Anna Karczmarczyk

6,4
6 206 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Anna Karczmarczyk
Roksa

Wolę Annę niż Panią Cipopek z najlepszej telenoweli w Polsce.

Marylin_B_

ja również. według mnie to bardzo duże wyzwanie zagrać taką rolę i na
prawdę jestem pod ogromnym wrażeniem.

k4lolin4

zgadzam się zagrać taką role w naszym kraju nie jest łatwo,moim zdaniem nie zagrała oskarowo ale przyzwoicie,jeśli bedzie unikać tandetnych i kiczowatych produkcjii to może z niej być niezła aktorka,oczywiście jeśli bedzie miała na to ochote.

goldi007

a mnie ona niczym nie zachwyciła, np.: według mnie rolę Alicji z " Galerianki " lepiej zagrała Magdalena Ciurzyńska. Ale już w "Na wspólnej" nie widzialam jak grała więc ciężko mi to ocenić.

MalyPotworek_2

dzisiaj był z nią odcinek akurat dlatego tu zajrzałam :]
a co do jej osoby nie jest najgorsza i przedewszystkim nie gra strasznie sztucznie.. ale mowienie : wow jaka swietna aktorka super wybitna jest gruba przesada... ciekawe co powiecie o Johnnym Deppie np.?

madziula21

A co Johnny Depp, z całym moim szacunkiem do jego osoby ma z tym wspólnego? ;D. Czemu porównujesz początkującą dopiero aktorkę z Polski, do sławnego na cały świat aktora, w pewnym już wieku i ze sporym dorobkiem i doświadczeniem jeśli chodzi o filmy? Dla mnie jakieś kosmiczne porównanie w ogóle. Jak dla mnie genialna nie jest, ale gra całkiem w porządku. "Na wspólnej" z nią widziałam kilka odcinków i tam jej postać mnie przeraża, bo jest bardzo sztuczna jak na moje oko, ale w "Galeriankach" wypadła nawet korzystnie. Tyle z mojej strony.

Black_Jeanne

nie mówię, że gra źle bo naprawdę miała niezły start.
ale chodzi mi o to, że 3/4 dziewczyn robi coś takiego: wow! ona jest świetna boska 10/10! ..a nie oszukujmy się Ania to dopiero nieoszlifowany diament uczy się... i jaka tu skala? Johnny Depp dostanie 10/10 a jest świetnym aktorem z długim stażem a ona zagrała raptem w 2 produkcjach bodajże i dopiero się uczy i 10/10 bo jest tak "niesamowita"

madziula21

Dziwne, bo ja jak dotąd spotykam się raczej z opiniami, że nie jest aktorką najlepszą, a stosunkowo kiepską, albo po prostu średnią. Z tym pierwszym się nie zgadzam, z drugim mogę w ewentualności. Dostanie 10 na 10 jeśli komuś się podobał film i jej rola. Gusta i guściki, nie każdy da Deppowi 10, bo nie każdemu przypada ten aktor do gustu. Oczywiście każdy kinomaniak dostrzega, że jest aktorem genialnym, ale nijak ma się to porównanie do panny Karczmarczyk. Bo między nią, a Deppem jest ogromna przepaść i tak już będzie zawsze. Bo naprawdę wątpię, żeby osiągnęła to co on. Wybaczcie mój skrajny realizm.

Roksa

Według mnie była fenomenalna. Chociaż dziewczyny grające "paczkę", do której dołącza Alicja, również wypadły całkiem nieźle. Szczególnie ciekawą postać wykreowała Dagmara Krasowska. Co istotne, oglądając film, nie zauwżyłam, iż mam do czynienia z amatorkami.

Roksa

Każdy od czegoś zaczyna więc Jej nie skreślajcie. Za jakiś czas okaże się czy zginie w szarzyźnie czy stanie się popularna. Gwiazdą nie będzie na pewno, ale tylko dlatego, że u nas takich nie ma.

cold_dog

ja bym jej dała szansę moim zdaniem ma szansę stac się dobrą aktorką jeśli się postara ;) dlaczego uważasz że u nas nie ma prawdziwych gwiazd ? czy Polska to jakiś wyjątek w którym nie ma żadnej gwiazdy?;/ Są, ale to też zależy do gustu. Moim zdaniem można dużo znaleźc gwiazd u nas ale przez takie osoby jak: Doda, Kasia Cichopek czy jakieś inne gówno Polska ma coraz gorszą opinie.

martiza3

wg. mnie kasia Cichopek to średni przykład.. Doda owszem ma różne opinie, ale zasługuje na miano gwiazdy i gdyby b. chciałą osiągnęłaby sławę nawet takiej Rihany bo Doda ma potencjał :]

ale za dobry przykład uważam: Stuhrów, Szyca, Łukaszewicza, Zamachowskiego, Cielecką, Małaszyńskiego :)

madziula21

zagrala tez w Przystani jej ojcem byl Wlodarczyk

ladna dziewczyna cos z niej wyrosnie

Roksa

I bardzo śliczna dziewczyna :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones