Angus MacfadyenI

7,3
3 847 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Angus Macfadyen

Wcielił się w rolę zdesperowanego ojca G.E.N.I.A.L.N.I.E.
Jako podobał mi się sam pomysł twórców na taką postać to odegranie roli "Jeffa" Augusowi
wyszło wręcz mistrzowsko.
Wiadomo nie jest to może poziom najwyższy, ale widać przy jego grze duże uczucia co mi
się najbardziej podobało.
Generalnie SAW III jest bardzo dobrym filmem, brutalnym i miejscami trochę naciąganym,
ale z dobrą fabułą, grą aktorską i klimacikiem.
Zdecydowanie druga (bo jedynki to nic nie pobije) pod względem świetności w tej serii.
Polecam ! :-)

ArghesS

Też jestem zdania że Angus w Pile III zagrał genialnie tak jak w Walecznym Sercu (okazywanie uczuć).

Natomiast Piłę III uważam za lepszą od jedynki jest bardziej krwista, brutalna i ma lepszy motyw przewodni ... "Wybaczanie".
Zakończenie filmu jest super ciekawe.

tomucho77

Dokładnie.
Co jak co, ale żadnej części Piły nie można odmówić świetnie dobranych aktorów.
Jigsaw, Mark Hoffman, William (prawnik z części 6), Jeff, Tapp i wiele innych niby mało znanych twarzowców, a jednak bardziej mnie swoją grą aktorską przyciągnęli niż aktorzy w mistrzowskim Siedem.
Motyw gry moim zdaniem w trójce był lepszy niż ten z części 2, ale stawiam go na równi z pierwszą częścią, bo jak widać był na tyle dobry, że twórcy nie chcieli się bawić w inne schematy... identycznie jest w Pile 4,6,7 o ile jeszcze 6 ratuję się niezłym rozegraniem gry William'a to w 4 wypada średnio, a w 7 wręcz katastrofalnie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones