Anna Dereszowska

6,4
12 675 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Anna Dereszowska

Nie chcę oceniać jej występów aktorskich, podkreślam jest to jedynie moja subiektywna
ocena: Kiedy widzę tę Panią na ekrania coś się we mnie telepie, dosłownie Ona
doprowadza mnie do szewskiej pasji co na szczęście sprawia że przelewa się przez ekran.
Jest dla mnie przeźroczysta. Nijaka, nie może nie nijaka - jest denerwująca. No ale cóż
jednych się lubi, innych nie! Ale przypominam nie oceniam jej jako człowieka, jedynie przez
pryzmat kreowanych postacii.

Hedonista2903

Kiedy ją widzę na ekranie to mam te same odczucia.

Zuzulek

I ja też.Dostaję dodatkowo szczękościsku bo oglądam właśnie LEJDIS.

Hedonista2903

No to jest nas trzech, do tego ta pani jest bardzo zimna - nie lubię jej.

Hedonista2903

jest nas 4;) w każdym filmie ta sama rola...

Hedonista2903

Zgadzam się z przedmówcami. Do tego prawie wszystkie jej postacie są wulgarne i jak dla mnie odpychające.

nidler

Jest nas 6.

cameron_baum

Zgadzam się dokładnie z każdą wypowiedzią ; )

Zuzulek

Ktoś widział wywiad u Wojewódzkiego z nią? hehehe

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Hedonista2903

Zgadzam się w 100%,mam to samo

sakuraonna

Mam takie same odczucia.Aż mnie odrzuba.

ilonchen

nie wazne jak gra...jest bardzo sexi :):)

Hedonista2903

Jest jeden dobry na to sposób ;) po prostu nie oglądać filmów w których gra.. Po co komentować złośliwie ludzi których zna się tylko ze scenariuszy a nie z prawdziwego życia? Ja ją bardzo lubię i według mnie wywiązuje się świetnie z każdej danej jej roli.

manka1894

Dobrze, cieszę się że lubisz p. Dereszowską ale ja nie. I nie zamierzam rezygnować z filmu jeżeli Ta osoba jest w obsadzie. Nasze opinie uzależnione są od nastawienia do aktora. Podejrzewam że Ty też nie znasz jej prywatnie a jedynie z ekranu. Na koniec proszę, nie dawaj mi wskazówek jakie obrazy mam oglądać a jakich nie. Dziękuje, tyle z mojej strony.

Hedonista2903

Czy z tobą wszystko w porządku? Napisałeś na forum publicznym, że cię babka drażni, to, jak to na forum, ludzie odpowiadają. Ktoś wyraził swoją opinię na temat tej samej osoby i dodatkowo napisał, jak można nie popadać w frustrację, ostrożniej dobierając filmy, a ty strzelasz fochy. Teraz widzę, że od tych komentarzy minęło już ponad siedem lat, więc jest nadzieja, że trochę dorosłeś i potrafisz dostrzec, jak infantylne było twoje zachowanie.

manka1894

Eeeee...Chyba po to właśnie jest Filmweb aby komentować i oceniać aktorów i filmy...
Przecież nie znamy ich "z prawdziwego życia".

Hedonista2903

też mnie wkurza, dlatego od lat nie chodzę ani nie oglądam filmów z nią

Hedonista2903

Pani Anna Dereszowska gra w serialu Barwy szczęścia, co nie jest opisane w jej filmografii.... No i niestety znowu jest denerwująca. Nie wiem dlaczego, ale jej grymasy i mimika rozjeżdżają się z wypowiadanym głosem. Kiedy się śmieje to tak jakby płakała lub robi to strasznie sztucznie. Rola w Barwach szczęściach nie przyniesie jej zwolenników. Gra bezwzględną projektantkę mody, która ma do wszystkich pretensje...

fav

No tak, koneser sztuki: odbiorca "Barw szczęścia".

Hedonista2903

Tą panią jak już...

tazla

Ja jej również nienawidzę, psuje mi dosłownie każdy film

tazla

Tę Panią. Zanim zwrócisz komuś uwagę, sprawdź zasady pisowni. Forma "tą Panią" jest formą używaną w języku potocznym, nie literackim.

Malwina_To_Ja

A czy ktoś tu pisze powieść czy wstawia komentarz do filmu. Nie bądź taka Ą Ę

głupia pi*do

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones