Anita Sokołowska

7,0
3 776 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Anita Sokołowska

Jest bardzo ładna kobieta a jej rola w przyjaciołkach po prostu świetnie

s111

Zgadzam się , świetna w przyjaciółkach , najgorzej wypada Socha w roli Ingi , drętwo , nijako.

nathalie34

A no też prawda. Dla mnie Socha wogole nie jest dobra aktorka. Zawsze ta sama mina, obojętnie czy płacze czy się śmieje. Chociaż za jedną rola można by jej przyznać Oskara, w brzyduli jako Violetta, mistrzostwo :-)

s111

Dokładnie , zawsze ta sama mina , lepiej bym tego nie ujęła.
Nie widziałam brzyduli , moja strata ;)
A lubię też Ankę i Patrycję, Inga na końcu.

nathalie34

Więc w wolnej chwili pooglądaj sobie chociaż jeden odcinek :-) dla mnie Najlepsza Zuza Patrycja całkiem ok. Dorota też super. Ale Anka i Inga słabo wypadają

s111

Dorota, tak ,super rola komediowa. Zuza u mnie na 1 miejscu , super gra , charakterek !
Anka stonowana i opanowana , dla mnie świetna w tej roli, mądrze rozmawia z dziećmi , za to cenię ją, sama jestem mamą, może dlatego , pozdrawiam :-)

nathalie34

No tak Anka gra w Porządku nie mówię że nie, po prostu mówię że trochę nudno. Ale w zasadzie matka Polka. :-)

s111

Matka polka bez dwóch zdań :-) ale nie wiem jakbym ogarnęła nastolatkę i biżniaki , mimo że to tylko film , niezle sobie Anka daje z nimi radę .

nathalie34

No bo to film w sumie :-) ale.nie będę się dużo wypowiadać bo mama nie jestem i życzę takiego podejścia każdej kobiecie :-)

s111

Staram się jak mogę ;) pozdrawiam :-)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones