Angus T. Jones

Angus Turner Jones

7,8
1 165 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Angus T. Jones
tommitmx

Przyłączam się do pytania. Rozumiem wyrzucenie Sheena, ale dlaczego znikł ten mały skoro to serial "dwóch i pół" a nie "dwóch". Najpierw widzieliśmy go od czasu do czasu na skype i w domu bardziej jako gościnny aktor, a na końcu już nawet tego nie było i w ostatnim odcinku zastąpiono go robotem z przyklejoną kartką. Serio? Serio?

verona94

OK znalazłem...

"Serial "Dwóch i pół" będzie kontynuowany w jedenastej serii odcinków. Z obsady wypadł jednak Angus T. Jones. 19-letni Jones, czyli tytułowe "pół" z tytułu serialu, rozstał się z ekipą filmu po tym jak w ubiegłym roku do internetu trafił filmik, na którym odtwórca roli Jake'a Harpera apelował do widzów aby nie oglądali serialu "Dwóch i pół", który promuje "plugawe" treści."

LOL ^^

verona94

Nawet on miał już dość tej farsy, dla mnie ten serial był rewelacyjny, ale po uśmierceniu Charliego spasowałam... Humor się popsuł, a teraz wychodzi że z 2 i pół, zrobił się 1...

AnitaBlake

Moim zdaniem aż tak tragicznie nie było, i jakoś dotrwałem do końca, a momentami miałem spory ubaw. Ale to tylko i wyłącznie dzięki Kutcherowi, bo już nawet postaci Alana miałem szczerze dość. Sęk w tym, że to całkiem inny serial, i wolałbym oglądać tego dobrego aktora i najlepiej w tej samej postaci ale w innym serialu, a nie jako deskę ratunku dla producentów tylko po to by mogli skosić co się jeszcze da ze znanej "marki"...

AnitaBlake

Czekaj, czekaj. Te treści o których mówił Jones były przedstawiane od pierwszego sezonu. Ciągle inne panienki, przedmiotowe traktowanie kobiet. O to mu chodziło. Nie ma to żadnego związku z gorszą fabułą i słabszym aktorem głównym od 9 sezonu.

verona94

Zgadza sie. W ktoryms momencie w necie oplul serial jak i cala ekipe. Coz debil w serialu i okazalo sie nie musial wcale w nim udawac bo jest tez debilem w zyciu. Dostawac kilkaset tysiecy $ za odcinek gdzie wypowiadal 3 kwestie + beknal, pierdnal itd, to tylko kompletny debil moze sie na to wypiac i jeszcze obrazac innych. Efekt - w ostatnim filmie zagral w 2005 i nie gra nigdzie. Dobrze tak dupkowi. Mam nadzieje, ze juz wydal cala kase i zbiera puszki by miec co jesc i ze nikt go nie zatrudni do filmu. DEBIL. M

ghostforfun

Wiesz ty teraz go obrażasz a nawet go nie znasz. Nie wiesz co było powodem jego odejścia. Jakby grał dalej w tym serialu to byś powiedział że się sprzedał i skończył na kill'em all. pomyśl zanim powiesz coś o obcej osobie. Podobno nie to że go nie chcą w filmach tylko że on nie chce grać. :D

sinekmen

Coś z jakąś sektą było chyba :D W każdym razie chłopak nie chciał więcej grać, ale duża sumka go na ostatni odcinek namówiła ;)

sinekmen

Chuck Lorre wyrzucił go po tym jak najechał na całą ekipę. Mógł wyrzucić Charliego to wyrzucił i tego dzieciaka

ghostforfun

widocznie stwierdził, że mając tyle kasy powinien się wziąć za abitniejsze (w jego mniemaniu) produkcje. jakoś od czasu serialu o nim nie słyszałam...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones