Anna Ilczuk

5,7
4 140 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Anna Ilczuk

Ja zawsze czekam na jej nową fryzurę :D Ta fryzjerka to musi na wyżyny wyobraźni wkraczać co by Jolasi włosy ułożyć. Mistrzostwo świata.

Luke_Plissken

Kopciarkę trzeba okopcić kopciwem i opiszczeć fizdejką.

DomPatryk

A propos Kopciarki... W odcinku 421 została okopcona i opiszczana :D No i uciekła. A w odcinku 422 pojawia się jak gdyby nic... Owszem nawet ją lubię ale rozumiem Ferdynanda i zawsze będę go popierał w walce z Jolasią. Myślałem, że pozbyli się jej na dobre a tu taki zonk...

Luke_Plissken

- Siorbeta mi kup. Emelono-papajo-zabajonego.
- Jakiego? Pama... jozajo?

DomPatryk

Świetne !

DomPatryk

uwielbiam ten tekst, czy ktoś pamięta tytuł odcinka z tą sceną?

Luke_Plissken

Ferdek cholera za często z nią przegrywa, ale gra kobitka zaj...!

domenico_felucci

Owszem naj, potwierdzam.

Luke_Plissken

Ucieczka Jolasi w tym odcinku to zdecydowane nawiązanie do "X-Menów". Nawet w tej roli jest cudna.

DomPatryk

Jak Ferdek tą "fizdejką" gwizdał to padłem:)

Luke_Plissken

raczej FRYTOWNICE...;)

Luke_Plissken

Jej fryzury to dzieło sztuki!

domenico_felucci

Od siebie mogę dodać że nieodparte są też śmiech i urok NASZEJ PRZEPIĘKNEJ JOLASI. Oraz oczywiście to jej urocze wierszowanie. Naprawdę chapeau bas dla pani Anny.

szymonkedzierski

Teksty, które jej piszą są zaj...:) a ona je do tego tak zaj... wypowiada...:) A najlepiej jak się wścieka albo wali Waldzia torebką po głowie...:)

Luke_Plissken

Zgadzam się całkowicie - MISTRZOSTWO. A ja mogę dodać że nieodparte są też śmiech i urok NASZEJ PRZEPIĘKNEJ JOLASI. Oraz oczywiście to jej urocze wierszowanie. Naprawdę chapeau bas dla pani Anny, czyż nie?

Luke_Plissken

Najbardziej mnie rozśmieszyła w dwóch odcinkach z kiełbasą;
1. Waldek: Ty mnie nie denerwuje, normalnie!
Jolanta wraziła sobie kiełbasę do ust i tym wulgarnym gestem drażniła się z Cycem.
2. Jolanta podjada z lodówki Kiepskich, bierze do ust parówkę. W tym momencie wchodzi Ferdek do kuchni i wścieka się, że ta mu wyżera z lodówki. Jolanta palcem tak chamsko dopchnęła tę parówę, która sterczała jej z ust :D

Szkoda, że nie pamiętam, które to odcinki.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones