Anne Dudek

Anne Louise Dudek

7,2
1 516 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Anne Dudek

Chciałbym się Was zapytać czy tylko ja mam odczucie jakoby ona była brzydka i to wręcz bardzo. oglądając House'a i patrząc na nią w roli jego halucynacji w piątym sezonie cały czas się nad tym zastanawiam

szewczyk.

Nie tylko ty. Przez wszystkie odcinki, w których występowała ona jako konkurentka na miejsce w zespole House'a była tak strasznie wkurzająca, że i mnie wydawała się przez to bardzo brzydka i nieatrakcyjna. Za to w ostatnich odcinkach, gdy zrobiła się "przyjemniejsza" jakoś magicznie dla mnie wyładniała. Wydaje mi się, że to też przez fryz - w rozpuszczonych włosach jest atrakcyjniejsza ;)

szewczyk.

Nie tylko tobie dla mnie też ohyda..

szewczyk.

Właśnie widziałem ją w 'How I Met Your Mother' i tam wyglądała dużo bardziej atrakcyjnie.

szewczyk.

dokładne jakoś tak wyszło, ale myślę że to w głównej mierze zasługa charakteru.

użytkownik usunięty
szewczyk.

ja to widziałam ja tylko w ''friends'' i w ''bones'' i sama jej buzie wydaje mi się bardzo przeciętna, ale za to dziewczyna ma cudowne nogi..:) pozazdrościć

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
szewczyk.

Przez charakter wydawała mi się na początku brzydka ale pod koniec wydawała mi się w miarę ładna.

Psychol324

cały czas była ładna, ma śliczny uśmiech i fajny arogancki wyraz twarzy. baaardzo mi sie podoba.

szewczyk.

Mimo, że po pewnym czasie przychylniej na nią spojrzałem, była dla mnie tak samo nieatrakcyjna jak na początku. Kiedyś nawet mi to trochę zapaskudzało oglądanie.
Grała dobrze.

szewczyk.

Nie jest brzydka, na zdjęciu profilowym tego nie widać ale ma bardzo pełną dolną część twarzy, jakby podwójny podbródek, jak osoba , która ciągle jest "nabzdyczona" i pełna pretensji. W dodatku ma tak zrobione usta jakby ciągle je nadymała z niezadowolenia i dlatego sprawia wrażenie osoby bardzo niesympatycznej i z wiecznymi pretensjami :)

szewczyk.

Może dla tego, że jest miernotą aktorską. Nie da się oglądać jej występów w Jak Poznałem Waszą Matkę i Przyjaciołach. Niedobrze się robi. Do tego to o czym napisał Martes i masz gotowy pasztet.

szewczyk.

W 5 sezonie była w ciąży, więc była trochę grubsza.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones