Anna Dymna

Anna Dziadyk

8,0
24 399 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Anna Dymna

to Anna Dymna byłaby jedną z najpiękniejszych! A przede wszystkim jest naturalna! Żadnego "plastiku"!!!!

swoj_ze_swaja

dziekuję że wyręczyłęś mnie w poście bo wlasnie to chcialem napisac, i zakończyc, że tak ja będę zawsze wspominał

esoxlucius

Pozdrawiam!

swoj_ze_swaja

W "Znachorze" jest juz po trzydziestce a wyglada olsniewajaco...

amsztel

zgadzam się, teraz też cudownie wygląda ale wolę ją za młodu bo była zgrabna i olśniewająca.

kinomanka_13

Niestety, po 60-ce nie łatwo utrzymać dziewczęcy urok, ale na twarzy wciąż jest ładna

amsztel

Dokładnie! Jak dziewczynka! Jest tylko 3 lata młodsza od Bożeny Dykiel, a wyglądała jak jej córka:)

swoj_ze_swaja

To Kuśmierska w nie ma mocnych grała matkę Ani, nie Dykiel. Dykiel grała matkę Doroty (Gładkowska Maria) w wyjściu awaryjnym, Dykiel od Gładkowskiej jest starsza o 9 lat.

kinomanka_13

Wiem wiem, mnie chodzi o Znachora

amsztel

W "Znachorze" miała dokładnie 30 lat, wierz mi, że ludzie w tym wieku naprawdę jeszcze wyglądają młodo- w końcu SA młodzi- i nie trzeba mieć specjalnie "dobrych genów" do tego :)

amsztel

Właśnie jestem po seansie "Znachora" nie mogłam oderwać od niej oczu. Elektryzująca.

swoj_ze_swaja

Tak jak mowisz.

CottonCrush

:) Pozdrawiam!

swoj_ze_swaja

Fakt bardzo ładna była za młodu, ale jeśli chodzi o najładniejszą Polską aktorkę lat sześćdziesiątych to w mojej opinii poza konkurencją była Teresa Tuszyńska, nie bez powodu to właśnie ją próbowano zgarnąć na zachód, gdyby nie to, że samej zainteresowanej na tym nie zależało i totalnie to ignorowała, to dzisiaj by była drugą po Poli Negri aktorką, która zrobiła prawdziwą karierę w filmie poza granicami naszego kraju.

Co nie zmienia faktu, że w latach sześćdziesiątych to ładnych naturalnych aktorek było całą masę, teraz też są, ale mocno giną w tłumie tych plastikowych, w porównaniu do tego, co było w latach sześćdziesiątych.

makalega

A pamiętasz Iżewską z Kanału? Albo Kowalską w Thais... jest w czym "wybierać"...

swoj_ze_swaja

W młodości była niemożliwie urodziwa :)

Wujek_John

Dokładnie. Przedwczoraj oglądałem Kochaj albo rzuć... buzia, figura... cudowna! A do tego ta dziewczęcość, naturalność...

swoj_ze_swaja

A na Filmwebie prawie żadnych fotek ! Skandal ;)

takafura

A to rzeczywiście dziwne. Tyle fajnych ujęć by się znalazło, choćby z Barbary Radziwiłłówny kurcze...

swoj_ze_swaja

Każdy pewnie ma jakieś swoje typy najpiękniejszych polskich aktorek ale zgadzam się z tobą i wieloma innymi użytkownikami, że Dymna to absolutne odkrycie i chyba podium tak samo jak przed nią Pola Raksa. Z aktorek lat 90. fascynuje mnie Agnieszka Wagner. Uroda przemija - to fakt ale... jak się ogląda takie filmy jak Znachor to się widzi po prostu piękność. Swoją drogą, Znachor był wybitnie obsadzony. Reżyser doskonale wiedział kogo potrzebuje.

użytkownik usunięty
swoj_ze_swaja

W młodości była zjawiskowa niczym królewna śnieżka ( dziś też jest każdy się starzeje w końcu ma już 70 lat ) ale jak była młoda kobietą to jej urodę można by porównywać do V.Leigh, E.Taylor czy Hedy Lamarr

swoj_ze_swaja

Podpisuję się pod tym, ta słowiańska, naturalna uroda.

swoj_ze_swaja

Barbara Brylska

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones