Antoni Królikowski

Antoni Paweł Królikowski

5,9
23 406 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Antoni Królikowski

Ma na swoim koncie super role

użytkownik usunięty

Bardzo mi się podobał jako Beksa w Mieście 44, w czym nie jestem odosobniona czytając komentarze. :) Stworzył naprawdę sympatyczną postać, która wykazała wielkie poświęcenie dla innych.
Drugą rolą, w której mi się Antoni bardzo podobał to była rola Yerby w filmie Lejdis. Mimo, iż film praktycznie nie do strawienia w masie swej, uważam, że bardo dobrze zagrane role Antoniego Królikowskiego i Anny Dereszowskiej uczyniły ten film o wiele znośniejszy. W "Nad rozlewiskiem" mimo, iż nie lubię takich seriali, to Kuba przypadł mi do gustu. Może trochę nałogowiec, osoba o gwałtownym charakterze, ale głęboko skrywa złote serce. Wolałam go od tego niewydarzonego leśniczego.
Dobrze też zagrał muzyka Krzysztofa w Prawie Agaty.
W ogóle pasują do niego role takich buntowników, luzaków. :) Dobrze w nich odzwierciedla swój temperament:)
Ale jak widać talent Antoniego pozwala mu też grać bardzo dobrze role zupełnie odmienne, jak na przykład Beksy.
Moim zdaniem bardzo dobry aktor, mam wielką nadzieję zobaczyć go w jeszcze nie jednej dobrej produkcji...
Czekam z utęsknieniem na film Karbala.

statystowałam przy filmie Wkręceni2 gdzie grał, to też może być dobre:)

użytkownik usunięty
zona_hannibala

Dziękuję za odpowiedź i podpowiedź:) Myślę, że warto zainteresować się tym filmem.
Chcę też nadrobić zaległości i obejrzeć Och, Karol 2:_)

Polecam "Karbalę", jak dla mnie świetnie zagrał! <3

użytkownik usunięty
Martyna178

Widziałam już "Karbalę".:) Bardzo mi się film podobał, a Antoni miał do zagrania rolę niejednoznaczną. Sanitariusza który jest oskarżony o bardzo poważną rzecz jaką jest o tchórzostwo i odmowa wykonania rozkazu. Ale nie poddaje się etykietce tchórza, nie prosi o zrotowanie do kraju, tylko stara się zrobić coś co sprawi, że nie będzie już tylko postrzegany jako ten co się bał. Mam nawet wrażenie, że mimo iż zacięcie się na polu walki nie jest niczym szczególnym, on to postrzega jako swoją osobistą porażkę. Antoni zagrał bardzo dobrze, znów widać wielki talent tego Aktora. Potrafi płynnie przejść od przestraszonego chłopca do odważnego mężczyzny:) Oby tak dalej.
Pozdrawiam

Zupełnie się z Tobą zgadzam. Najbardziej podobała mi się rola Antoniego właśnie w filmie "Miasto44" Jako Beksa bardzo mnie poruszył. W "Nad Rozlewiskiem" też dobrze gra, takiego energicznego, roztargnionego chłopaka. O wiele lepiej wypadł, niż ten leśniczy Krzysztof. I jeszcze rola Antoniego - Stopklatka we "Wkręconych 2". Był niesamowicie zabawny razem z Pawłem Domagałą! Warto też zwrócić uwagę na inne role Antka: w filmach "Cisza", "Weekend", "Popiełuszko. Wolność jest w nas", "Mała matura1947", w serialu "Ludzie Chudego". Wszystkie te produkcje oglądałam i moim zdaniem gra bardzo przekonująco. Czasem może się wydawać, że wszędzie gra tak samo, ale ma w sobie ten urok. Ja z przyjemnością oglądam Antoniego na ekranie i czekam na jego kolejne role filmowe :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones