Anna Przybylska

7,5
8 380 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Anna Przybylska

Lzy same sie cisna ........Tylko tyle...............

ml5

....... mysle ze takiego dramatu........... takiego przezycia ....... dawno nie bylo ........... moze i dla polskiej sceny a moze tylko i wylacznie dla mnie !!!!!!!!!!!!!!!! Karinka ... Wawrzecki ... inni ... dziekuje Wam !

ml5

...................................och.......................................... .......................no tak................................................................... gdyby tak jeszcze więcej kropek wstawić tu i ówdzie.......................................................................... ... co za wspaniały pomysł wyrażania uczuć........................................................................... .sezonowcy wszystkich krajów łączcie się!

xtomix

Twój komentarz jest bardzo płytki ale poprzez te słowa nie będę Cie oceniał. Tak piszą .... dzieci neostrady .... tez ... ! Sezonowce jak to okresliłeś ogladam tylko dwa Świat wedlug Kiepskich i Daleko od noszy z którego to bardzo polubiłem Przybylska.Są bardzo inteligentne aczkolwiek i głupie ale to indywidualna sprawa poczucia humoru. Wielokropek nie jest moim pomysłem wyrażania uczuć. Oprócz oglądania filmów musisz się jeszcze nauczyć czytac.W filmach nie ma kropek......................... Dopowiem Ci jeszcze abyś miał lżej w rozumie ze wielokropka tez trudno będzie Ci się doszukac ! No chyba ze będzie to film z napisami !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Czytać i ogladąc cały świat ze zrozumieniem Ci zyczę !!!............................... Ochy i i te inne w kontekście ludzkiego nieszczęścia są delikatnie mowiąc nie na miejscu w tym konkretnym przypadku. cdn....

ml5

W odróżnieniu od Ciebie ja nie traktuję tego portalu jak <fejsa> czy innego gówna. Pomimo że mój staż tutaj i zero znajomych jest mizerny w liczbach i nie wynosi X to nie jestem zerem. Być może jestem tu dłużej incognito niż Ty. Jeśli masz coś do powiedzenia ku pamięci pani Ani Przybylskiej to napisz to ponieważ ten temat jest w tym celu i tylko a nie dla twojego durnego komenta . Ta dziewczyna była iskierką w swoim życiu. Posłuchaj co o niej mówią o niej inni .................... A najlepiej coś sobie obejrzyj ! Nie Złotopolskich !!!!!!!!!!!! cdn..............................................

ml5

Puentując powiem ci chłopczyku tylko tyle bo na więcej nie zasługujesz .................................................. Przemyśl sobie te kropki ................ Filmweb to nie jest portal społecznościowy jako platforma ble ble ble lecz adres filmowy. Merytorycznie ze mną masz prawo porozmawiać. O filmie reżyserze aktorze o scenariuszu muzyce ................ O własnych przemyśleniach .......................... Ale o czymś konkretnym !!!!!!!!!!!!!!! Dałeś dupy synku !!!!!!!!!!! Swoim bezmyślym komentem !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Inni Cię ocenią.......................

ml5

Odrobinę mocniej wypociłem się niż Ty .Czekam czy jesteś w stanie napisać mi kilka słów .................................................... Czekam...................... ???????????????????????? !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

xtomix

xtomix.............. czekam na post ..................... !!!!!!!!!!!!!!! Borsuki szykować się spać na zimę !!!!!!!!!!!!!!!!!!

ml5

A kto umarł, ten nie żyje. Tak trudno to zrozumieć, sezonowcu?

xtomix

Zbombardowałem Cię syneczku...................................................!!!!!!!!!!!!!!!...... ....................................... Kropkami ............... ))))))))))))))))))) Moja rada ???????????? Spójrz w oczy temu kotu !!!!!!!! On mówi ............ no właśnie ......... zastanów się co On mówi ..........) Ja myślę i proponuję Ci abyś z daleka omijał mój profil i nic tu nie pisał dopóki coś się w Tobie nie zmieni. Od tego momentu ignoruję Cię i nie będę na nic Ci odpowiadał chyba że coś w Tobie dojrzeje !!!!!!!!!! .................. ?????????????? !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Tymczasem wypad na mainestream !!!!!!!!!!! Do stada baranów . )))))))))))))))))))) PAAAAAAAAAAAAA

ml5

Mimo wszystko pozdrawiam Cię i ucz się )

ml5

Powiedz psychiatrze, że te leki, co ci przypisał nie działają, jak nie zechce dać nowych to wydrukuj mu tę stronę. Zdrowia życzę.

xtomix

................... the end..............................

ml5

A co ma być? Był człowiek i nie ma człowieka :-(

borsuk96

Idż chłopcze tam gdzie hejtuja lajkuja selfi sobie robią itd ............. Do zarania dziejów siedż na fejsie instagramie i wszędzie tam gdzie byle gówno każe Ci siedzieć. Znaczy przepraszam !!!!!!!!!!!!!!!!!!! MODA ............... POP KULTURA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! TAM SĄ WSZYŚCI !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! CAŁY ŚWIAT TAM SIEDZI !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! TAM JEST ŻYCIE I CALA PRAWDA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ml5

Moja mama zmarła na tego raka więc daruj sobie obrażanie bo wiem jak to jest

borsuk96

Wobec powyższego albo wyrażaj się czytelniej lub nie pisz nic bo ktoś nieświadomie sprawi Ci przykrość tak jak ja. Przepraszam .

ml5

Spoko. Od siebie dodam że 35 lat to nie jest wiek na śmierć i cholernie mi przykro z powodu tego co się stało. Co do tego gdy o niej piszą że była złą aktorką to nie uważam że tak było, ani nie uważam że była też jakaś super. Rankingi na filmweb można o kant otłuc bo taki Gary Oldman (mam nadzieję że dożyję chwili gdy dostanie Oscara) jest na 17 miejscu a absolutny mistrz - Daniel Day-Lewis na 15

ml5

Oczywiście kropki mają znaczenie i to duże. Ludzie wrażliwi potrafią odczytać znaczenie kropek.
Szanowny mi5 pozwól udzielić sobie dobrej rady - odpowiadaj polemiście, a nie samemu sobie.
Chyba, że ten system odpowiedzi posiada ukrytą metaforę?

DomPatryk

Przyjacielu................. Dziecku neostrady na próżno udzielać rad.U mnie nie ma żadnego systemu prócz ludzkich reakcji wrażliwości ..........Wiesz ............... !!! Aby być w necie jakimś sensownym polemistą coś sensownego do podanego tematu powinno się napisać. Dla frajera xtomix który potraktował mnie jak frajera nie mam nic do powiedzenia. A poprosilem o ripostę pomimo to!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ........................Szczur z całym szacunkiem dla tych zwierząt ponieważ ludzie tego pokroju tak kolokwialnie to wsystko nazywają. Ukryta metafora ????????? Myślę że jesteś inteligentnym człowiekiem a na pewno dodrym adwersarzem. Pozdrawiam gorąco..................................

ml5

........HAHAHAHAHAH.....................................................HEHEE

ml5

takie dramaty rozgrywają się każdego dnia, w każdej minucie, a może i sekundzie. wyobraź sobie, że na całym globie kobiety, także te urodziwe i posiadające więcej niż 1. dziecko, a przy tym pozostające w nieformalnych związkach, umierają na raka. także wykonują ciekawą pracę, nawet nierzadko więcej wnoszącą i bardziej przydatną dla ogółu społeczeństwa niż odgrywanie roli na potrzeby filmu.
także ten tego.... śmieszy mnie takie rozrywanie szat.
zachorowała. nie wyleczyła się. umarła. nie istnieje. taka kolej rzeczy.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones