Anne Hathaway

Anne Jacqueline Hathaway

8,2
64 947 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Anne Hathaway

Stwierdziłam ostatnio, że Anne Hathaway albo się kocha, albo nienawidzi. Niedawno zaliczałam się do tej drugiej grupy, a teraz... No cóż, nie wiem czemu zawdzięczam tą przemianę, ale zaczęłam ją lubić. Ba, wręcz uwielbiać. Mogę stanąć w jej obronie w niejednej kłótni, którą jej postać wywołuje na forach. Nie chodzi ani o jej talent aktorski, ani urodę, ale o klasę jaką ta aktorka ma w sobie.
Oczywiście zdarzają się jej gorsze role i nigdy nie będę uważać jej za wybitną jednostkę aktorską (chociaż jest jeszcze młoda, zobaczymy co przyniosą następne lata), ale kobieta ma w sobie to coś.

lowgravity

Mam podobnie, teraz akurat jest ten czas, kiedy jej nie lubię, wcześniej było na odwrót :) Nie wiem też, dlaczego w "Les Miserables" dostała Oscara dla pierwszoplanowej aktorki, choć to przecież nie była rola pierwszoplanowa. I nikt mi nie wmówi, że się mylę :)

Morska_Bryza

Akurat Oscara za Les Miserables dostała dla najlepszej aktorki drugoplanowej. Nikt nie wmawia, że to była pierwszoplanowa ;)

Francoisee

Wiem, okazałam się niedokładna... Autentycznie mi teraz głupio ;)

lowgravity

Ja zawsze uwielbiałam Anne ,ma w sobie coś hipnotyzującego .
Nie jest kolejną blond seks bombą ,nie pozuje na niezależną chłopczyce ,nie próbuje sie też jakoś wyróżniać z tłumu dziwnymi fryzurami czy ubraniami, nie jest skandalistką ..trudno mi ją zaliczyć do jakiejkolwiek grupy .
Anne jest po prostu sobą i to w niej uwielbiam .
Uwielbiam jej ciemne włosy i oczy które tak ładnie kontrastują z bladą karnacją ,uwielbiam jej uśmiech bo wydaje sie taki świeży,dziewczęcy i naturalny .Ona ogólnie wydaje mi sie dobrą osobą ,pełną ciepła z fajną energią ,lubie filmy z jej udziałem ..po prostu ma to coś .

Oczywiście to tylko i wyłącznie moje zdanie :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones