Anna Przybylska

7,5
8 387 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Anna Przybylska

Interesujące, jak ludzie wypowiadają się o pani Przybylskiej, choć wcześniej nic ich nie obchodziła, i jak podejrzewam, większość nie widziała nawet filmu z jej udziałem. Powiedzmy sobie szczerze: jako kobietę i matkę należało ją podziwiać, ale aktorka z niej była średnia. Nie zagrała w niczym, co by w szczególny sposób zaistniało w świadomości zbiorowej - Złotopolskich oczywiście nie liczę - i dziś ci, którzy wylewają krokodyle łzy po jej śmierci, jutro już jej nie będą pamiętać.
Szkoda jej jako młodej, pięknej kobiety, ale te zawodzenia i żale to przesada.

kazaam18

Też w którymś wątku tak napisałem. Nie była zła ale super też nie. Zresztą końcówka 2013 i część 2014 roku to namnożenie się reklam z jej udziałem - chciała jak najwięcej zarobić by swoim dzieciom coś zapewnić. Rak trzustki to wyrok śmierci i wiem coś o tym. Najbardziej tragiczne w tym wszystkim jest to że na większości zdjęć w necie była uśmiechnięta

borsuk96

No właśnie...

kazaam18

A propos rankingów to zobacz na którym miejscu na filmweb jest Daniel Day-Lewis i Gary Oldman to ze stołka spadniesz - większość ocen jest zawsze subiektywna, ale bez przesady :-P

borsuk96

Wcześniej jakoś niespecjalnie zwracałam na to uwagę, ale-kurczę, masz rację!-to jakaś paranoja! Rozumiem, że Oldman jest w trzydziestce, bo chociaż jest bardzo dobrym aktorem, ale filmy miewał lepsze i gorsze, ale Day-Lewis?! Nie pamiętam filmu z nim, który byłby kiepski. Aktor z niego rewelacyjny. Mur-pierwsza dziesiątka, a tu wyprzedzają go jakieś Bloom-y, Tatum-y... Nie do wiary! 219! To chyba raczej ranking popularności, a nie talentów...

kazaam18

Nawet na forum o Garym Oldmanie pojawił się taki temat:"Dzień dobry. Nazywam się Gary Oldman i nigdy nie dostanę Oscara". A wracając do tematu Anny Przybylskiej - nie była taka zła ani nie była taka super i to z dwóch powodów:
1. Wolała poświęcić się rodzinie.
2. Polska kinematografia to gniot bo nie ma dobrych scenariuszy i forsy do ich realizacji.

borsuk96

Zgadzam się z obiema tezami, ale nie sądzę, by gra w lepszych filmach jej pomogła. Nie była po prostu stworzona do aktorstwa. Zresztą nie ona jedna. W polskim kinie pełno jakiś niby gwiazdek, których nazwisk nawet nie jestem w stanie zapamiętać. Chociaż, gdyby trafiła na świetnego reżysera ze świetnym scenariuszem to może udałoby się jej zagrać rolę życia jak Careyowi w "Truman Show".

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones