Anne Hathaway

Anne Jacqueline Hathaway

8,2
64 947 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Anne Hathaway

nie trawię jej aktorstwa...jako kobieta-kot po prostu zbyt kobylasta,bezpłciowa...totalnie asexualna...gdzie jej do Michelle?zeby zagrac kocicę,trzeba roztaczac zmysłowa aurę,wydzielac jakieś kocie feromony...byc bardziej psotną,no i miec charakterek w oczach....to wszystko miała Michelle P...ta jest tylko drętwa....zdecydowanie bardziej spodobała mi sie w batmanie marion Cotilard...była sentymentalnie i wkurzajaco piękna...a ta?kurcze,co wy widzicie w tej wiecheci?;)

użytkownik usunięty

Lepiej bym tego nie ujęła.Ale uważaj,bo zarz jakiś jej fanatyk zarzuci ci zawiść :D

użytkownik usunięty

we dwójkę damy radę;p

użytkownik usunięty

?;)

Też za nią nie przepadam, gra zawsze jak mimoza i jak dla mnie jest strasznie nijaką aktorką. Śliczna z niej kobieta (ale macie rację, że zbyt seksowna nie jest - po prostu to taki typ kobiety, że jest skromna a nie wulgarna czy drapieżna) ale jej gra aktorska mnie dobija. Zawsze jej postaci są strasznie nijakie, obłe i zupełnie bez wyrazu. Wokół tej pani jest strasznie dużo szumu a jak dla mnie, to aktorka z niej wyjątkowo marna.

użytkownik usunięty
AlexabezKeksa

Raczej była śliczna,bo już nie jest.Miała ładną buzię za młodu,ale bardzo szybko zbrzydła i zestarzała się.Ma zbyt ostre rysy twarzy.

#trololololo
#takbardzozazdroszczę
#samanieumiemgraćponarzekamnagreinnych
#urodarzeczulotna
#ogustachsieniedyskutuje

w związku z czym, jeśli macie zamiar roztapiać się nad tym, jaka to Anne jest niby brzydka czy coś tam, zweryfikujcie, czy same na jej miejscu zrobiłybyście to lepiej. Krytykantki i polska mentalność. Narzekajmy i wylewajmy wiadro pomyj. Tylko to potraficie? Bo jesli tak to jesteście nawet w tym totalnie kiepskie, tak jak kiepskie są te komentarze. ot co.

i nawet jeśli którakolwiek z Was się teraz zbulwersuje, potwierdzi to tylko moje powyższe słowa - zazdrośnice z Was i tyle =P

rufintrujak

"polska mentalność" powiedział cebulak xD
a od kiedy to nie można krytykować rzeczy, którymi ktoś się nie zajmuje?
nie jestem malarką, to nie mogę skrytykować czyjegoś dzieła? nie jestem budowlańcem, to nie mogę powiedzieć, że ktoś coś spierniczył po całej linii? nie jestem pisarką, to nie mogę stwierdzić, że "Pisiont twarzy greja" to gniot?
nie wiem, czy to troll, ale takie gadki często się pojawiają i część ludzi naprawdę w to wierzy xp
i czego mamy jej zazdrościć? beznadziejnej gry i - według zdania niektórych - braku urody?

użytkownik usunięty
rufintrujak

Mój komentarz odnośnie jej urody jest rzetelny.Czepiasz się.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones