mężusiami

scarlet147

"normalne pytanie"
-.-"
akurat normalne. na przyszłość lepiej nie zadawaj podobnych "normalnych" pytań żeby się nie pogrążać (...jeszcze bardziej)
a tekst o zajmowaniu się swoimi żoneczkami/mężusiami... doprawdy zabawne, zważywszy na to kto to napisał... ty zajmij się lepiej swoimi dzieciaczkami o ile je masz


post z marca tego roku. nadal żałosne. ;)

isobel

Ja też nie rozumiem o co wam chodzi. Użytkowniczka scarlet147 jak najbardziej miała prawo o to zapytać, szczerze mówiąc ją rozumiem i popieram, bo dla mnie to również z deczka żałosne i dziwne, że dziewczynka ubiera się jak chłopiec. Nie chcę nikogo hejtować i z nikim się kłocić, ale uważam że Angelina nie powinna jej na to pozwalać, bo to tylko o niej źle świadczy

anga12345

serio, mamy XXI w. nie wiem czy się nie zorientowałaś, ale spodnie nie są już częścią garderoby zarezerwowaną tylko i wyłącznie dla facetów. fakt, że dziewczynka ubiera się jak chłopak jest dziwne i żałosne?
ktoś tu ma przekonania rodem ze średniowiecza - i to tak naprawdę jest dziwne i żałosne, a nie to jak ubiera się córka Angeliny Jolie.

scarlet147

http://media-cache-cd0.pinimg.com/736x/f2/1c/24/f21c2441c81182b971ef57c84c00fb19 .jpg

scarlet147

pomyślmy... bo może lubi, jest jej wygodnie. Jednak myślę, że Pitt i Jolie powinni wysłać do Ciebie jakieś przeprosiny, że nie kazali córce założyć sukni balowej do spożywczaka, najlepiej żeby wybór skonsultowali z Tobą, bo nie daj boże dziewczynka wyglądałaby za mało dziewczęco.
PS. Nie każdy jest taki jak ty. (i chwała bogu)
Pozdrawiam i życzę miłego gotowania mężusiowi koszuli.

ener1316

Dziecko należy do rodziców i mogą robić z nim co chcą (o ile nie łamią prawa). Ale jak ktoś chce skrzywić dziecku psychikę i tym samym skrzywdzić je, to trzeba takich ludzi głośno publicznie potępiać. Dziecko to mały człowiek, a nie zabawka. A dobre wychowanie nie polega na tym, żeby wmawiać dziecku, że może eksperymentować ze swoją tożsamością.

użytkownik usunięty
raVadrian

Mam nadzieję, że nie masz i nigdy nie będziesz mieć dzieci. Rodzice są po to, by opiekować się dzieckiem i wpoić mu pewne zasady moralne. Nie po to, by wprowadzać pieprzoną dykraturę. Znam przypadki takich osób, których rodzice wprowadzili im reżim, bo im się wydaje, że dziecko to ich własność i że mają je wychować tak, by było 'normalne'. Niejeden z takich przypadków skończył się tak, że dana osoba, będąc jeszcze młodą, była zgorzkniała jak 70-letnia baba, siedząca pod blokiem i obgadująca wszystko, co się rusza.

Angelina z Bradem właśnie doskonale wychowują dziecko, skoro pozwalają mu być tym, kim chce być i uczą go samoakceptacji.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
scarlet147

Coś tu na pewno nie gra - ale z Tobą.

scarlet147

...w dalszym ciągu niestety. :/

breton1

Ciekaw jestem czy nadal były byście tak tolerancyjne, gdyby wasi mężowie lub chłopacy postanowili ubierać się w damskie ubrania.

qwerty888

Eeee przepraszam ale uważasz że jest cos niewłasciwego/dziwnego jeśli kobieta nosi dżinsy lub np moro?
Pewnie ci przeszkadza nawet jesli dzinsy sa typowo damskiego kroju a moro jest na mini spódniczce.
Co do mężczyzn w spódniczkach. Dlaczego by nie?- byleby nie były różowe. Jeśli byłoby to akceptowalne przez ogół społeczeństwa tak jak to jest w Szkocji dlaczego mialoby to być złe, a dlugie czarne 'kiecki' z klamrami ktore nosza ekstremalni goci to nawet ciekawie wyglądają na panach. Mozna jeszcze wspomnieć o księżach ktorzy bez przerwy nosza sutanny. Czy cos z nimi nie tak z tej racji?
Ludzie spójżcie na historię ubioru- to co nosimy jest kwestia wyłacznie kulturowa i obyczajową ale przede wszystkim jest determinowane przez epokę. Rajtuzy byly pierwotnie wymyslone dla mężczyzn i w XVI oraz w XVII wieku mężczyźni ubierali się w to co dzisiaj przystoi tylko paniom- i to był standard. Nie byli przez to nienormalni czy mniej męscy.

Cadavera

Nie no nie porównujmy spódnicy do sutanny bo to nawet do sukienki podobne nie jest haha :)

MartiniKS

chciałam po prostu zwrócić uwagę na to że idea spódnicy/sukmany/sukienki oraz wielu elementów garderoby nie jest obca mężczyznom a nawet więcej- od wieków noszą/ nosili ubiór ktory współczesnie jest uważany za kobieca sprawę.

Cadavera

Wiem, wiem. To podobnie tak jak z tymi rajtuzami o których napisałaś. Wyobraź sobie gostka idącego chodnikiem w obcisłych rajtuzach - nie do pomyślenia ... tak samo jak i analogicznie kobietę idącą w biały dzień w miniówie i z dużym dekoltem w XVI wieku. Czasy się zmieniają :)

MartiniKS

dokładnie. Ale rajstopy dla mężczyzn zdobywają i współczesny rynek ale na razie po cichu jako alternatywa dla kalesonów :) z tego co czytałam to dobra alternatywa np. dla rowerzystów którzy ubierają czasem obcisłe leginsy <które jednak nie za bardzo grzeją.>

scarlet147

Dziewczyna normalnie spytala, a wy co? Tylko naskakiwac potraficie? Bo trzeba kogos zgnoic, potepic, wysmiac, zrobic sobie malostkowa szydere, zeby samemu sie lepiej poczuc?

LiLieNNetH

Ta! I jej stwierdzenie,że mała ma zaburzenia psychiczne też jest normalne?

sylwiak32

To jest stwierdzenie faktu

LiLieNNetH

Zgadzam się, jedyny normalny na tym forum.....

scarlet147

pewnie taki okres, niektóre dziewczyny w wieku dziecięcym/nastoletnim preferują styl chłopczycy. może jej przejdzie :) grunt że jej nie zmuszają żeby wyglądała jak dodatek do ich ubioru jak to wygląda w przypadku Kim Kardashian i jej córki (obu pań nie oceniam)

scarlet147

... ale za to, jej była teściowa, szwagierka i dwie sąsiadki ubierają się jak kobiety, więc równowaga w przyrodzie jest zachowana.
Mam nadzieję, że choć troszkę Cię uspokoiłem.

scarlet147

Jej córka chciałaby być chłopcem :)

scarlet147

Bo to jest skutek anoreksji, chlania i ćpania jej matki

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones