Anna FarisI

Anna Kay Faris

7,4
12 894 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Anna Faris

Gra fatalnie, aktorka jednej miny

kokroucz

No i co z tego. Nie każdy walczy o przereklamowane Oscary. Ona jest aktorką komediową i sprawdza się doskonale. Na Carreya też narzekasz?

kokroucz

Tylko ciekawe dlaczego ta drewniana i fatalna aktorka rozśmiesza swoją grą aktorską tyle milionów ludzi na całym świecie ? możesz mi odpowiedzieć na pytanie ?

tomucho77

zarzut o bycie aktorem "jednej miny" często jest nadużywany, zdaje sobie z tego sprawę. Argument mówiący o tym że jest aktorką komediową i bawi wielu widzów łatwo obalić, otóż sam kontekst może bawić ludzi i tak moim zdaniem jest w jej przypadku. Jest kilku aktorów jednej miny których mimo wszystko się uwielbia - jest nim na przykład Keanu Reeves czy nasz Marian Dziędziel ale Jim Carrey się do nich nie zalicza-zwłaszcza że akurat on jest aktorem setek min :). Z Carreyem jest specyficzna sytuacja, zdążono go zaszufladkować jako wielko-ekranowego głupca od lekkich ról. Sam Carrey udowodnił że zna się na fachu w filmach takich jak "The Truman Show", "The Cable Guy "czy (dosyć słaby) "The number 23".
Wracając do tematu. Anna Faris jest fatalną aktorką. To już kaliber Stevena Seagal'a, gdzie widząc aktora wiesz czego się spodziewać. Przyznam, Faris odnajduje się w roli roztargnionej i niezbyt rozgarniętej blondynki co w konwencji komedii się sprawdza. Jednak zawsze gdy o niej pomyślę mam przed oczyma jej twarz z rozwartymi w szoku lub zdziwieniu ustami - zawsze wygląda to tak samo. Może i Straszny Film nie bylłby taki sam bez jej roli ale w każdym innym filmie w jakim ją widziałem była tożsama.
Myślę że w miarę sprecyzowałem swoją opinię na jej temat.

tomucho77

przepraszam, zaglądnąłem na wasze konta i sądzę że niepotrzebnie się produkowałem
tomucho77 - Pod mocnym Aniołem- 4 - Transformersi- MAX
McLlovin - straszne filmy i "głupi i głupszy" po 8 i 9
wiem, zabrzmiałem jak protekcjonalny dupek - taki miałem zamiar :)

kokroucz

Nie będę się zniżał do twojego poziomu który jest poniżej mułu zalegającego na dnie ! tak dawno tego nie pisałem, ale dlatego że od dawna nikt nie gmerał mi w moich ocenach.

Tak jesteś dupkiem który we własnej obronie zamiast rozmawiać o danym temacie wytyka innym ich oceny !

Wiedz że ja się nie zniżę to twojego mulistego poziomu i nie skomentuję twoich ocen.

Żegnam i nie pozdrawiam.

tomucho77

No cóż, jakbyś nie zauważył, poruszyłem temat post wcześniej w odpowiedzi na twoje pytanie, czyżbyś był ślepy? Nie podoba ci się "gmeranie" w ocenach?
Nie rozumiem więc po co udostępniasz publicznie oceny, skoro obruszasz się po tym jak do nich zaglądnąłem. Oceny właśnie po top są, jeśli tego nie rozumiesz to albo włącz prywatność albo zmień portal bo najwidoczniej nie pojmujesz zasad nim rządzących. To właśnie dzięki ocenom wiem z kim wdawać się w dysputy a z kim nie. Mulisty poziom jaki mi zarzucasz ewidentnie cechuje twój gust patrząc na oceny. Tak więc mylisz się zarzucając mi niski poziom w momencie gdy komentuję oceny, jesteś albo głupi albo głupszy myśląć że forum publiczne działą w inny sposób.

kokroucz

Miałem ci nie odpowiadać ale poziom twojego debilizmu zmienił to.

Zarzucasz mi mulisty poziom moich ocen no to spójrz na swoje np. wybitnego Ściganego oceniłeś niżej naszego żenującego Janosika. Spójrz na twoje żenujące oceny które widnieją przy przygłupawych filmidłach co się zwą Straszny film. Dalej nie będę się zanurzał w odmęty twojej hipokryzji ...

Masz za mało kolczyków na mordzie proponuję ci wsadź sobie jeszcze jeden centralnie przez środek mózgu może zmądrzejesz od tego.

tomucho77

wychodzi szydło z worka, chciałeś nie zniżać się do niskiego poziomu aż nagle "Masz za mało kolczyków na mordzie proponuję ci wsadź sobie jeszcze jeden centralnie przez środek mózgu może zmądrzejesz od tego"
Straszne filmy oceniałem na 5 oprócz dwójki którą oceniłem na 7
Ścigany filmem wybitnym? dobre sobie... jest filmem niezłym ale nic ponadto
Janosik żenujący? Rozwiń temat. Czyżbyś był kolejnym cebulakiem obrażonym tą produkcją? W końcu jak można bohatera tak poniżyć, a jednak Janosik - ten prwdziwy, był bandytą i oprawcą, nie bohaterem jakiego zagrał Perepeczko.
Otóż film ten dla mnie jest kapitalny w kilku kwestiach. Jestem malarzem to też liczy się dla mnie często odbiór wizualny, ciężko mi więc wymienić drugi film w którym byłyby tak pięknie zaaranżowane sceny. Kadry z tego filmu to niemalże obrazy i pejzaże. Klimat jest nieporównywalny z innymi produkcjami dziejącymi się w górach. Ja jestem w górach wychowany i zarówno przyroda jak i ludzie w tym filmie ukazane są mistrzowsko, to wystarczy by podwyższyć tę ocenę do 7.
I co? tylko tyle? mam ponad 600 tytułów ocenionych a ty takie proste zarzuty mi tu czynisz :)
Fan "Transfomerów", "Liberatora" i "Córki Prezydenta", którego strona wygląda jak wyłożona plakatami ściana piętnastolatki, tylko zamiast zdjęć przystojniaków są zdjęcia dup - doprawdy żałosne.
Get a life!

kokroucz

Doprawdy żałosne ależ ty jesteś hipokryta ! wysyłasz mi zaproszenie tuż po tym gdy po chamsku odpowiedziałeś na moje kulturalne pytanie. Wiesz dawno nie widziałem tak pomerdanego umysłu na FW ! mam w dupie ilość ocenionych przez ciebie filmów ! dla mnie to możesz nawet ocenić 10000 filmów, ale i tak to nie zmieni faktu że masz dziesiątki zamulonych ocen.

"zdjęcia dup" kolejny żałosny popis te "dupy" w przeciwieństwie do twojego wygolonego i okolczykowanego ryja są sławne, są aktorkami, wybitnymi sportsmenkami i modelkami a takich przychlastów jak ty mają w paznokciu w małym palcu u nogi !

Dobra kończę tą bezsensowną rozmowę w twoją marną osóbką. Jak chcesz to możesz jeszcze tutaj wypisać parę żałosnych wypocin by bardziej się pogrążyć w mule swojego mózgu !

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones