Anna FarisI

Anna Kay Faris

7,4
12 894 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Anna Faris

po cholerę jej te wszystkie operacje plastyczne? Oglądam właśnie "what's your number" (nie ma nic lepszego w tv) i nie mogę na nią patrzeć. Wygląda jakby ją pszczoły w usta pogryzły;/

Looongier

odniosłam identyczne wrażenie, film bardzo fajny, ale gdy spoglądałam na jej twarz zastanawiałam się co jej się stało w te usta ;// straszne

Looongier

biust raczej też ma zrobiony

tolerancja91

gdyby ktoś nie wierzył

http://celebritysurgerynews.com/wp-content/uploads/2014/11/anna-faris-plastic-su rgery-before-after.jpg

Looongier

Miała ogólną poprawę urody ponieważ inaczej nie dostała by żadnej roli w hollywood. Musiała to zrobić bo inaczej straciła by prace. Takie życie w hollywood. Niektóre osoby poprawiają sobie tylko usta a niektóre muszą troche więcej

bmij26

aktor powinien dobrze aktorzyc, a nie upokarzac sie tymi operacjami. Jakos inni aktorzy radza sobie bez tego, mimo ze z wiekiem staja sie brzydsi:)

Looongier

Ale wielu bardzo znanych aktorów i aktorek miały operacje. A Cher mimo tego, że jest ikoną popu i wybitną aktorką to też miała operacje i to tysiące. Dla nas najważniejsze są umiejętności dla Hollywood umiejętności są drugo planowe

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones