Antoni Królikowski

Antoni Paweł Królikowski

5,9
23 372 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Antoni Królikowski
RustyRyan

niedługo mi z lodówki wyskoczy jak Lewandowska. jest wszędzie.........

maciej2801

aktorem jest takim pół na pół ale go lubię że jest fajny, i za to że super prowadził super starcie mimo że widziałam kilka odcinków bo ten program trochę mi się podobał to fajnie go poprowadził, to że ma za sobą jakieś niepowodzenia to nie znaczy żeby go przekreślać.

maciej2801

Uważaj, bo jeszcze z tylko ;)

RustyRyan

dokładnie , zero aktorskie denerwujący przemądrzały , ojcec jeszcze ujdzie ale on tragedia, na siłe go wpychają w różne role

malowany

Dokładnie!

malowany

Bzdury

RustyRyan

Zgadzam się, jedyna dobra scena z nim to końcówka Miasta 44, chwyta za serce:) Ale to chyba jedyna scena, w której mi się podoba....

RustyRyan

Znajomości pozdrawiają wiedzę i kompetencje

RustyRyan

ale nie, niech go dalej zatrudniają i angażują, pchają mu pieniążki do kieszeni, aby mógł z godnością i pełną sakiewką przeżyć swoje młodzieńcze lata w tych jakże trudnych czasach...

Necro_feel

A może talent wyssał z mlekiem matki lub ojca? Jest tak zdolny, że nawet szkoły aktorskiej nie musi kończyć. A dykcja? Lepszej nie znajdziesz. Drugi Jaracz (nie Stefan).

RustyRyan

rodzice tak popularni co wybitni aktorzy. Elyta warszawki: grazynka i kusy.wtf!

carreno

No w porównaniu do Antka są wybitni xD.

RustyRyan

Drewno to Kuba Wesołowski ,wysłowić sie nawet normalnie nie umie ani grać ,w porownaniu z nim to Antek Królikowski jest super

agnes0074

np. jako młody Eugeniusz Bodo wypada całkiem przyzwoicie.

agnes0074

Drewno to Adam Fidusiewicz...coz to za wymęczone i wydukane kwestie :/

RustyRyan

Drewno to jego ojciec

darjaa

I matka ich zcierpieć nie mogę. Antek o niebo lepszy

RustyRyan

nie zgodzę się. On jest na prawdę dobry o dziwo.

dariaaa29

Również uważam, że dobry aktor młodego pokolenia. Fajnie się Go ogląda.

RustyRyan

Dokładnie!

RustyRyan

W Czasie Honoru był rewelacyjny.

RustyRyan

Nie potrzebuje żerowac Bo w przeciwienstwie do innych ma talent.

ula1958_maria

Wobec tego ludzi z talentem do aktorstwa to Pani jeszcze nie widziała.

ula1958_maria

absolutnie się z tym zgadzam.... Antek jest bardzo charyzmatycznym fajnym aktorem...

RustyRyan

Mi się Antek podoba. Nie jest utalentowany bardzo, ale umie grać. Podobał mi się najbardziej w "Cisza", "Bodo", "Miasto 44" i w serii "Nad rozlewiskiem". Mogę nawet stwierdzić, że był lepszy od Schuchardta, jeśli chodzi o rolę Eugeniusza Bodo.

RustyRyan

Dokladnie.Setno.Ja nie wiem, czemu biorą do filmów takie beztalencia jak młody krolikowski, adamczyk, szyc

pisarska_monika007

Talent nie jest najważniejszy , popatrz sobie na nasze skoki i Mateusza Rutkowskiego który miał talent chyba większy od Stocha. A na przeciwnym biegunie Kubacki i Żyła którzy osiągneli duże sukcesy mając mało talentu. Najważniejsza jest praca !!!

RustyRyan

Raczej kolejny aktor młodego pokolenia, którego internetowi "eksperci" regularnie tytułują tym oklepanym do wyrzygu: "drewnem" - bo chyba tylko tyle potrafią napisać.

jan_niezbedny0

Zgadzam się... wstyd mi za ten wpis od dawna, ale teraz go już nie usunę...

RustyRyan

Ale umiejętność przyznania się do wpadki, to zawsze coś.
Ja tylko dopiszę, że zbyt wielu filmów z nim nie widziałem, raptem kilka, ale w nich wrażenia "drewna" nie sprawiał.
To samo np. z Wieniawą, w którą też walą jak w bęben, albo z W. Rosati.

jan_niezbedny0

Zgadzam się po raz kolejny, w podanych przykładach Rosati i Wieniawy także :)

RustyRyan

Karma cię za to dopadnie. Zapłacisz za to.

RustyRyan

OJ, JAK SIĘ POMYLIŁEŚ XDDD

RustyRyan

Drewno większe od Rasiaka, i te jego role... najpierw jakiegoś pedzia w "Polityce", potem totalnego sk..rwysyna w Bad Boyu.

CorporalHicks

Aktor to zawód. Jeśli wcielił się w dwie różne postaci i zagrał je dobrze, to znaczy, że jest dobrym aktorem.

Joker_Dzokej

Widziałem sekunde nie jest! ;D

rysiu_wieczorek

Twoja opinia. Według mnie jest dobry, ale nie ma jak do końca wykorzystać swojego potencjału, podobnie jak Adamczyk i Szyc.

Joker_Dzokej

Niemniej jednak stracił w moich oczach za to że zagrał w takich filmach takie postacie. Może zmienię zdanie o nim jeśli zagra jakąś epicką rolę pozytywnego bohatera, kogoś kto nie wywołuje odrazy.

CorporalHicks

gość w tych filmach zagrał dobrze szczególnie w bad boy. Gdybyś zobaczył amerykański film gdzie aktor zachowuje się tak samo jak Królikowski to pisałbyś że ten Amerykanin jest rewelacyjny ble ble ble. w polityce tylko on zagrał dobrze, a bad boy gdyby nie on to film by miał jeszcze niższą ocenę niż ma teraz

CorporalHicks

Żałosny jesteś.

Sterek1997

A ty tępym palantem wielbicielem Palantoniego Królikowskiego

RustyRyan

Menda i gnida Vegi.......

jacek_filmweb

Żałosny jesteś Trolu.

RustyRyan

Pies na baby. Żona w ciąży a on się bawi z innymi. Żona wykopała go na zbity pysk za zdrady. Dziecko będzie dumne z taty. Typowy celebryta.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones