Anna FarisI

Anna Kay Faris

7,4
12 894 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Anna Faris

Gdy widzę ją w poważnej roli, to każdy jej gest, mimika twarzy kojarzą mi się z przygłupem i nie braniem niczego na serio. Taka trwała naleciałość po tych debilnych, ale zabawnych, komediach.

hitman4334

Mam to samo :)

hitman4334

Coś o tym wiem :_:

hitman4334

Ja również ;)

hitman4334

nie nie nie. ona poprostu pasuje do roli komediowych i kropka. czy widzicie Jima Carrey w dramacie ??

lolek28

widzimy

kamcia_9999

tere fere 3 role Carreya powazne :)

lolek28

Chociażby "Numer 23"

entreelibre

1en :)

lolek28

Zakochany bez pamięci, Batman Forever, Majestic. Coś wygrałam?

entreelibre

oke 100 pkt , nie chodzi tu o ilosc lecz o to ze jesli jakis aktor gra w jakims gatunku łatwo go zaszufladkować i tu wykazuje sie talent aktorski jezeli umie sie przez to przebic jest oke czasem jednak to nie wychodzi :) taki widze sens tej rozmowy pzdr :)

lolek28

Ta rozmowa nie miała mieć sensu. Po prostu wymieniłam 3 a nawet 4 filmy z Carreyem, które nie są komediami, bo to prosiłeś ;)

entreelibre

a w tym batmanie nie za powazna rola :)

lolek28

Jeszcze dodałbym Truman Show. Osobiście uważam Carreya za bardzo dobrego aktora dramatów i wielka szkoda, że do tej pory wystąpił w tak niewielkiej ilości poważniejszych filmów.

hitman4334

a jaki ona miała wizerunek przed tą serią, była nikim i dzięki tej serii wypłynęła i może żyć z aktorstwa

hitman4334

Jesli skazila wizerunek Strasznym Filmem to co powiedziec o Komedi Romantycznej ? Ale racja powinna odpuscic po pierwszej czesci. Z drugiej strony konsekwentnie stara sie ten wizerunek utrzymac -epizod w Movie43.

hitman4334

Tak i nie. Obejrzalem "Daję nam rok" (2013), co jest komedia romantyczna. Z poczatku Farris przypominala idiotke z tamtych komedii. Jednak wraz z rozwojem "akcji" naprawde bylo coraz lepiej. Anna barzdzo mie zaskoczyla tutaj. I ku mojemu zdziwieniu dla mnie byla tu laniejsza od Byrne, ktora kocham :)

hitman4334

uboga mimika ot co. ona jest slaba aktorka i wszedzie gra tak samo

hitman4334

Dokładnie. Jej twarz już na zawsze będzie kojarzyła się z debilem.

hitman4334

A ja j a bardzo lubię. To chyba jedna z najbardziej niedocenionych aktorek komediowych, może nie najwyższych lotów, ale ma talent. Życzę jej ambitniejszych ról. W Scary Movie 2 pięknie wygląda. Dużo lepiej i naturalniej jej w ciemnych włosach.

hitman4334

dokładnie tak !!! oglądałam wczoraj "i że Ci nie odpuszczę", naprawdę fajny film, ale główna aktorka.... dramat. Jakoś właśnie jej mimika i po prostu sposób gry nie pasuje do żadnego innego filmu niż "straszny film".

maaajenka

Skoro już mamy tak podobne odczucia, to może randka? :)

hitman4334

hahaha. ;) obawiam się, że mój mąż nie byłby zadowolony;p

maaajenka

Ups, przepraszam, nie wiedziałem! Pozdrawiam! :)

hitman4334

spox:)

hitman4334

Dla mnie zmazala go w filmie "ciastko z niespodzianka" xD

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones