Antoine Fuqua

7,1
3 372 oceny pracy reżysera
powrót do forum osoby Antoine Fuqua

Dla mnie Fuqua zrobił tylko jeden, za to bardzo dobry film.... oczywiście Training Day. Reszty dorobku nawet nie komentuje.

MrozonkaZeSzczura

Absolutnie sie z toba zgadzam w tej kwesti, "Training day" to arcydzieło, muza-klimat-fabuła-odczucia!

BUNCH

No a Do utraty sił z J. gyllenhaalem drugi jego udany film.

MrozonkaZeSzczura

a Łzy słońca , a Przynęta moze Król Artur troche gorszy ale te dwa filmy sa swiene

Diamond

Łzy słońca- typowy, naciągany, amerykański do bólu film
Przynęta- sredniak, nic poza tym
Król Artur- beznadziejny

PIOTREK_7

Tylko Dzien próby jest zankomity. Był dmnie wielkimz aksoczeniem. Ale pozstałe jego filmy to słabizna. jedynie Przynęta była cłąkiem dobrym kinem sensacyjnym.

fidelio

Mówicie jakbyście widzieli wszystkie jego filmy, jak dla mnie Strzelec był w porządku

MrozonkaZeSzczura

Dzień Próby genialny. Król Artur i Łzy Słońca to poprawne, ale pozbawione oryginalności kino przygodowe / sensacyjne.

Kolejnych filmów nie widziałem.

MrozonkaZeSzczura

MrozonkaZeSzczura dokładnie, tylko Training Day, reszta to niewarte uwagi kaszanki

Pseudoautochton

Kaszanka jest warta uwagi szczególnie z grila.
Strzelec
Król Artur
Łzy słońca
Dzień próby

MrozonkaZeSzczura

Kto wspomina to gówno, jakim był "Strzelec"?!
No dobra... chciałbym zakomunikować, że nasz reżyser się podniósł.
Obejrzałem chwilę temu "Brooklyn finest" i gratuluję udanego filmu.

MrozonkaZeSzczura

Uzytkownik tylko jednego posta!

MrozonkaZeSzczura

A brooklyn finest :) swietny film ! ogolnie mial pare dobrych filmow wiec nie ma co go krytykowac :) jak dla mnie brooklyn finest i training day to arcydziela gatunku :)

MrozonkaZeSzczura

Jakiego jednego filmu człowieku ogarnij się !!!
a Łzy Słońca, a Król Artur, a Strzelec.

MrozonkaZeSzczura

Gliniarze z Brooklynu ? Chyba nie widzieliscie tego :)

MrozonkaZeSzczura

Lubię krótko i na temat. Zgadzam się w całości. Pozostałe filmy słabiuśkie, komercja, brak pomysłu, brak talentu artystycznego.

użytkownik usunięty
MrozonkaZeSzczura

Sam Training Day to też głównie zasługa porządnego scenariusza i doskonałego Denzela Washingtona, a nie jego reżyserii.

MrozonkaZeSzczura

Taki amerykański Patryk Vega.

perun_6

Amerykański Vega to Uweboll.

perun_6

jakie trzeba miec lajno pod kopułą, zeby stwierdzic, to co stwierdziles

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones