Anna Próchniak

7,2
7 792 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Anna Próchniak

Gratulacje. Ta sila w spojrzeniu, rozpacz na koncu... Jest nowa Streep. Trzy dni po filmie i mysle tylko o Kamie.

c_lod

Zgadzam się. Pani Anno, rewelacja.

TonyMontanna

Popieram.

c_lod

To porównanie do Streep chyba jednak trochę na wyrost? ;-)
Poza tym może lepiej szukać na własnym "podwórku".

Mnie się skojarzyła z Joanną Kulig - podobna mieszanka bezczelności i hardości.

A ze starszego pokolenia, może Kalina Jędrusik? Nieco wulgarna, nieokrzesana i bardzo wyzywająca ale trudno zaprzeczyć - intrygująca.

Do aktorek i bohaterek z klasyki polskiego kina "wojennego" trudno jednak porównywać zarówno aktorkę jak i samą "Kamę", to był zupełnie inny styl - subtelność, tajemnica i pewien chłód (by wspomnieć tylko bohaterki wykreowane przez Teresę Iżewską w "Kanale", Barbarę Brylską w "A potem nastąpi cisza" albo Bożenę Kurowską w "Zamachu").

c_lod

ja mam wprost przeciwne odczucia... jej bohaterka nie wzbudzała sympatii, sorry... samo aktorstwo też pozostawia wiele do życzenia, a porównywanie do wielkiej Meryl to chyba żart? :P co innego Zosia Wichłacz... niesamowita :)

tolerancja91

od kiedy bohaterka ma wzbudzać sympatię? gdzie to jest napisane? jej bohaterka jest magnetyczna. Zofia Wichłacz też super zagrała, ale nie trafia to do mnie tak jak w przypadku Próchniak

tolerancja91

jakiś pociotek wymoczkowatej wichłaczówny ?

luza

Wichlacz ma za soba plecy (rodzicow) z kina polskiego. Natomiast Prochniak jest corka professora i humanistki z Lublina. Jednak jest tu kolejny dowod, ze herbarze sa bez znaczenia, bo kazdy zarabia na wlasna opinie.

tolerancja91

Zgadzam się, też mi się nie podobała. Poza tym, od czasów "Miasta 44" trochę jej się w d... przewraca. Wichłacz, niby z tymi plecami, aż tak nie gwiazdorzy.

Morska_Bryza

Czytalem i ogladalem rozne wywiady z nią i nie zauwazylem zeby gwiazdorzyła. Podziel się linkiem jak coś masz?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones