Anna Przybylska

7,5
8 387 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Anna Przybylska

Proszę zmieńcie tą fotografię - nie jest dla A.P. reprezentatywna. Widzę, że prośby nie skutkują.

kkutz

Popieram.

mateusz100065

hahahaha a kogo obchodzą tutaj wasze prośby...Bardzo dobrze, że nikogo!!!! P.S. wstawić proponuje ewentualnie z gołą brochą bądź sztuczną klatą bo tak najczęściej występowała!!!

lajceps6

Komentarz przeciętnego "Janusza"

ROBERTHUNT

właśnie taki!... byś mógł i ty zrozumieć

lajceps6

https://www.youtube.com/watch?v=fSFVNGW3mis tutaj masz jej osobiste zdanie na ten temat , a moje jest takie że (chociaż nie znałem jej osobiście) prywatnie była bardzo sympatyczną osobą z ogromnym poczuciem humoru , poogladaj sobie chociażby jej wizyte u wojewódzkiego a zobaczysz że w przeciwieństwie do innych zarozumiałych polskich pseudo-gwiazdek dała się lubić i była bardzo naturalna

ROBERTHUNT

Z martwych, interesują mnie bardziej Stalin, Jan III Sobieski... każdy poległy Indianin czy Wiking!!!...niźli średniej klasy aktorka z małą ilością odegranych ról.

lajceps6

Stalin wschód , Sobieski nasz :) , Indianin zachód , Wiking północ.....brakuje tylko południa ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones