Anna KendrickI

Anna Cooke Kendrick

7,4
25 178 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Anna Kendrick

ma śliczna skromną urodę o miłej i mądrej buzi

kalnichta

kup se okulary...chociaz nie tobie juz nic nie pomoze

WariatFuriat4z10

mi się podoba ,Tobie nie musi,i nie daje Ci to mandatu do ubliżania osobom o innym zdaniu niż Twoje

kalnichta

ojoj naprawde?

WariatFuriat4z10

Ojoj, ktoś tu lubi udawać trolla :)

Blawatka98

ojoj troll to wymysl dzisiejszych czasow ja go nie uznaje

WariatFuriat4z10

Możliwe, ale tak czy inaczej komentarz "kup se okulary...chociaz nie tobie juz nic nie pomoze" jest poniżej wszelkiego poziomu. Pozdrawiam.

Blawatka98

chyba wezme sobie twoje rady do serca...

kalnichta

:):):):):)

kalnichta

Mądra buzia ? Gdzie? Kiedy ? Wtedy jak otwiera usta i wysuwa krzywe zęby ? Nie wiem, jak przebrnę inne filmy z jej udziałem. Może sie kiedyś przekonam ale szczerze w to wątpie.

Brumhilda

poziom uwag równy co najmniej stajennego albo dokera

kalnichta

Zawsze gnoisz stajennych albo dokerów ? Co za wieśniactwo... brzydka jest i tyle. Od waszych fałszywych ochów i achów nie zładnieje a jeśli tak wyglada mądra buzia to zastanawiam sie jak wyglądać strasznie musi głupia buzia. .

Brumhilda

pokarz swoją twarz nie skażoną myślą!prosta jesteś jak włos mongoła

kalnichta

A ty nie dość że nie masz gustu to nie umiesz pisać. Polski język trudna język ?:)
A teraz idź po słownik i lulu :D

Brumhilda

Nie ma czegoś takiego jak "brak gustu" -_-. A Twój nie jest wyrocznią. Mi też się Anna niespecjalnie podoba, ale wychodzę z założenia, że nie musi. Skąd tyle jadu? Faceta Ci nie odbije, zagrożeniem też nie jest żadnym. Niech sobie żyje i robi co lubi, można jej pozazdrościć, ze może, a nie za najniższa krajową na taśmie produkcyjnej -_-

Vanillia

Musiałam mieć mocny PMS jak to pisałam :))

Brumhilda

Tak. Ja też mam PMS jak jestem zły. ;)

Brumhilda

albo po prostu jestes debilka. Kendrick jest śliczna oczywiscie.

yossarian84

Normalnie to mnie cieszy że faceci oczy maja w doopie ;D
Dla mnie lepiej.

kalnichta

JAk dla mnie to nie jest niesamowitą pięknością. Ma trochę nietypową urode ale ma w sobie coś takiego co sprawia, że nawet mi się podoba

kalnichta

Tez uwazam, ze uroda nie grzeszy. Typ raczej konski, ale jak widac niektorym sie podoba. Dlugi, haczykowaty nos, male oczy, krzywe usta... Co do talentu ani seria Zmierzch nie jest czyms do dumy, ani Glosy, ani to badziewie ze Streep. Jak dla mnie typ przecietny, do przecietnych rol, gra poprawnie, ale zawsze bedzie aktoreczka z katalogu twarzy do zapychania obsady przez rezysera. Czyli wieczna pomoc dentystyczna, sekretarka, nierozgarnieta kochanka, dziwka o zlotym sercu, zahukane dziewcze moze ze zlotym sercem, ale przewaznie z mozdzkiem kanarka. Nie, zebym za taka uwazala aktorke, tylko niestety taki to raczej bedzie typ dobierania jej rol.

alisspl

Angaż w sadze "Zmierzch" nie jest powodem do dumy, ale przy tak małostkowej roli bycie jedyną wyraźną i zauważalną postacią jest czymś czym można się chełpić. A to "badziewie ze Streep" to... majstersztyk wśród musicali i jakichkolwiek utworów. Cóż, i choć trzeba przestać postrzegać wszystko na płaszczyźnie treści by to stwierdzić, to dostrzeżenie imponującej skali i dobrego wokalu nie wymaga myślenia. A to, co ma do zaoferowanie ta aktorka stawia ją na wyższej półce.
I choć Anna pięknością nie jest to ma w sobie coś sympatycznego. Poza tym, trzeba zwrócić uwagę na to, że to ludzie o ciekawej i "ładnej" brzydocie są bardziej interesujący od tych nieskazitelnie (nudnie) urodziwych.
I na koniec: określiła Pani typ ról do jakich dostawać będzie angaż. Cóż, czy ten schemat, do którego według Pani pasuje jest czymś ujmującym jej godności jako aktorki/człowieka/kobiety? Depp ciągle gra zmanierowanych świrów, typ DiCaprio to głównie Od-Zera-Do-Bohatera, a są uznawani za jednych z najlepszych. Anna w byciu mimozą też jest świetna, bo paradoksalnie pozostaje wyrazista (i świetnie śpiewa! - musiałem powtórzyć).
Pozdrawiam.

kalnichta

Tez uważam że szału nie robi, jest mnóstwo ładniejszych aktorek, powiedziałabym że jest raczej poniżej przeciętnej. Aczkolwiek świat nie składa się z samych pięknych i idealnych ludzi a urody nie wybieramy, a znów jakaś brzydka nie jest. A to że komuś się podoba - to dobrze, mamy pewne kanony piękna, ale jednak gdyby wszyscy myśleli w 100% tak samo, świat byłby nudny ;)

kalnichta

Ładna, nie ładna... rzecz gustu, mi się podoba, kibicuję jej od pierwszego jej filmu. Jedno jest pewne. Nigdy nie będzie wiarygodna jako słodka idiotka w jakimkolwiek filmie, bo widać, że dziewczyna ma spore IQ.

kalnichta

Jak dla mnie laska ma taka urode typowej laski co kleka i bierze do ust. Ani to piekne jakos niespotykana uroda ani nic.

CiastkoZ_Krymem

taka szara myszka

kalnichta

ten komentarz brzmi ironicznie :D

kalnichta

Hahahahaha

kalnichta

moim skromnym zdaniem - CUDOWNA

kalnichta

Jesteś ślepy chyba. Ona jest strasznie brzydka. Jeśli to jest dla ciebie piękna kobieta, to współczuję, że nigdy nie widziałeś NAPRAWDĘ pięknej kobiety.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones