Anna Paquin

Anna Helene Paquin

6,9
12 340 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Anna Paquin

strasznie paskudna dziewczyna;/

xxx85

nie zgadzam sie. uwazam ze jest sliczna :)

Alicja444

mnie denerwowala w pierszych odcinkach true blood, ale pozniej sie przyzwyczailam :P Ale jakos kojarzy mi sie z Natalia Lesz, ma podobny typ urody

dj_pompus16

paskudna? sorry, ale z takim zdaniem się jeszcze nie spotkałam, gratuluję gustu;)

Ann777

http://www.newstoob.com/media/images/2009/05/0525_anna-paquin-memorial-day-celeb ration-003.jpg

Nie mogę patrzeć na jej uzębienie :D
Żal, ja bym wolał inną aktorkę widzieć, jak to coś

dj_pompus16

bez kitu, jest przaśna :) wielkie zęby, kulfoniasty nosek, krótka szyja, szerokie ramiona, diastema. Ale fajnie, że zrezygnowała z poprawiania urody w świecie idealnych klonów.

babytronique

Ma bardzo orginalną urodę. Uważam, że jest piękna ... ;)

babytronique

dobrze powiedziane

xxx85

Toż to smaczny paskud! Jestem ciekawa ile jedzenia mieści się pomiędzy jej zębami... W każdym razie, na wampirolubną się nadaje ;)

xxx85

nie przesadzajmy, nie jest taka zła. A nie uważacie, że Anna jest podobna do naszej polskiej aktorki Anny Mari Chrostowskiej? Bo jak tylko obejrzałam 3 po3, numery z kwatery, od razu mi się z nią skojarzyła :D

czysto_krwista

Nie no urodę ma niezwyczajną, myśle, że ta szpara pomiędzy jej zębami nadaje jej uroku i specyficzności, prawie wszystkie aktorki filmowe mają takie piękne ząbki, usuwają wady, bo to haniebne żeby hollyowodzka aktorka miała takie zęby, a tu przykład takiej aktorki, która mimo wady ma ją, i jakoś nie ma zamiaru tego zmieniać. Dla mnie jest piękną kobietą, zazdroszczę jej urody i figury, wyróżnia się spośród tematycznego wyglądu pięknej brunetki albo blondynki... aleeee każdy ma inne gusta....

dominikazawoja

według mnie anna ma bardzo oryginalną urodę - nie można jednoznacznie stwierdzić, ze jest albo brzydka albo piękna. jestem kobietą i uważam, że ma "coś" w sobie.

użytkownik usunięty
dominikazawoja

dominikazawoja :) zgadzam się z Tobą! Według mnie ona jest wspaniała i jedyna w swoim rodzaju! Jak się komuś nie podoba, że jest naturalna to niech na nią nie patrzy i idzie pooglądać "Modę na sukces" , "Słoneczny Patrol" albo inny hollywoodzki badziew tego typu, gdzie wszyscy mają wszystko poprawione i nie da się ich nawet czasem odróżnić ;)

Ktoś tu ma problemy z czytaniem ze zrozumieniem? :P Nikt nie mówi, że przeszkadza mu to, że jest naturalna, tylko po prostu mu się jej natura nie podoba. ;) Znam dużo pięknych, naturalnych dziewczyn, dużo mniej pięknych, również naturalnych, a i tych nienaturalnych pięknych i brzydkich i mało ładnych i jakby ich tam jeszcze nie określać nie brakuje. Kwestia gustu co się komu podoba, a co nie i myślę, że w tym temacie raczej nie do końca o tę naturalność chodziło. :) Osobiście uważam, że nie jest ładna. Ma w sobie coś takiego, co mi się nie podoba, a ciężko mi to określić, a z pewnością nie jest to diastema, bo większości dziewczyn niewielka przerwa dodaje uroku (moim zdaniem oczywiście :) ). No i jak kiedyś zaczęłam ogladać "True Blood", to nie przetrwałąm nawet odcinka, bo nie dość, że serial sam w sobie jakiś ujemny, to jeszcze gra aktorów na poziomie, który połowa moich znajomych przewyższa umiejętnościami... o.O
Peace ;)

użytkownik usunięty
mrocznamruwka

mrocznamruwko, czytam z absolutnym zrozumieniem ;) mój post był poparciem opinii, że w dzisiejszych czasach jak aktorka sobie nie poprawi swoich "wad" to się czepiają, że jest paskudna. Zapewne gdyby Anna Paquin miała już "zrobione" to wszystko o czym mowa powyżej: zęby, nos, usta... to tej dyskusji albo by nie było, albo wyglądałaby nieco inaczej ;) Według mnie jest śliczna taka jaka jest, a serial TrueBlood jest jednym z najlepszych seriali ostatnich lat (według mnie), ale o gustach się nie dyskutuje :) Pozdrawiam

xxx85

Ona jest cudowna.

kubas30

Według mnie paszczur.... skoro ma tyle kasy to niech coś zrobi z tą szparą między zębami, to ją tak szpeci...
Jako Sookie w True Blood jest również irytująca. Ale to tylko moje zdanie. ;)

xxx85

ona jest zawsze irytująca i brzydka, i tu już nawet ortodonta nie pomoże... ;p

imation

ona jest zajebista!

goska00013

Mi się jej uroda podoba :P Kwestia gustu :)

xxx85

bo jak się patrzysz tylko na jej zęby to trudno.mnie troche denerwowała na początku true blood ale ona jest idealna do tej roli z tym lekko upośledzonym wyrazem twarzy xD tak jak sookie w książce.i jest ładna

xxx85

jest brzydka i strasznie nienaturalnie gra :/ wkurza mnie, podoba mi sie serial ale bez niej byłby jeszcze lepszy

Kinuska

ciekawe cwaniaczki czy wasze połówki to takie piękności,hehehe

dla mnie panna ma w sobie coś

xxx85

a ja nic do niej nie mam, ale cholernie irytuje mnie jej uzębienie ;/

xxx85

akurat z tym się zgodzę. poza tym wiadomo, nie lubię jej przerwy między zębami. i w dodatku jakoś irytuje mnie jje gra w true blood.

Eryniae

mnie tez sie ona nie podoba. Jest strasznie brzydka.
Jej gry aktorskiej nie oceniam, chociaz oscara nie dostaje sie za nic, tak sadze.

Eryniae

przerwy miedzy zebami sa zajebiste, nie znasz sie. dobra z niej aktorka, rewelacyjnie zagrala chociazby w 25 godzinie.

xxx85

Brzydka, usta dziwne, zęby też. Sama nie jestem klasyczna piekonością, ale jej uroda naprawdę jest...inna:) A czysta krew to już w ogóle smieszny serial, widziałam 1 odcinek(tylko) a w końcówce, gdy zaczeła sie drzeć z jej kolezanką prawie z krzesła spadłam . Tandetna scena jak mało która.

Ahnes_filmweb

Moim zdaniem ma w sobie coś co przyciąga uwagę mimo ,że nie jest klasyczną pięknością.

xxx85

Mi podoba się jej gra aktorska i to bardzo. Do zębów i tych dziwacznych ust da radę się przyzwyczaić, ale jej głos jej okropny. Ma piękne, wyrzeźbione ciało : )

DrLord666x

Lubie Anne, mimo tej przerwy miedzy zębami. Wyrazista aktorka.

xxx85

ładna ,nie ładna ,to nie ma znaczenia . Film lub serial z Anną ogladam z przyjemnością bo dziewczyna wie co robi ,film lub serial np z Jessica Albą raczej nie gwarantuje mi tego samego ( Jess jest cukiereczkiem ,a Anna przy niej wygląda jak hmmm wstawcie sobie co chcecie )Ale to nie wybory miss ,trzeba miec charyzme ,zaplecze ,warsztat,wyobraznie itd itd i dopiero gdzieś w drugiej czesci listy zalet aktora jest wygląd zewnętrzny

xxx85

Nie no, przepraszam wszystkich fanów Anny, ale ona jest po prostu okropnie nieurodziwa! Nie chodzi tu nawet o zęby, niektórym ludziom dodaje to uroku lub potrafią to umiejętnie przyćmić innymi atutami, ale tu... Nic mi się w tej dziewczynie nie podoba, zarówno gdy ma zamknięte, jak i otwarte usta. ;) Strasznie staro wygląda, jak na tak młody wiek.

zupazmajtek

Zgadzam się ;)
haha nie mogę z twojego nicku ;D

Vikiii

A ja myślę, że on ama taki typ urody, że dziś wygląda nad wyraz dojrzale na swój wiek, za to za lat kilkanaście lat będzie odwrotnie - jej twarz nie będzie zbytnio pokazywać przybywających lat.

Vikiii

Starałam się. :D

xxx85

mi se w nieje nie podobaja te zęby. są ochydne

użytkownik usunięty
xxx85

Paskudna !? W blond loczkach wygląda jak aniołek. Dla mnie jest śliczna.

Dla mnie też jest śliczna,ma coś w sobie,przynajmniej nie wygląda jak plastik.

xxx85

dla ciebie pewnie Hanna Montana jest piękna... -.-'

dominikazawoja

Nie jest brzydka .. jest to taka pospolita malutka blondyneczka.. ale zęby faktycznie ma paskudne zgadzam się z wami ;>

xxx85

Wg mnie Anna Paquin jest śliczna, wyróżnia się, ma ciekawą urodę i bardzo lubię ją oglądać na ekranie. :)

Enigmatic_Smile

Zbyt urodziwa to ona nie jest i do tego jej dziwne miny. W Czystej krwi mnie rozwala xD

xxx85

z Cb też.

xxx85

Jak dla mnie wyglądała milion razy lepiej w brązowych włosach! Trochę łagodziły jej rysy i ukrywały brzydki nos. Ale dziewczyna jest oryginalna. Czasami robi złe miny i wygląda fatalnie, a czasami bardzo ładnie. Chyba jak każdy :)

lakeu

jest brzydsza niż noc listopadowa.

xxx85

Tak krytykujecie jej wygląd. A ile z was wygląda lepiej?

ParanormalVampire

ja napewno :P <joke> a tak na serio, to mega irytująca jest, w jakiekolwiek produkcji :/

xxx85

Jestem pewna, że jest ładniejsza od większosci osób na tym forum:)

xxx85

Ładna jest :)

użytkownik usunięty
xxx85

Dziewczyna,żeby być ładną i uroczą nie musi mieć wielkich opon wargowych i wytrzeszczu oczu.Te wszystkie Alby,Adżeliny,chociaż ładne, są na jedno kopyto.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones