Anita Sokołowska

7,0
3 776 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Anita Sokołowska

Zmieńcie te zdjecie profilowe...

Facepalm_1

po co to zdjęcie co jest jest ładne a po za tym Pani Anicie w blondzie było jej o wiele ładniej

kinomanka_13

Według mnie lepiej jest jej w obecnym kolorze, i te obecne zdjęcie jest już trochę stare .

Facepalm_1

Jest zdecydowanie piękniejsza brunetką.

CytrynOOwkaxD

Dokładnie :D

użytkownik usunięty
CytrynOOwkaxD

polaczki i to ich zamiłowanie do nijakości i pospolitości hehe W ciemnych włosach wyglada fatalnie- staro i sztucznie ,jak w peruce polki to kretynskie bezguscia pod wzgledem przyciemniania sobie wlosow Wydaje im sie,ze ciemny kolor wlosow jest taki bezpieczny i naturalny ,a tak naprawde ich cera staje sie w tym kolorze blada i szara jak u osoby z anemia ,since pod oczami i niedoskonalosci cery bardziej widoczne i u wielu ,zwlaszcza niebieskookich dziewczyn z jasna karnacja w typie lata lub wiosny ciemne wlosy wygladaja fatalnie i sztucznie Ona np jest za blada do tego koloru wlosow i wyglada jakby byla chora ,ale wiekszosc oczywiscie widzi, to co chce widziec ,a nie to co jest w rzewczywistosci... Co do jej talentu - jest totalnym beztalenciem,wszedzie gra tak samo i rownie irytujaco ,ma denerwujacy glos,ktory brzmi jak glos palacza i pijaczki ,a jej postac w Przyjaciolkach jest BEZNADZIEJNA ,jest najgorsza ,najglupsza i najmniej interesujaca z nich 4ech Jej watek jest denny

Już? Skończyłeś? Ulżyło? ok. Masz szczęście, że to tylko filmweb, bo za "polczków" to byś mógł w mordę dostać. No, ale nie odbiegamy od tematu. To jest tylko twoja widać, że subiektywna opinia. Ja np. uważam wręcz przeciwnie. To, że ty wolisz blond słodkie idiotki z różem na ustach nie zmieni faktu, że brunetka z czerwienią jest zdecydowanie bardziej wyrazista i intrygująca. (może też nie jestem obiektywna no, ale nie umiem, nie jak o Panią Anitę chodzi, zresztą sama jestem brunetką ) Nie od dziś wiadomo, że ciemny dodaje charakteru. Dla mnie akurat z przyjaciółek jest najładniejsza, a już na pewno, że tak to ujmę najbardziej kobieca. Mogę tylko dodać, że moim skromnym zdaniem ubiór serialowej Zuzy może to lekko przygaszać no, ale znawcą nie jestem, a praca w korporacji zobowiązuje. Blada? sińce pod oczami? Jakbyś latał na plan na godziną 5 rano też byś mógł ich się dorobić.. O talencie to mi się już dyskutować nie chce, bo tu nikt nikogo do zmiany zdania nie przekona. Wątek denny? Nieee, to prawdopodobnie ciebie życie oszczędziło i jesteś zbyt pusty by go przynajmniej trochę zrozumieć. Oczywiście przepraszam za zniżenie się do twojego poziomu no, ale.. :*

użytkownik usunięty
Facepalm_1

jak ktos lubi szare, niezdrowo blade ,wychudzone myszki z zaawansowana anemia to i owszem - bo takm ona wlasnie wyglada w tym kolorze wlosow Przy Liszowskiej, Stużyńskiej i Sosze wyglada bardzo nijako mi blado,doslownie i w przenosni ,mimo mocnej czerwonej szmionki i tapety na twarzy hehe

Te 'hehe' jest zbędne. A naprawdę zajebisty z ciebie Polak pisząc 'polaczki'! I ogólnie nie dla wszystkich liczy się uroda, dla niektórych ważna jest osobowość i charakter. W starym kolorze było jej ładnie, a w obecnym jest jej jeszcze ładniej. Jeżeli uważasz, że większość kobiet z ciemnymi włosami i jasną karnacją wygląda jak anemiczki to pozdrawiam! Jeżeli uważasz, że jest beztalenciem i wszędzie gra tak samo, to nawet na ten temat nie chce mi się dyskutować. Nie wiem może jestem dziwna skoro lubię 'szare myszki' i no kurde dziwnym trafem znam dużo takich osób co lubią tą szarą myszki, no co za przypadek... A i tak na marginesie nie wszystkie anemiczki są blade i chude, a najczęściej nawet u owej osoby nie widać oznak choroby. Dziękuję i pozdrawiam.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones