Anne Hathaway

Anne Jacqueline Hathaway

8,2
64 947 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Anne Hathaway

Widzę, że największe hejty zbiera od... Kobiet. Ciekawe dlaczego...?

BlackFoo

bo kobiety są bardziej krytyczne w zakresie wyglądu, zarówno w stosunku do siebie, jak i innych kobiet :)

Cleopatrapl

Znam to :) "Jestem gruba, brzydka i wyglądam jak troll!"

BlackFoo

lepiej tego ująć nie mogłeś :)

BlackFoo

bo kobiety są krytyczne ! pasztet jeden z 2 zazdrosci jej i tyle;)

BlackFoo

Nie lubię jej. Nie ma to nic wspólnego z hejterstwem, ani tym bardziej z zazdrością. Po prostu ma coś takiego w twarzy, że nie lubię na nią patrzeć. Zarzucanie ludziom, że są zazdrośni jest po prostu śmieszne. Jest tyle aktorek, które uważam za prześliczne, milion razy piękniejsze ode mnie i nie zazdroszę a wręcz je uwielbiam. Dlaczego mialabym zazdrościć Anne Hathaway? Po prostu jej nie lubię i tyle :) Przestańcie tłumaczyć wszystkiego zazdrością.

aioli

Ta twarz jest paskudna nie znosze jej oglądać, a do tego jakoś jej talent aktorski mnie nie zaskakuje wręcz bije drewnem dla mnie. wiadomo są gusta i gusta.

BlackFoo

Podobno teraz jej w Hollywood nie lubią, ciekawe co zrobiła, pewnie wyraziła się źle o współczesnych trendach...

BlackFoo

Mają nieco racji. Co do wyglądu, ciężko jej coś zarzucić, ale to taka mimoza-ciepła kluska. Zupełnie mnie nie pociąga.

BlackFoo

Jako facet też nie mogę patrzeć na tą jej szeroką gębę. Póki jej nie otwiera jest spoko. Ogólnie hejt na nią zaczął jak dostała Oscara za kilkanaście minut wycia w Nędznikach. To była jakaś kpina, ale patrząc na to co teraz jest to można to zrozumieć.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones