Anita Dymszówna

6,8
71 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Anita Dymszówna

ADOLFA DYMSZE DO SIÓSTR NIE WPŁYNĘŁO PONOC DOBRZE NA JEJ KARIERĘ TAK PRZYNAJMNIEJ TWIERDZIŁA W FILMIE DOKUMENTALNYM STEFANIA GRODZIEŃSKA ŻONA JERZEGO JURANDOTA KTÓRY BARDZO PRZYJAŻNIŁ SIĘ Z DYMSZĄ I PISAŁ DLA NIEGO TEKSTY. BYŁYM MĘŻEM ANITY DYMSZÓWNY JEST MACIEJ DAMIĘCKI KTÓRY BARDZO DOBRZE WYPOWIADAŁ SIĘ ZARÓWNO O BYŁEJ ŻONIE JAK I BYŁYM TEŚCIU.

HODIA

Prostuję: podejrzewam, że to sprawa skrótu myślowego, w kazdym razie nie Anita oddała ojca do sióstr, tylko jej matka. Co załamało nie tylko karierę Anity, ale i jej życie. Fakt, że i Stefania Grodzieńska z rodziną i Maciek Damięcki należeli do tych nielicznych przyjaciół, którzy jej nie odstąpili. a całą historię postanowiłem opisać jako osobny temat.

Okosowy

Ja gdzieś jeszcze czytałem , że umarała na raka, ale wychodzi na to, ze zapiła się na śmierć. Spotkał ja ostracyzm z powodu oddania ojca, ale nie wiedziełm, że zrobiła to jej matka. Dziwne. Bardzo to była utalentowana aktorka.

prix22

http://forum.kinopolska.pl/viewtopic.php?p=51044&sid=2cd7fd7d2243e3ac851a756c10f 9d509

zaciekawiłą mnie ta historia, bo kiedys usłyszałem ja Teresa Lipowska opowiadała o wyjeździe Dudka do Amryki i powiedział tam, ze się bawiła z Anitą Dymszówną, trochę zapomnianą.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones